Hallo Dames, Ik zou graag jullie ervaringen horen over het inleiden van een bevalling. Ik ben nu 38 weken zwanger van mijn 2e dochter en voor de 2e keer moet ik ingeleid worden. Mijn dochter had destijds in het vruchtwater gepoept en dus ben ik ingeleid 3 dagen na de uitgerekende datum. Dat was werkelijk een grote HEL !!! Alles ging fout, kreeg morfine, klik apparaat met morfine en uiteindelijk een ruggeprik en zelfs die zat niet goed! Uiteindelijk is mijn dochter geboren na 38 uur pijn en heb ik nooit zoiets ergs meegemaakt. Vandaag kreeg ik in het ziekenhuis te horen dat ik morgen ochtend ingeleid ga worden omdat mijn kindje niet meer beweegt op de echo's. De CTG's die ik gehad heb afgelopen week (3x) waren in principe goed want de hart filmpjes waren prima. Maar op de echo's naderhand wilde ze niet meer bewegen. Ze willen dus geen risico nemen en morgen mijn kindje gaan halen. Natuurlijk fijn dat ze geen risico nemen, maar ik ben zoooo bang voor een herhaling van de eerste keer. Is het zo dat inleiden altijd lang duurt, of misschien iets korter nu omdat het mijn 2e kindje is? Heeft iemand ervaring met een korte inleiding bevalling? Het zou me goed doen om ook positieve verhalen te lezen van jullie. Alvast bedankt dames! Ben zo zenuwachtig pffffff ..... xxx Kelly
Geen ervaring, maar van de week wel opgenomen geweest en geplaatst op een kamer waar 3 dames lagen voor de inleiding. Bij de eerste sloeg de gel binnen 12 uur aan en begon het op gang te komen en bij de andere konden binnen 2 dagen de vliezen gebroken worden (hadden daarvoor nog geen echte weeen gehad hoor)en en die zijn ook snel bevallen. Iedere bevalling is pittig en anders, maar hoop dat je hier wat troost uit kunt halen!
Ook hier ingeleid. Bij de eerste bevalling vorderde de ontsluiting niet bleef op 4cm hangen(met weeen opwekkers), en heb toen uiteindelijk na 11,5uur ween een ruggenprik gehad, en voordat die erin zat, en werkte enz waren we weer een poosje verder. Uiteindelijk is onze dochter geboren na een bevalling van 16uur! Onze 2e bevalling is ook ingeleid, alleen dit ging wat sneller, om 8uur vliezen gebroken daarna direct een ruggenprik, en weeen opwekkers had om 14,40 10cm ontsluiting en persweeen, alleen bleek de navelstreng uitgezakt te zijn, dus is ze alsnog gehaald met een spoed KS. Maar anders zou ik er ook maximaal 8.5 uur over gedaan hebben! En nu bij de 3e heb ik nog geen idee hoe het gaat lopen! Ik had wel bij de 1e al 3 cm ontsluiting, en bij de 2e had ik 4-5 cm ontsluiting, dus alle 2 de keren zijn direct de vliezen gebroken! Dus geen gel of pilletjes gehad inwendig!
Nou daar komt ie. Mijn zus werd ingeleid en beviel binnen 4 uur van haar tweeling! En ja, dat was vanaf start inleiden!!! Zet hem op vandaag meid.
Ik kreeg het infuus met weeenopwekkers om half elf, en tien voor 1 zijn mijn twins geboren......... Veel succes, tegen de tijd dat je dit leest heb je waarschijnlijk je kleine al!
ik ben bij beide ingeleid, met weeopwekkers omdat ze weeen niet door zette, ( bij mij is het wel spontaan begonnen met het breken van de vliezen maar de weeen stopten) vanaf de inleiding duurde het bij beide ongeveer 6 uurtjes.
Nee hoor ik ben ingeleid bij mijn zoontje en ik kreeg om 8 uur medicatie via infuus en om 12.01 was hij er al. Ik heb alleen wel gehoord al je jezelf heel angstig maakt dan dat je het dan kan ophouden onderbewust. Dus dat moet je helemaal niet doen en hetgewoon over je hen laten komen, het is mij 100 punten megevalen. Ik zou nu eerder op zien tegen een natuurlijke bevallling als een inleiding!!!
ik ben ook ingeleid ivm met vergiftiging en na 4,5 uur kwam mijn dochter te voorschijn! (1e bevalling)heb ook helse pijn gehad en kreeg ook morfine achtige (weet de naam even niet meer) medicijnen. hopelijk gaat het deze keer wat sneller voor jou! heel veel succes vandaaag! hopelijk kun je snel je kindje in je armen sluiten!!
Bij mij ook en ik vond het superheftig... Een lange bevalling kan hels zijn kan ik me voorstellen maar ik vond zo snel ook verschrikkelijk
bij mijn was na het inlijden me zoon 5 uur later geboren. was wel me 2de kind! veel succes en geniet van je kindje
hier is een vriendin van me ingeleid en die heeft er niet heel lang over gedaan. Is haar ook niet zwaarder gevallen als de 'gewone' bevalling van haar tweede zoontje Ik denk dat het heel moeilijk in te schatten is. Ligt aan je lichaam en het kindje. Heel veel succes en sterkte
Ik lees ondertussen ook ff mee...ik word vrijdag ingeleid en ben heel benieuwd naar alle ervaringen...
dat wilde ik geheim houden om haar niet bang te maken hihi, mijn eerste (thuis)bevalling duurde 4 uur en vond ik heel relaxed, had alleen pijn toen het hoofdje stond. Maar die inleiding! ik wil dat nooit meer meemaken, ten eerste al dat gewroet aan het begin en al die draadjes en infusen. En dan die weeen zo heftig, ik dacht dat ik dood ging. Ik kon het totaal niet bijhouden of weg ademen