bij mijn eerste zwangerschap heb ik geen enkele voorwee gehad. Nu weer niet. Wel af en toe een harde buik, maar verder niet. De baby is ook nu weer nog helemaal niet ingedaald (zit juist nog extreem hoog tegen mijn ribben aan), dus zonder druk op de "onderkant" kan er ook nog weinig in gang gezet worden...
hier ook die onrust, nu ook omdat ik dus toch weer een pilletje genomen heb... weeën waren er weer....
Hier ook al wel wat aan het rommelen, zoals gisteren opeens een uurtje voorweeën, maar vandaag op wat harde buiken na weer niks bijzonders... Morgen de echo, ben benieuwd of ze een schatting doen naar de grootte van ons guppie! Verder herken ik dat onrustige gevoel ook wel, ben het wachten ook gewoon wel zat, maarja... het is niet anders he!
Jaaaaaa... is wel leuk, ik kom ook uit hetzelfde 'zwanger worden' topic als zij! Dus was al erg grappig dat we toen bijna tegelijk zwanger waren!
hier ook steeds harde buiken. ik ben echt blij voor der! hoop dat alles goed gaat met haar en de kleine meid.
yeay morgen komt huishoudshulp ik heb dus nu net nog samen met ventje de dingen gedaan die ik zelf wil doen (keuken en badkamer gekuisd, woonkamer opgeruimd) morgen stofzuig ik nog overal en kuis in de woonkamer de kasten af en dan heeft mevr. tijd genoeg om de was op te hangen, te dweilen, mijn ramen te kuisen en de strijk (een behoorlijke wasmand vol) zouden 4 uur genoeg daarvoor zijn? ow voor de nlers Kuisen is dus poetsen ik heb geen idee welk ander woord ik daarvoor moet nemen
Ik snapte het wel hoor Nachtzon, ik geloof dat kuisen in nederland ook wel gebruikt wordt (hoewel het nooit uit mijn mond voort zou komen )
en wat denk jij? zou zij genoeg hebben met 4 uur voor was ophangen, ruiten lappen (enkel beneden), dweilen en strijken (een goede wasmand vol)... of zou ik beter zelf nog de was ophangen en een deel dweilen?
Ik denk dat ze daar genoeg tijd voor heeft zo hoor, vind dat je zelf eigenlijk nog vrij veel gedaan hebt!! Zou zeker niet meer doen voor ze komt, blijkt nou dat ze het echt niet af kan maken kan je het later altijd zelf nog doen, maar ik zou het niet van te voren doen hoor.
Stampertje misschien dat je gevoel wel kan kloppen. Ik herken het zelf niet echt. Sammie jij gaat volgens het boekje en manlief heeft ineens erge last van nesteldrang Migga denk je dat de kleine nog in gaat dalen? Je hoort vaker bij een 2e zwangerschap dat het indalen laat kan gebeuren en soms zelfs pas tijdens de bevalling. Heb je veel last van dat de kleine hoog zit of niet? Mlien anders gewoon vragen of ze een schatting willen doen naar de grootte van jullie guppie. Bij ons werd met de groei echo verteld dat hij netjes volgens het gemiddelde groeide. Ennuh je bent pas 36 weken dus technisch gezien heb je nog ff te gaan. Al lees ik in een ander topic net dat de 3e in juni uitgerekende bevallen voor de 36 weken! Dus ja dat zegt ook niets zeggen we dan maar. Nacht laat wat voor haar over anders hoeft ze niet te komen lijkt mij?? Je hebt het niet voor niets aangevraagd! Hier na een avond met veel info over BV ga ik zo maar eens naar bedje. Morgen op tijd op en dan weer op controle bij de VK. Kijken of we nu ook weer door de keuring heen komen. Vast wel! Slaap lekker allemaal, Ennuh niemand stiekum bevallen he vannacht!!
Zat me net af te vragen of we wel over hetzelfde topic aan het praten zijn? juni mama's 2011 deel 4 had ik het over. En jij?
@Kibbeling; ik denk dat jij in het bevallingslijst topic zit en wij in het zwangerschapstopic.... zou wel het een en ander verklaren he?
Dat verklaart een heleboel hahaha maar goed ook bij het bevallings topic is dus vandaag iemand bevallen en dat was de 3e die in juni uitgerekend is. Alle 3 hadden ze 35 wk en een paar dagen. Wel apart he?
Is inderdaad apart, Enjoy was ook 35 weken en een paar dagen.. Nja.. er zullen er ook vast een aantal overtijd gaan, dus dat heft weer het een en ander op... Kleintje is hier weer druk aan het hikken en schoppen en draaien, zat me net nog te bedenken dat ik dat toch wel enorm ga missen als hij er eenmaal is!
er zijn 3 juni mama's groepen... dat verklaart veel... maar zoals gezegd op het belgisch forum zijn ze allemaal rond de 35 weken bevallen, gisteren weer eentje, dus is echt al meer dan 50%... wat is dat toch met de juni beebjes? willen ze niet blijven zitten of wat ?
Vreemd! Dat er toch nog zoveel zo vroeg bevallen he? @mlien, als je wilt dat ie stopt met hikken, dan zal ik 'm wel weer even toespreken hoor! (al zal het inmiddels wel gestopt zijn, aangezien je bericht van gisteravond is...) En morgen je bellypaint...spannend! En vandaag verloskundige toch? (of was dat iemand anders hier....) Iig succes! @nachtzon, probeer een beetje werk over te laten voor de poetsvrouw he. Je krijg niet voor niets hulp, dus geniet er ook een beetje van. En idd, ik herken het woord ook hoor, volgens mij komt het ook in de Nederlandse taal voor, al ken ik niemand die het woord gebruikt. @kibbeling, ben je wat wijzer geworden van de voorlichtingsavond? Veel succes vandaag bij de verloskundige!
Goeie morgen dames, Zo, ik ben weer bij gelezen.... Word hier lekker gekletst! ha ha ha Dat er al zoveel juni mama's zijn bevallen zeg. Dat is wel een beetje aan de vroege kant lijkt mij. Ik ben zelf 1 juni uitgerekend maar kan me nog niet voorstellen dat ik al met een baby op me arm loop.... (Gek eigenlijk want vanaf nu kan het heel goed gebeuren..) Ik heb zelf ook niet het gevoel dat het voor de 40ste week geboren word, omdat ik nog helemaal niets voel. Hoor jullie allemaal al over voorweeen en krampen enzo. Maar ja dat hoeft natuurlijk niets te betekenen.... Uiteindelijk bepaalt de kleine wanneer de tijd rijp is... Ik heb vandaag lekker een rust dagje gepland, of te wel ik ga vandaag helemaal NIETS doen... Beetje op de bank hangen en lekker dvd tjes kijken. Heerlijk.