mijn buik met 5 wk en 4 dagen Bekijk bijlage 150296 denk dat ik het niet lang verborgen kan houden.. jeetje wat groeit mn buik al!
ha girl, ja k krijg aardig wat te verduren. K probeer rustig te blijven en niet te stressen. Nu hopen dat de vk dinsdag een mooie echo kan maken en anders de 26e bij de gyn
@ Ona, Ik heb ook een erge onregelmatige cyclus, dus ik vraag me echt af hoeveel weken ik ben en wanneer ik nou precies ben uitgerekend. ik heb pas de 28ste een afspraak bij de vk, maar denk dan niet te horen hoeveel weken we zijn. Baal daar wel van hoor. Moet er ook ff bij vermelden dat ik momenteel nergens echt last van heb, maar wel een beetje rommelig gevoel in mijn buik en een beetje sneller gepikkeerd ben. Hebben jullie daar ook last van of ben ik gwoon chagerijnig omdat ik het met niemand kan delen???
ik vind het heel kanp dat je zo nuchter kunt blijven denke hoor! had ik denk ik niet gekund.. RESPECT! we hopen allemaal met je mee op een mooie echo!
Hallo dames, vandaag ben ik naar de ha geweest en ik heb hele wisselende berichten. In eerste instantie begon het goed. De ha was (vond ik) erg ruim in het schatten hoe ver ik ben. Namelijk 8 weken. Ik heb zelf veel minder gerekend namelijk zo'n 5 a 6 wk. Verder veel vrragen gesteld so far so good. Eenmaal op m'n werk krijg ik in de middag eerst heel licht bruinverlies. Dit nam steeds een beetje toe. Op m'n werk nog enkel tijdens het afvegen en bij thuiskomst voelde ik het ook vloeien. Ook kreeg ik een soortement griepsymptomen ik had het afwisselend koud en warm. Jawel en daarna begonnen de krampjes. Ik houd dus sterk rekening met een miskraam. Ik moet zeggen het gaat nu wel iets beter met de krampen. Het bruinverlies lijkt ook weer (bijna helemaal te zijn afgenomen). Ik maak me nu ontzettend veel zorgen en ga morgen naar de vk om te vragen of ik vervroegd voor een echo kan komen. Sorry dames voor het ego-berichtje, het van me af typen doet me goed merk ik. Ik zit al bij andere draden hierover op het forum te kijken en lees er niet veel goeds over. Nou ja ik blijf toch een klein sprankje hoop houden. Hoop doet (blijven) leven, hoop ik. Ik zal jullie op de hoogte houden.
geeeen idee hoe je hier foto;s naast mekaar krijgt... dus dan maar even 1 voor 1... Mn buik begint echt al wat te groeien! deze is van 3 weken en 5 dagen
mooie buikjes zie ik voorbij komen. Ook die van mij lijkt gegroeid. Ik hoop dat ie door mag blijven groeien. Bedankt voor 't hart onder de riem, ik probeer pos te blijven!
Ga je alsjeblieft niet verontschuldigen voor je (in jouw ogen ego) berichtje. Het is juist goed dat je erover praat! En dapper dat je het allemaal verteld. Hoe gaat het nu met je? Wens je veel sterkte toe!
@girl. Thx voor je respect! Mooie buikfoto trouwens! En sam jouw buikje is al duidelijk aan het groeien! Super. Ik sluit wat later aan. Wacht even de echo's af, maar k heb er vertrouwen in!
Bedankt meiden! Ik kan vanmiddag terecht voor een echo (mocht dat mogelijk zijn). Ik heb nl. vanochtend nog een test gedaan met clear blue met indicator en daar stond op dat ik 4-5 weken zwanger ben. Dit zegt niks over het al dan niet hebben van een miskraam. Ik weet ook niet hoe betrouwbaar dit is want misschien is m'n HCG wel lager nu. Vragen vragen vragen. Vanmiddag ga ik ze stellen aan de vk. Fingers crossed dus.
jee meiden jullie zijn er al vroeg bij. Mooie darmbuikfoto's zie ik al voorbij komen Ona: Heel veel sterkte en succes meid. Hier valt nog weinig te zien, behalve de buik die ik al had. Bij mijn laatste zwangerschap had ik met 8 weken ook al een hele buik, dus ben benieuwd hoe het nu gaat.
haha ja echt he.! zo zit ik ook! en mijn vriend is ook nog een mooie die is elke dag aan het aftellen dus lijkt het alleen maar langzamer te gaan hahaha. Ik heb ook nog niet heel veel kwaaltjes alleen sommige momenten echt heel erg moe en pijnlijke borsten al 3 week lang . Maar als ik sommige mensen hoor heb ik niks te klagen hoor