Morgen ga ik testen ben 2 dagen overtijd heb verder nog geen symptome van ongeteld worden maar ook niks van eventuele zwangerschap ben zo benieuwd :d
jeetje wat word er veel afgekletst nu!! spannend hoor dat wachten en testen enz! hopelijk snel weer roze in de lijst! Ik zag 2 dames over friesland praten.. weet zo even niet meer wie.. maar ik woon er ook sinds kort! Hier is de temp nog steeds laag.. maar nu bedacht ik.. misschien is die wel nog niet eens laag genoeg.. vroeger had ik altijd voor me ei 36.2 a .3.. nu is die eigenlijk continu 36.6.. toen ik zwanger was was hij continu 37.1. wat nou als ik direct na me hoge temp een ei heb gehad en dat die toen juist iets gezakt is naar 36.6... dat die het stukje lage temp heeft overgeslagen? zou dat kunnen? Ik heb hier geen kwaaltjes meer behalve bultjes in me nek, maar dat kan ook nog nasleep zijn van de zwangerschap.. Ik had ook nog de theorie dat misschien vanaf het stoppen van het bloeden toen me temp iets omlaag ging ook ik dat als dag 1 moet gaan rekenen.. of wellicht de dag van een nega test als dag 1? maar aan de andere kant vorige week had ik vruchtbaar slijm en knallende koppijn en steekjes onderin.. bah het is zo tegenstrijdig allemaal! Heb besloten de gyn nog niet te bellen om de afspraak te verzetten, ik wacht nog even tot mijn nod ( vermoedelijke nod)
Jaaah, vijf testen laten ... ik ben echt zwanger. Kan het niet geloven Ben zoooo blij. Voel me behalve de hele dag hongerig en beetje rugpijn kiplekker, houden zo hahaha succes allemaal!!!
@ Meisje87 Gefeliciteerd meid!! Heerlijk uit die onzekerheid. En wat fijn dat je nog niet veel kwalen hebt. Houden zo! @Liske, heel veel succes met testen meid! Zal mijn duimen ervan draaien.....!
@ iedereen die ik had gelezen, maar waar ik nu inmiddels de naam alweer van vergeten ben.. Iemand had getest en licht streepje?? Voorzichtig Gefeliciteerd!! En Meisje 1987 GEFELICITEERD! (en ook voor iedereen die ik nog vergeten ben natuurlijk!) @ mamavand.. Tsjah ik durf niet zo goed haha! Omdat er juist al zo'n tijd tussen zat (tussen mijn 'ongi' en de test) @ Blue.. Heel benieuwd meid! Duim nog steeds voor je! En verwacht hier straks een heel leuk positief berichtje van je!!! @ Aloha.. Die meiden van Friesland waren mamavand en ik haha! Wolkom @ Liske.. HEEEEEEEEEEL VEEEEEEEEEEEEL succes!!! Blijf voor je duimen!!
Hoi Aloha, jeetje wat een theoriën Ik begrijp in ieder geval dat je heel graag zwanger wilt worden...Enige remedi is afwachten.....Ik kan je verder niet helpen! meisje 1987: van harte gefeliciteerd! Fijn dat het zo ver is! Was je al lang bezig of viel het mee? Geniet er in geval lekker van! groetjes
@meisje1987: van harte gefeliciteerd! Ga er maar lekker van genieten! Nu de rest nog ! Ik ben (nog) niet aan het temperaturen, ik hoop dat ik gewoon iedere maand goed aan het rekenen ben en we klussen dus maar gewoon wat vaker om ervoor te zorgen dat we toch rond de eisprong ergens zitten. Maar: ik voel m'n eisprong niet ofzo, sta er in ieder geval niet bij stil. Misschien dat ik binnenkort toch ga overwegen om te starten met temperaturen, moet ik mij er eerst in verdiepen. Onze kleine man wordt eind juni alweer 2, ik zou zo graag op zijn verjaardag tegen iedereen willen zeggen dat hij een broertje of zusje krijgt ! Vooralsnog geen ongi hier en eigenlijk ook geen symptonen die de ongi aankondigen...ik duim net zo hard met iedereen mee op positieve testen!
Hoopte op duidelijkheid, maar dat heb ik nog totaal niet Er was wel een zwart gat te zien waar een vruchtje in zou kunnen groeien, maar er was nog niets zichtbaar Kon zijn volgens de gyn dat ik toch nog maar 5 weken zwanger ben en dan is er vaak ook nog niks te zien. Tja zou kunnen aangezien ik geen ongi heb gehad sinds mk...dus weer afwachten. Krijg nu dinsdag weer een echo bij de vk en over 2 weken weer de officiele bij de gyn. Heb wel bloed moeten prikken dus morgen even bellen voor de uitslag van mijn waardes.... Hmm tja wachten is het enige dat ik kan doen. __________________
Vervelend he die onzekerheid, mag ik je vragen of je bij je miskraam ook een voorgevoel had/?? ik had namelijk wel hel sterk ik had heel sterk het voorgevoel toen ik zwanger bleek dat het nietgoed was, nu heb ik het idee dat ik weer zwanger ben, moet nog even wachten(zie banner) maar heb nu wel het evoel dat het goed is. het is namelijk wel zo volgens mij dat je gevoel vaak heel juist is!! Ik hoop voor je dat alles goed mag blijven gaan en dat dit een plakbeebje is!!! En idd uit hcg waarde is vaak ook al wel uit op te merken hoe het zal verlopen, heb je nu nog bloedverlies?? en wanneer heb je je miskraam gehad welke datum? weet je ook wanneer je je ei gehad heb? sterkte liefs mamavand
Balen zeg dat je geen duidelijkheid hebt! Je wordt in ieder geval in de gaten gehouden, maar neemt niet weg dat je nu voordurend in onzekerheid zit! Succes & Sterkte.
Dank je alex! Het is idd erg onzeker, maar ik word goed in de gaten gehouden @ mamavand, bij mijn mk op 17 feb, voelde ik idd dat het niet goed zat. Nu voelde ik me ook al eerder zwanger weer dan dat mijn test het bevestigde. Ik heb nu een heel goed gevoel nog. Het bloedverlies is er heel minimaal en alleen na mijn ontlasting. Durf nu dus ook niet meer zo goed Na het plassen heb ik totaal geen bloedverlies. Wanneer mijn ei is geweest weet ik niet precies. Ik was er niet meer zo mee bezig omdat ik vooral op mijn ongi zat te wachten, maar die bleef dus weg Sterkte nog met wachten meis!!
Idd dat gevoeld at het niet goed zat had ik ook, ikheb letterlijk tegen mijn man gezegd of het is een kindje wat niet gezond ter wereld komt of het is niet goed en blijft niet zitten, ik had zo raar voor gevoel. Maar als je het hebt alleen na het drukken, en niet me plassen zijn het dan geen aambeien? komt het dan wel echt uit je vagina, ookal komt het dan uit je vagina dan zou ik me nog gee zorgen maken meis, dan is het vast je baarmoedr mond diet goed doorbloedt is en dus gewoon iets begint te bloeden als je perst. Oh ja hoever dacht jezelf zwanger te zijn dan? Wat je ook nog even zou kunnen doen, is een cb digital zwangerschapstest met indicator die geeft aan hoe ver je zwanger bent. ALs die zegt 2 a 3 weken dan is het dus pas 4 a 5 weken!! Succes meis. Weet hoe je je voelt Liefs mamavand