De13 Musketiers

Discussie in 'De mama's' gestart door Funnyfant, 6 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Ja lag gisteren mn BM te bevoelen en dacht echt: dat KAN helemaal niet:$:D:D:D. Zo hoog al, maar nog niet tot mn navel, maar wel al heel hoog. Tja heb natuurlijk ook nog een verzakking:p;).

    En dan buk ik voorover en dan voel ik echt een schopje: MAM ik heb geen plaats meer:D:D:D:D. Of als ik op mn rug lig.. Echt leuk!!!:D
     
  2. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    9 jul 2008
    4.276
    0
    0
    Over buikjes gesproken....
    Hier weer een paar stevig benauwde harde buiken gehad vandaag. Net weer 1, keek ik naar onderen, hele buik aan 1 kant omhoog en andere kant heel laag! Maf!!!
    En hikken he.....beebje heeft gemiddeld 2x per dag de hik!
    Had J ook, schattig hoor, maar dat vind ik dus een heel vermoeiend gevoel.....deden jullie baby's dat ook?
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Merel, Vera hikte in de buik heel erg vaak en ook toen ze geboren was de eerste maanden heel veel.
    Dat je buik aan de ene kant bol is en de andere kant niet is aan de ene kant het ruggetje en aan de andere kant zitten de beentjes dus dat is niet zo bol. Apart gezicht dan he. Wel vervelend voor je die harde buiken.
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nou en nou mag Ed er wel eens uit hoor, ben nu wel beetje klaar met die man.
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ja mooi is dat he!! Ik voel het ook vooral tgen mijn broekrand aan wanneer deze wat strak zit.
    Volgende week moet ik weer naar de VK en dan hoor ik van hun wel hoe hoog mn bm nu is, ben benieuwd of het klopt met wat ik zelf voel.
     
  6. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Zo, ben er weer met mijn hoofd bij...

    @Rasp: nog gefeliciteerd met de kleine meid! Heeft ze vannacht wel een beetje geslapen? Nu is je meid een echte dreumes en geen baby meer.

    @Giraf: hoe was je trouwerij??? Wel heeerlijk weer zeg. Gefeliciteerd. Ik ben nu 4,5 maand getrouwd, maar voelt veel langer.

    @Jadore: fijn dat je er weer echt bent! Goed bezig op MP zeg! En een dikke kus (you know why..) Maar goed dat onze eerste een jongen was, ik had me bij een meid ook scheel gekocht aan roze dingen denk ik! Zet anders mijn CB afspraak ook de site, dan vergeet ik het ook niet (staat in banner).. :)

    @namen: haha, nog niet zwanger, maar ben wel al namen aan het verzinnen. Ik leg niks vast totdat ik minstens over de 20 weken ben, je moet een gevoel bij een naam hebben.. Wil wel weer 2 namen, net als de eerste.

    @Bloedgroep: A+

    @Merel: mooie 3d echo en fijn dat de controle goed was! Ze weten nog niet wanneer de operatie is, dat hoor ik 2 weken van te voren ??? Raar. Waarschijnlijk pas over 3 maanden.

    @Finn: nieuwe wagen?? En alle uren op de BSO??? Dat is super zeg. Alles toch nog meegevallen.. :) En klaar met de MvM, lekker hoor. Wil ik dit keer ook gaan doen als ik zwanger wordt.

    @meis: Dat is schrikken zeg. :$ Hopelijk slaat de ibuprofen aan!

    @maible: lekker hè, een dagje alleen thuis met kind op het kvd! Ik ga dan ook gelijk alles opruimen en uitzoeken. Hopen dat het snel beter gaat met je vader! Mijn st.vader heeft ook longontsteking gehad die maar niet echt weg gaat. Niet zo ernstig als jouw vader. Sterkte ermee.

    @LM: gaat netjes met je gewicht. Ik begrijp dat je er vroeger heel veel mee bezig was. Knap dat je dat nu wat meer los kan laten. Als je zwanger bent mag dat ook wel! :)

    @wolfje: leuke reactie van je oma :( Gelukkig nog een beetje opgelost. Hoop dat Sem snel weer wat liever is! En wat een rotgeintje met die auto zeg :(
    Nog 5 nachtjes!!!! :)

    @vlek: jippie, eindelijk een datum om weer naar uit te kijken.

    @eftelingpunten: ben zelfs al geweest met de korting! Heb nog een paar zegels over, die hou ik lekker zelf :D

    @rest: vast weer iemand vergeten, sorry..
    Leuk dat sommigen die baby al gaan voelen.. Heerlijk.

    Hier gaat alles goed. Daan heeft al 3 dagen tot half 9 geslapen!! :D:D:D Eerst was ik al blij als het half 8 was. Hij is ook weer wat liever de laatste tijd.
    Heb geen ovu-testen meer, maar blijf tempen en klussen ;). We wachten gewoon af. Ben ook even manloos vanavond, lekker X factor kijken.
    En ik had het beloofd, ook een buikfoto van mij!! Haha, niet zwanger, maar dikkere buik van sommigen van jullie. Het maakt me niet uit, voel me goed de laatste tijd. Ga trouwens binnenkort naar een diëtiste. Weet zelf alles wel van lijnen, maar een andere kijken en een stok achter de deur werken hopelijk.
    Vergeet de helft geloof ik, maar ja...
     
  7. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Ja precies!! ls die dan in je buik drukt!!!! :D:D:D:D

    Ik ook! Ik mag woensdag weer :)
     
  8. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Ik ook :(:cool:
     
  9. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Huh??? Nemo?? moet jij afvallen?? Je lijkt op de foto super slank!
     
  10. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Even om mezelf vrij te pleiten, heb op de foto wel mn armen omhoog, nu is er niet eens verschil meer tussen tiet en buik :(
    Hahahaah :D:D
     
  11. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Eeehh, denk dat ik 30 kilo moet afvallen volgens richtlijnen. De richtlijnen kunnen me wat, maar afvallen dus wel degelijk! Hahaha..
     
  12. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Jeetje, nou dat zou je niet zeggen aan de hand van de foto!
    Dat wordt nog een hele klus dan meid, succes! Liever heb ik natuurlijk dat je lekker dikker gaat worden.:D;)
     
  13. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Nou Nemo, valt allemaal reuze mee!!!!! Je ziet er heel goed uit hoor! Ja beetje buikje, maar dat vind ik nooit zo storend :) Ook leuk shirt!!!;)

    Vlek: Oei sorry even niet goed gelezen:): Wat goed dat je een afspraak hebt tedelijk snel!!! En dan heel snel GOED, GEWELDIG, MEGASUPERFANTASTISCHFLABBERGASTING nieuws!!!!!!!:):):)
    Knuffel!!!
     
  14. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Ben mijn hele volwassen leven al wat te zwaar hoor, maar wordt het nu gewoon zat. 10 kilo zal ik al heel blij mee zijn. Ga gewoon beginnen, ook als ik zwanger wordt, kan ik gewoon doorgaan natuurlijk.

    Mijn 'voordeel' is dat ik lang ben en dat alles redelijk verdeeld zit. Mensen zien dus wel dat ik wat te dik ben, maar niemand schat dat ik zoveel weeg.

    Zelf ervaar ik het lang-zijn, niet als een voordeel. Voel me nu echt een tientonner. 2 meter lang én 2 meter breed :D
     
  15. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Lieve liefste liefies: Ik ga PLAT!!! Kusjes op jullie neuzen!
     
  16. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Kusje Finnefant en slaap lekker!
     
  17. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!:$
    Jemag echt niet lijnen als je zwanger bent!!!!! Dan kun je aceton in je urine krijgen en een miskraam of groeiachterstand!!!!!
     
  18. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    En afvalstoffen in je bloed die dan ook weer bij de baby komen.
    Dus inderdaad niet doen Nemo!
     
  19. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Dank je, net nieuw. Kleed ook af denk ik. Bij een broek krijg je gelijk zo'n kwab er boven, dat is pas storend! Ben nu dus legging en jurkje/tuniek fan!
     
  20. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik ga ook naar bed toe, laatste stukje x factor kijken.
     

Deel Deze Pagina