Geertgen babyboom wachtbankje!!! NOD: Rissy: 18 mei,.....gonal-f 225 en sinds 2 weken medicijnen voor de bijnierschors. Lobi: 12 mei Wendy278: ongeveer 22 mei testen. Chybou: 28 mei testen Nog niet zwanger, NOD niet bekend: ftjl:37,5 Gonal-f (niks), 75 (niks) nu 112,5. 10 mei weer echo. Nyncke: 14 maart voor fm divaatje: 2 de ivf is een feit. cryo niet goed ontdooid.11 mei fm NicoleEnSandra: Intake op 18 maart Kimono: 16 maart fm meting miepje81: 26 maart 2de fm meting Chybou: 9 mei 2e FM Nadina 32: 15 april intake-gesprek Koolmees: 05-05 FM dr. C. Bij alles rustig start 3e ronde Gonal-f. Mariek: 1 Jaar pauze ivm gastric bypass operatie om eerst af te vallen!! kimmiikim: Tijdelijk pauze ivm plaatsing maagband om eerst af te vallen en te herstellen van een dubbele hernia!! KrisKras: Na twee mislukte ICSI even een moment.... cilek : 23 mei afspraak Mniekie: .. blondjuh: .. Jessie80: 5 mei beginnen Gonal-f 2e ronde, 13 mei FM. ZWANGER: babyhope: 16 juni 2011 mmiiiiir: 10 oktober 2011. Niet langer in behandeling bij het Geertgen. Annedore: 22 oktober 2011 -> Geertgen gedag gezegd. Vanaf 1 april bij gyn in eigen ziekenhuis voor zwangerschapscontroles. BEVALLEN: Monica076: bevallen van een meisje Minniemouse25: 21 maart 2011 na een zwangerschap van 33w en 3d van een 2ling. Lynn en Sem[/QUOTE]
Wat ik me afvraag. Hebbe. Ze bij jullie ook eerst een cyclusanalyse gedaan voordat jullie geholpen werden bij t Geertgen?
Hi meiden, ik dacht: ik laat weer even wat van me horen...! Helaas laat de babyboom het even afweten op dit draadje... Jammer hoor! Ik leef ontzéttend mee met alle NOD's, testjes en teleurstellingen. Maar jeetje, ik hoop zó dat er binnenkort een aantal dames hier, eens wat positief nieuw weten te brengen...!! Ikzelf ben inmiddels alweer 18 weken zwanger... Voel me prima! Langzaam maar zeker begin ik er steeds meer als een zwangere uit te zien, maar gelukkig heb ik (nog steeds) heel weinig klachten en kwaaltjes. Ik blijf duimen voor de dames op het wachtbankje!!
chybou het schiet al op de punctie! ik zou graag willen dat ik naar Geertgen kon... Toen ik bij het umc kwam toen mocht ik gratis meedoen aan een studie, ik werd hierbij ingelood bij ivf...., de studie is al een jaar voorbij wat ik begrijp en moest aan mijn eigen ivf van mn verzekering beginnen. mijn bedoeling was dat ik er 1 nog bij het umc deed en dan naar belgie ging.... nu belde ze me vorige week op dat mijn studie na ivf nr 3 ingaat en dat het juist andersom was! dus ik ben eigenlijk verplicht om nog 2 ivf's te doen in utrecht dus ik hoop echt wel eind dit jaar in Geertgen te zitten.. Hoe is het met de rest? weinig zwangeren of niet?
Hoi meiden, Het is rustig op t moment, dus ik dacht laat ik ook weer eens reageren. Moet gelukkig woensdag terug voor fm, ik heb er erg veel last van, van die gonal 225. Veel meer dan de eerste keer. Dus ben erg benieuwd. Opgezette buik, niet normaal.(Ik ben heel slank) Tenminste...mijn vriendinnen zien het nauwelijks, maar hij voelt dik en zwaar. Begin nu ook last van mijn rug te krijgen. Denk dat de punctie eerder is dan dag 14 (dat was de 1ste keer bij een lang schema) nu zit ik op dag 7. Nou verder ben ik klaar met zeuren, haha! Sterkte meiden!!
@Chybou: Hoe is het vandaag gegaan? @Lobi: Bij mij niet, maar van mij hadden ze al een heel dossier van het vorige zkh. Over 3 daagjes al testen zie ik, spannend!!! Merk je al iets? @Mmiiiir: Fijn dat het met jou en je beebje zo goed gaat, alweer 18 weken! @Sandra1987: Ik hoop heel hard voor je dat je voor die tijd zwanger bent en dan niet naar Geertgen hoeft te gaan @Divaatje: Balen zeg dat je er zo'n last van hebt, nu maar hopen dat de punctie snel is met een mooi resultaat achteraf!
@ Sandra; Wat een verhaal zeg over die IVF's. Ik hoop voor jullie dat het heel snel aanslaat en dat je pas naar Geertgen komt voor een tweede kindje Punctie schiet op, maar dat lees je zo. @ Divaatje; Heel veel succes. Lieve voelde zich ook opgeblazen. Houd je gewicht een beetje in de gaten! Kom je aan dan moet je bellen! Zeuren helpt trouwens... Gewoon mee doorgaan @ Koolmees; Hoe gaat het met de Gonal? @ Miiiir; Fijn dat het zo goed gaat... en ook fijn dat je soms laat zien dat dit gedoe ook zin kan hebben! Alles bleek vandaag goed te zijn met Lieve. Ik ben erg opgelucht. Waarom ze bloede wisten ze niet. Kon niet de cyste zijn. Ze telden vandaag 24 follikels. Lieve heeft net op haar werk de Pregnyl gezet (ben trots, doe het maar even met die ampullen) We hebben woensdagmorgen bij dokter C de punctie. Nu duimen dat de punctie goed gaat, er veel eitjes zijn van goede kwaliteit en dat we meer aan deze ronde hebben dan de vorige keer. Daarna moest alles voor de terugplaatsing geregeld worden. We hebben over mijn medicatie van deze ronde een rot gesprek gehad. Het komt er in het kort op neer dat de artsen het onderling niet eens zijn. Wij zaten tegenover een hele boze dokter die de irritatie niet onder stoelen of banken stopte. Ik ben vooral boos over de opmerking dat als het mis gaat het onze eigen schuld is. Gelukkig hadden we daarna een goed gesprek met de verpleegkundige. Als ze het intern niet eens zijn, laat ze dat ook intern oplossen! Wij gaan woensdag de punctie doen en maken van vrijdag de 13e onze geluksdag. Zal allemaal wel goed komen.
Geertgen babyboom wachtbankje!!! NOD: Rissy: 18 mei,.....gonal-f 225 en sinds 2 weken medicijnen voor de bijnierschors. Lobi: 12 mei Wendy278: ongeveer 22 mei testen. Chybou: 28 mei testen Nog niet zwanger, NOD niet bekend: ftjl:37,5 Gonal-f (niks), 75 (niks) nu 112,5. 10 mei weer echo. Nyncke: 14 maart voor fm divaatje: 2 de ivf is een feit. cryo niet goed ontdooid.11 mei fm NicoleEnSandra: Intake op 18 maart Kimono: 16 maart fm meting miepje81: 26 maart 2de fm meting Chybou: 9 mei 2e FM Nadina 32:11 mei gesprek overzaadonderzoek.was iets beter maar grensgeval geworden ivf-icsi.ben benieuwd... Koolmees: 05-05 FM dr. C. Bij alles rustig start 3e ronde Gonal-f. Mariek: 1 Jaar pauze ivm gastric bypass operatie om eerst af te vallen!! kimmiikim: Tijdelijk pauze ivm plaatsing maagband om eerst af te vallen en te herstellen van een dubbele hernia!! KrisKras: Na twee mislukte ICSI even een moment.... cilek : 23 mei afspraak Mniekie: .. blondjuh: .. Jessie80: 5 mei beginnen Gonal-f 2e ronde, 13 mei FM. ZWANGER: babyhope: 16 juni 2011 mmiiiiir: 10 oktober 2011. Niet langer in behandeling bij het Geertgen. Annedore: 22 oktober 2011 -> Geertgen gedag gezegd. Vanaf 1 april bij gyn in eigen ziekenhuis voor zwangerschapscontroles. BEVALLEN: Monica076: bevallen van een meisje Minniemouse25: 21 maart 2011 na een zwangerschap van 33w en 3d van een 2ling. Lynn en Sem
meiden ik heb een dilemma..... als ik iui bij dok W of dok C doe krijg ik voor de innesteling 5000 pregnyl... nu heb ik het hier nog in de koelkast liggen omdat mijn pregnyl voor de eisprong in de geertgen gezet is... dok R heeft deze iui gedaan en die vind extra pregnyl niet nodig.... wat zal ik doen wel of niet zetten
Gewoon zetten! Baat het niet dan schaadt het niet.... Je moet alleen even wat langer wachten totdat je kunt testen....
Hey ladies. Grappig, een Geertgen-topic. Zie het nu pas. Vinden jullie het goed als ik hier af en toe een beetje mee lees en klets? Ik breek wel even midden in nu, sorry... Ik loop inmiddels ook al weer sinds januari 2010 bij het Geertgen en vind het wel grappig te lezen wat jullie er allemaal over schrijven. Grote kans dat ik een aantal van jullie al wel eens onbewust in de wachtkamer ben tegen gekomen, zeker gezien het feit dat je daar soms meer dan een uur kunt wachten. Heel kort mijn verhaal: na 3 mks geen zin in de afwachtende houding van het ziekenhuis. Bij Geertgen eerst begonnen met Gonal F of Fostimon voor het stimuleren van eicelrijping. Toen ik meer dan een jaar na laatste mk nog steeds niet zwanger was en bleek dat zaad lief van slechte kwaliteit was, zijn we aan IUI begonnen. Dat hebben we twee keer gedaan. Bij de derde ronde IUI had ik ineens last van polycysteuze ovaria dus die ronde hebben we niet afgemaakt (ik was het even beu) en toen zijn we over gegaan op IVF/ICSI. (Mooie man, die dr. W: "Mevrouw, zullen we gewoon lekker IVF gaan doen, daar kunnen we veel meer mee.") Inmiddels eerste IVF ronde gehad, niet gelukt, en gisteren terugplaatsing van 1 cryo gehad. Superspannend dus. Liefs.
Wendy, eens met mmiiiir: gewoon zetten. Dr R. is nooit zo van de 'poeha', die doet dingen alleen als ze bewezen zijn volgens mij, dr. W. wil soms wel eens wat 'experimenteren'.
Wendy, lees nu dat je ook tijdje bij Erasmus MC bent geweest. Daar ben ik in 2009 ook paar keer geweest. Maar daar zei de gyn dus 'we hebben alles getest en niks kunnen vinden, nu dus maar hopen dat het ooit wel goed gaat'. Daar had ik geen zin in en toen ben ik nr Geertgen gegaan. Nu blijkt dat ik slechte ontwikkeling eicellen heb en daardoor in tweede helft cyclus slechte hormoonproductie. Eerste wat dr R. zei toen ik daar kwam 'u bent jong en gezond, u moet regelmatige cylclus hebben en niet eentje die varieert tussen 30 en 40 dagen!'. Snap niet dat ze dat in Erasmus MC nooit bedacht hebben.
Heel herkenbaar verhaal. In ons eigen ziekenhuis willen ze ons nu niet helpen, maar sowieso de komende 2 jaar niet!! ik vind dat ongelofelijk... Bij het Geertgen gaan we nu eerst een cyclusanalyse doen. Grote kans dat ik helemaal geen eisprong heb (incidenteel of nooit (meer), geen idee). Daar gaat het Radboud met zn 2 jaar:x:x:x
hoi meiden, ik breek even in,hoop dat jullie dat niet erg vinden ik heb 23 mei een afpraak/intake hebben jullie advies voor mij in Dusseldorf is mij IVF geadviseerd maar omdat Dusseldorf zo ver is hebben we toch besloten om verder te gaan in de Geertgen kliniek
@Chybou: Met de gonal gaat het tot nu toe goed. De eerste paar dagen was ik wat emotioneler, maar verder gelukkig weinig klachten Fijn dat alles goed was bij Lieve en nu op naar de punctie, succes morgen! @Nadina32: Spannend, succes morgen! @Wendy278: Succes op het wachtbankje, spannend! @DrewB: Welkom! Dr. W. is inderdaad fijn he Spannende tijden bij jou, ik ga voor je duimen! @Lobi: Vreselijk hoe sommige ziekenhuizen te werk gaan
Cilek, wat is precies je vraag? Koolmees, ja echt he. Ik kan hier zo boos over worden... En dit is niet de eerste keer dat er fouten zijn gemaakt helaas
hoi Lobi, ik vroeg me af of er dingen zijn die ik moet weten bijvoorbeeld kunnen ze een ander advies geven ondanks dat ons eerder ivf is geadviseerd moeten we alle eerdere testen opnieuw ondergaan