Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 2

Discussie in 'Miskraam' gestart door Meleka, 5 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    nou ik zit hier een potje te huilen omdat de mevrouw aan de telefoon boos was dat ik niet eerder aan gegeven had en nu pas 4 dagen voor de afspraak belde. Want ik had al eerder een nieuwe belafspraak moeten maken!
    Ik heb gezegd dat ik toen in maart, toen ik Weis aan de telefoon had had al gezegd dat het nu versneld moest zijn omdat we nu zwanger waren en zij zou dat doorgeven. En dat we nog steeds niks gehoord hadden. Dus waarom was dat dan niet doorgegeven omdat ik dat wle had gezegd. Dat kon zij ook niet weten maar vond het niet leuk dat ik het nu naar hun toe draaide. Ik heb gejokt dat ik de belafspraak vergeten was en dat ik van mijn man er achteraan moest bellen.
    Maar dat ons gezegd was dat de uitslag eerder bekend moest zijn en ik ben inmiddels bijna 14 weken.
    Nu belt v/d Linden mij vanmiddag met de uitslagen.

    pff wat een gedoe weer en nu voel ik mij de boeman :( :(
     
  2. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik zou de volgende keer testen tot het moment waarop normaal gesproken je LF is afgelopen, en als het dan neg is, stoppen. Hoe langer je Utro gebruikt, hoe langer het duurt voor je ongesteld wordt.

    Ik slik 25 mg B6, 5 mg B11 en 1 mg B12. Dat raadt dr. Beer aan bij stollingsproblemen, en zeker ook bij hyperhomocysteïnemie, dus daar hou ik me aan. Ik bestel alles bij de onlinedrogist.

    Ik slik dus eigenlijk nog iets meer B11/folium, omdat het idd ook in de Bonusan zit, maar dat kan geen kwaad.

    Suus
     
  3. snelly

    snelly Fanatiek lid

    10 aug 2010
    1.854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Ben er blij dat ik de Aspirine ga gebruiken geeft me weer een goed gevoel
     
  4. Ja we zijn ons aan het orienteren op zowel pleegzorg als adoptie. Lijkt me beide heel mooi en allbei zitten er positieve en negatieve aspecten aan. Wie weet hoe jullie hier over een tijdje over denken...

    En wat bizar dat niemand jullie wil helpen met draagmoederschap. Bij Angelica ook al niet. Wat zijn de voorwaarden daar dan voor?
     
  5. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    O god, ze zitten ook overal, die botte trutten die een kutleven hebben en dat kennelijk op de patiënten moeten afreageren.

    Meissie, huil maar even lekker, is die spanning er ook weer uit, en laat dat mormel de HIK krijgen. Jij hebt netjes aangegeven dat je zwanger bent, en als jou niet duidelijk was dat er een belafspraak moest komen, dan hadden ze gewoon JOU moeten bellen. Zó hoort het te gaan in een goed ziekenhuis.

    Dikke knuffel, het komt gewoon helemaal goed. Dat mens is gek, en jij bent lief.

    Suus
     
  6. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Volgens mij mag dat alleen als je geen baarmoeder meer hebt of zo. Echt belachelijk gewoon. Was het in België niet sowieso verboden?

    Suus
     
  7. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Suus nee het was mij niet duidelijk dat wij eerder moesten bellen. Dr Weis zei toen dat zij het door zou geven dat het versneld moest zijn aan v/d Linden en we zouden het nog horen..
     
  8. Ja wat ik gelezen heb is dat t beste. Ik ga m dus plakken denk ik!;)
     
  9. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Lobi ik moet bv geen baarmoeder meer hebben door een bepaalde ziekte
    dan nog kan het niet doorgaan.

    wij staan ingeschreven voor adpotie
     
  10. Haha, daar gaan we voor!!:D
     
  11. Oke, dat is fijn om te weten! Ga het voor de zekerheid maandag nog even bespreken!

    ik slik overigens 20 mg B6. Maar dat ga ik maandag ook bespreken!
     
  12. Aowyn, wat een tuthola zeg:x Echt onbegrijpelijk wat een horken sommige mensen zijn. Je moet je hier echt niet rot om voelen! Droog je tranen en weer trots op jezelf, je krijgt de uitslag vanmiddag! Dat is het enige dat telt!!!
     
  13. Ja dat idee heb ik ook. Vind het echt ongelofelijk... Ik snap dat het heel ingrijpend is enzo, maar als je toch alles zelf al geregeld hebt..

    Ik weet van een vriendin van mij dat ze ermee gestopt is toen ze las wat voor juridisch gedoe er allemaal bij komt kijken (ook wel logisch natuurlijk)
     
  14. Angelica echt waar???? Wanneer hebben jullie je opgegeven?? Wat spannend zeg!! Vertel, vertel, ik wil ALLES weten!!!!:D

    En dus inderdaad geen baarmoeder meer hebben. Onbegrijpelijk...:(
     
  15. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nee daarom snap ik ook niet dat die muts zo stom tegen je doet. Al zou je het verkeerd begrepen hebben, wat er niet op lijkt, dan nog hoeft ze niet zo stom tegen je te doen!
     
  16. Helemaal mee eens!
     
  17. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Je hebt hem toch ook in je decolete hangen? Gewoon achter het midden stuk van je bh stoppen (.)--(.) doe ik ook... hangt ie prima.. :p
     
  18. Op je tug bedoel je??? Dat ziet er dan toch gek uit, zo'n rare bobbel op je rug??? (ik heb een vrij ronde steen en ook best groot)
     
  19. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Nee niet daar *giechel*
    Op het stukje tussen je borsten in..! :p
     
  20. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland

Deel Deze Pagina