Dat oudste artikel dat op de site staat, over dat iemand aankondigt te stoppen en dat de andere moeders haar meteen buitensluiten, dat heb ik op een andere site al gelezen onder een andere naam geschreven. En iemand anders hier had ook al gezegd dat dit nep was.
Wat een idioot zeg! Is hij soms bezig om een kv fabriek op te zetten en probeert hij op deze manier alvast kopers te vinden?! Laat mensen lekker zelf bepalen of ze bv of kv geven, in plaats van een zielig clubje op te richten!
Over ons | bondtegenborstvoeding.nl hier kan je een bericht achterlaten.. wat een gekke mensen zeg!!!
Ik had een berichtje achtergelaten op diezelfde pagina, en de adresgegevens erin gezet die ik had gevonden. Vond meneer de kunstenaar niet zo leuk zeker Ik had 'm nog via het contactformulier iets gestuurd, dat ie deze website ook in z'n portfolio moet steken. En dat hij een rare kerel is, als hij dit als kunst beschouwt om te choqueren. Tot nog toe geen reactie gehad van 'm.
Tuurlijk gaat het nergens over maar goed dient ook geen doel lijkt mij! Als je borstvoeding wilt gaan geven doe je dat toch wel en laat je je heus niet door zo'n site overhalen. Die man wil gewoon aandacht en die ga ik hem even lekker niet geven!
Ik vroeg me al af of iemand even verder zou lezen en niet meteen in paniek/verdediging zou schieten. Er stond al eerder op hyves dat deze site/bond niet serieus is.
Wie is er hier in de paniek geschoten??? Beetje overdreven reactie zeg.... En dat je in de 'verdediging schiet' vindt ik vrij normaal als je zelf voor 100% voor bv gaat en je ziet zo'n achterlijke site... Of het nou wel of niet een grap is. Er zijn genoeg 'gekken' op deze wereld (en in NL) die er echt zo overdenken... (helaas)
Nou, ik kan er nu niets meer op lezen, alleen een reaktie van ene Kim en Johan... Einde site volgens mij...
Misschien handig om dan te lezen wat er staat Dit staat er nu: Beste mensen, Het startpunt van deze campagne was onze verbijstering over de felle en ongefundeerde argumenten die sommigen aandroegen tegen borstvoeding in het openbaar. Wij zijn dan ook van mening dat het geven van borstvoeding in het openbaar vandaag de dag geen probleem meer zou moeten zijn. Ook de keuze van moeders om hun kind wel of niet met borstvoeding groot te brengen zien wij als een zeer persoonlijke en vinden dat deze keuze gerespecteerd moet worden. Het is echter ieder zijn goed recht een eigen mening te hebben over dit onderwerp en we denken dat het belangrijk is een genuanceerde discussie te voeren waarbij voor- en tegenstanders elkaar in hun waarde laten. We zijn erg blij met de enorme stroom aan reacties en discussies, positief en negatief, die deze website heeft voortgebracht. Blijkbaar heersen er in Nederland veel gemengde gevoelens. Het is niet onze bedoeling geweest om mensen te kwetsen. De absurditeit van deze website heeft alleen tot doel de discussie over borstvoeding in het openbaar aan te wakkeren en zo mensen bewust te maken en begrip te kweken voor standpunten van zowel voor- als tegenstanders. Bij dezen willen we iedereen bedanken die aan deze discussie heeft bijgedragen. Met vriendelijke groet, Kim en Jowan
@ Madelief... ik heb alleen dit gelezen... Eerder in dit topic staat toch dat de nadelen v BV etc genoemd worden op de site???? BDat bedoel ik... dat is nergens meer te lezen.... Toch?????????
Dit is het verhaal van de mensen die deze site hadden gemaakt, ze wilden een discussie uitlokken om te kijken hoe de mensen over borstvoeding denken!!Ze hebben het uitgelegd in de tekst die je hebt gelezen, de website bestaat dus niet meer snappie Het was gewoon een Campagne.....
Madelief.... dat was toch mijn vraag... snappie??? Niets meer en minder... Bedankt voor je uitgebreide " uitleg" en reaktie.
heb gekeken maar de site is geloof ik opgeheven, want er staat alleen een mededeling verder niets...had het wel willen zien, die onzin!