Nee, geen AS'je vandaag, ik zit op m'n werk. Gistermiddag wel toen ik wat bloedverlies had. Ik werd helemaal kalm van dat hartje. Het werkt dus echt! Jeetje, dat je dat trekt, ook nog school. Ik ben nu al zo gaar en ik moet nog 1,5 uur. Blegh. Suus
Nee hoor, klinkt niet apart. Ik heb alleen zelf met veel genoegen de deuren van de universiteit achter me dichtgetrokken, heel lang geleden, en gedacht: heerlijk, nu hoef ik niet meer! Suus
Hallo, Ik heb inmiddels 3 miskramen gehad in 1 jaar tijd. Nu zijn we weer een half jaar verder, maar het lukt niet meer om zwanger te raken!
Hartje helaas welkom hier. Hebben ze bij jullie onderzoeken gedaan nav de miskramen? Is het voor jullie eerste kindje? En ik neem aan dat je van de drie miskramen wel snel zwanger werd. Wat rot dat t zwanger worden nou niet lukt. Zijn de miskraam spontan op gang gekomen?
Wat heerlijk dat je het hartje steeds kan horen, dat geeft rust! ik heb nog niet weer getest want vandaag is dag 14dpo dus ga vandaag weer testen. t is negatief dat voel ik. maar ik moet zeggen vorige maand had ik tijdens deze periode de hele tijd buikpijn en n gevoel van ontploffen ik denk dat ik toen te vroeg begonnen was met progesteron en prednison. deze maand voel ik niets alleen zie ik dat ik echt aangekomen ben!
babs ik heb ook vaakvan die periodes dat ik er niet aan wil denken. helaas nu kan ik niet anders omdat ik temp medicatie gebruik dan wordt je er de hele dag mee geconfronteerd. waar ben jij nu allemaal mee bezig? angelica nu gaat t beginnen, spannend! ik word ontspannen van school en t geeft mij t gevoel dat ik wel wat kan. door die miskramen voel ik soms echt dat mn lijf me in de steek laat! ik duim dat je n plakbeeb krijgt volgende maand! ik las net ook over de eisprong gaan jullie dan ook helemaal naar gent voor n cyclusanalyse dat lijkt me belastend. dan mag je wel n paar keer per week gaan. gr lisette
Nee, wij hebben nu alleen ivig in gent ivf doen we gewoon in het lumc Liselotje ik ben ook aangekomen sinds de behandeling. nu heb ik 2 weken rust en dan gaan we weer aan de prednsion Hartje helaas welkom Lobi hoe gaat het vandaag met je Suus hoe is het met jou
ik weet niet wat ik nog allemaal wel of niet zou willen doen... hoever wil ik echt gaan... ik had ivf in mijn hoofd maar ik heb niet meer zoveel zin in andere behandelingen... 6-6 maar zien wat er wordt gezegd en dan weer verder beslissen. ik ben nog wel positief teleurstellingen ga ik redelijk goed mee om. ik kan snel omschakelen.
suus het blijft balen dat je steeds wat bloedverlies hebt! je kan naar het hartje luisteren natuurlijk maar dit is niet prettig... hopenlijk is het snel voorbij!
Maar goed dat je nu het hartje kunt beluisteren wanneer je dat wilt om de ergste onrust en paniek te beteugelen. Zo'n apparaat lijkt me in jouw situatie echt een uitkomst.
Ja, is het ook. En ook omdat ik de kleine soms dagen nauwelijks voel met die aan de voorkant liggende placenta, dan pak ik even de AS, en hoppa, mama weer gerustgesteld. Het maakt m'n leven echt een stuk meer ontspannen. Hoe is het met jou, Meleka? Suus
zwaai zwaai gisterenavond eindelijk weer ukkies hartje gehoord met hubbie, stelt mij echt gerust! had gisteren namelijk lichte krampjes, waarschijnlijk groeipijn dus. suus elke dag bloed? bah bah ik hoop dat het ooit ophoudt!
Hello lady's, Aowyn welke medicijnen gebruik jij nou.Lekker dat het nu goed gaat. Fijn Suus dat je nu naar het hartje kunt luisteren. Ik heb een beetje rondgesnuffeld en info verzameld over baby aspirine. Ik vindt het zo'n grote stap om het zelf te gaan slikken en het met de ha bespreken ben ik bang dat hij het weer onzin vindt.
Snelly Ik gebruik gewoon vit B complex elke ochtend en ook aspirine. Maar de aspirine niet zo heel vaak nu. Ik heb het vermoeden dat het mijn ei rijping is geweest of zoiets maar durf niet van de aspirine af te blijven :/ Ik slik nu ook gemberpillen ipv Emesafene of Pimperan. Liever homeopathisch dan nog meer meds.
Ja, die krampjes horen er echt bij. Fijn dat je bent gerustgesteld. Ja, elke dag. Het zal wel een keer ophouden, maar het kan wel tot week 30 duren zeiden ze in het ziekenhuis.