Juni mama's 2011 deel 4

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Meta, Apr 29, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    Weet uiteraard dat het niets zegt en dat je lang met ontsluiting kan lopen. Wachten het allemaal wel 'geduldig' af..

    @Meta, gaat beter zolang ik blijf liggen. Harde buiken nog regelmatig, maar zodra ik ga staan wordt het erger. Fijn dat je man thuis is..snap wat je bedoeld hoor! Maare 6:00 uur???? Ben jij dan zo vroeg al fit? Ik niet hoor.. :D

    @Senna, fijn dat je urine schoon was! Niet echt geslaagd, maar nieuwe huistelefoon heb ik gekocht. Was toch het belangrijkste.

    @FireRose, die kleine heeft het goed naar haar zin in je buik dus. Hoop dat het allemaal snel en voorspoedig verloopt voor je. Mag je nu ook weer gewoon naar huis of moet je wel blijven?

    @Priscilla, in ieder geval is alles goed met de kleine. Hoop voor je dat hij snel komt en dat je niet hoeft te wachten tot de 39 weken.
     
  2. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Hopelijk helpen de pilletjes snel, zodat je vliezen gebroken kunnen worden, en kan bevallen
    Moet je al die tijd, totdat je baarmoedermond rijp is, in het ziekenhuis blijven?

    Hopelijk gaat alles niet te lang duren! En nog veel succes!!
     
  3. Feetjes

    Feetjes Fanatiek lid

    Aug 20, 2010
    1,298
    18
    38
    Ik moet helaas wel blijven... Wel had ik net (relatief) goed nieuws; de tabletjes slaan aan want inmiddels was mn baarmoederhals al iets korter en kon ze door de vliezen heen het hoofdje voelen. Maargoed, ik denk dat ik blij mag zijn als ze morgen komt... als het niet woensdag wordt.
     
  4. Meta

    Meta Bekend lid

    Oct 8, 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    O spannend en fijn dat de pilletjes zo snel aanslaan!!!! Is misschien ook wel relaxed hoor als de rest niet te snel gaat. Denk aan je, zet 'em op!
     
  5. Marry81

    Marry81 Niet meer actief

    Firerose, spannend bij jou! Nog even afwachten dus, maar heel erg lang zal het niet meer duren!

    Meta, fijn dat je man nu bij je is. Het is echt naar als je je zo beroerd voelt, zeker als je twijfelt of het weeën zijn.
    Lekker dat je vanmiddag even hebt kunnen slapen.

    Felicee, jij ook al zo beroerd? Ik was vanmiddag bij de kapper en heb boodschappen gedaan maar was zo blij dat ik thuis was! Ik had in de supermarkt het idee dat ik ieder moment kon flauwvallen. Helemaal licht in m'n hoofd en last van harde buiken.

    Kibbeling, hé wat grappig! Dan woon je waarschijnlijk in de buurt? Ik woon in Nieuwerkerk.

    Sorry meiden, ik voel me nog steeds niet zo lekker dus stop nu even. Vanavond weer verder reageren!
     
  6. Kibbeling

    Kibbeling VIP lid

    Mar 21, 2011
    5,188
    0
    0
    NULL
    zuid holland
    Meta heerlijk he zo’n lui dagje! En 3 afleveringen van grey’s Je hebt het volgehouden!
    Felicee wat erg dat je zo niet lekker werd en veel pijn had. Hoop dat het snel wat beter wordt of dat het door zet. Mocht je het niet vertrouwen dan wel bellen hoor!!
    Meta ook al aan het rommelen in je buik.
    Senna het scheelt wij hebben aan beide kanten een kleine familie. We hebben idd ook gekeken naar van wie krijgen we een kerst/verjaardag kaart en aan de hand daarvan hebben we een lijstje gemaakt. Fijn dat alles goed was bij de vk en dat je bloeddruk al weer wat lager was.
    Firerose veel sterkte komende dagen dan met de medicatie die je baarmoedermond week moeten maken. Ik hoop voor je dat het allemaal een beetje vlot zal verlopen! Denk aan je Knuffel!!
    Pris 38 weken alweer joepieeeeee. Het schiet ook niet po bij jou en het ziekenhuis ook he? Veel ellende maar je bent er weer ff vanaf!
    Marry wij wonen in ommoord aangrenzend aan zevenkamp dus ja redelijk in de buurt! Grappig!!

    Hier is het eten al klaar, dus nu wachten op mannetje en dan aanvallen!! (heb alleen geen honger, alleen maar last van maagzuur…Zo maar een rennie nemen!!) En vanavond even langs mn werk ff op de koffie bij lieve collie die mij nu vreselijk mist :D
     
  7. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    @Priscilla
    Fijn dat alles goed was, en de kleine in de goede houding ligt!
    Alleen wel balen dat alles zo lang duurde...Is frustrerend he!

    @Felicee
    Toch wel een nieuwe huistel gekocht, is altijd makkelijk om straks de geboorte aan te kondigen ;) Want 1 met kuren schiet ook niet echt op!

    @Firerose
    Dus er zit al wel wat schot in de zaak! Das wel fijn! Spannend!!Hopelijk gaat eht allemaal snel, zodat je de kleine snel in je armen hebt!

    @Marry
    Balen dat je je niet lekker voelt...hopelijk knap je snel op!

    @Kibbeling
    Eetse voor zo!





    Hier het eten al op, mijn vriend kookt altijd :D:D
    Lig nu weer relaxed op mijn kraambed hihi, daar kom ik het makkelijkste op en af vergeleken met de bank :)
     
  8. Hester

    Hester Niet meer actief

    FireRose: spannend joh! En zo te horen is er al iets van effect. Hopelijk heb je morgen je kleintje al in je armen.

    Priscilla: balen he dat het altijd zo lang moet duren in het ziekenhuis! Ik heb de afgelopen weken ook letterlijk UUUUREN op de poli verloskunde doorgebracht. Maar nog even volhouden, het kan bij jou ook niet lang meer duren.

    Sandra: wat heb je een druk bezette zoon, haha

    Felicee, Meta, Marry: wat vervelend dat jullie allemaal zo onwel zijn geweest vandaag. Hopelijk keert de rust weer bij jullie.

    Kibbeling: balen dat maagzuur he? Ik ben nu al de zoveelste grootverpakking Rennies begonnen en zag vandaag dat ook die alweer bijna leeg is.

    Hier: mijn koffer is helemaal ingepakt, volgens mij.
    Hebben jullie dingen in je tas gestopt waarvan je denkt: dat moet je écht niet vergeten mee te nemen? Mijn hoofd is een beetje een zeef momenteel, dus alle tips zijn welkom :)
    Bepaalde papieren / pasjes? Handige onmisbare kledingstukken...? :(
     
  9. Meta

    Meta Bekend lid

    Oct 8, 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fototoestel/camera? Hoe lang denk je dat je moet blijven?
     
  10. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    @Hester
    Misschien tijdschriften/boek voor als de bevalling niet helemaal op gang wil komen
    liga/dextro/druivensuiker (heb ik ook in mijn tas gedaan)
    telefoon+lader
    camera+lader
    trainingsbroek


    Ik had ergens mijn lijstje liggen, maar kan hem zo snel niet vinden...
     
  11. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Fire, wat jammer dat alles nog dicht zat, maar super dat het aan lijkt te slaan! Hopelijk heb je morgen ontsluiting!!

    Hester, ehm... camera, telefoon, een lekker groot shirt om in te lopen, iets van slippers ofzo ennuh... een maxi cosi natuurlijk :D Hoe lang moet je blijven na de keizersnede?

    Meta en Felicee, weer rustiger geworden bij jullie dus?

    Marry, vervelend dat je je zo voelt kalm aan!

    Pris, nou gaat lekker daar! Maar fijn dat alles weer goed was! Voor jou ook nog maar max een week. Tsjee...

    Senna, zie je al liggen op je troon in de kamer :D

    Hier ff lekker een douche pikken zometeen, misschien wordt mijn buik daar wat rustiger van :) (of niet :p)
     
  12. Lan

    Lan Fanatiek lid

    Nov 28, 2008
    1,824
    8
    38
    Female
    Postbode
    Venray (Limburg)
    Nou ik heb even rustpunt gezocht. Miakel ligt heerlijk te slapen dus eventjes weg uit de kamer..

    Vannacht is Maikel naar mid care gegaan. Het is namelijk super druk op de IC en high care. Maar ons mannetje doet het best goed en was van monitor af dus kon naar mid care.
    Ook wel fijn liggen maar 2 andere baby's dus lekker rustig.
    Helaas zit Maikel wel bijna aan de 10% die hij mag afvallen hij krijgt nu dus BMF erbij een soort forte voor hongerige baby's. Hij krijgt 30cc mamamelk. Ook drinkt hij aan de borst wel maar voor 2 minuten ofzo maar hij kan het! De rest doen we dan met de sonde. Omdat aan de borst erg vermoeiend is voor hem.

    Vandaag heeft hij veel onderzoeken gehad: Rontgen, hersenscan, hij kreeg zakje voor urine opgeplakt en er is ook vandaag bloedgeprikt.
    hij heeft nu blauwe plekje op zijn handje..

    MOrgen krijgt hij nog een echo voor nieren en buik. en dan hoop ik dat de onderzoeken er bijna opzitten. uitslagen zijn nog niet bekend duurt aantal dagen.

    Mijn man heeft deze week vrij genomen en verblijft bij mij in logeerhuis. Volgende week gaat hij weer werken.

    Ikzelf heb momenteel veel pijn door vele lopen in en uit ziekenhuis. En moet soms stap terug nemen veel rust door tussen 1 en 4 in logeerhuis te zitten.

    Firerose als je Maikel in echt wil zien moet je maar effe zeggen mag je wel effe komen spieken op de midcare.. heb nu geen mobiel bij maar zit onder in de hal onder die brug bij de computers haha tot half 9 :p dus als je dit leest roep je maar keer haha

    dit was het wel effe. Heb wel alles bij gelezen wilde ook reageren maar het is me al allemaal ontschoten. heb hier namelijk gen kladblok op de pc staan erg zuinig zijn hier met programma's

    nou knuffel voor iedereen!!!!!
     
  13. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Haai meiden,

    Ik heb jullie een beetje verwaarloosd, maar ik ben ook druk en moe de laatste dagen. Evy was vannacht aan het spoken. Combinatie van laatste kiezen en hoektand en een verstopte neus. :(

    Vandaag naar de vk geweest en alles was prima in orde. Hij ligt niet meer in een stuit !! :). We hebben mooie echoplaatjes meegekregen. Hij ligt alleen nog helemaal niet ingedaald. Dus mochten de vliezen breken, dan moet ik plat en de vk bellen. Stel je voor in de supermarkt tussen het brood haha :D.

    Wat hebben jullie veel gekletst ! :)

    Dinkie,.. Wat een mooie buik zeg!

    Felices,... Wat betreft de waterpokken, ... Als je iets kan vermijden, dan zou ik het wel doen. Is maar voor 1 weekje? Het is natuurlijk wel zwaarder op deze manier, maar goed ik begrijp je angst wel.
    Ik lees nu dat het opgelost is. Mooi!
    En wat naar dat je je zo rot hebt gevoeld vandaag. Dat klinkt echt pijnlijk? Misschien indalen van de kleine? Of een spier verrekt, kleine op een zenuw?


    Momeera, ... Dat zijn inderdaad nog wel een hoop belangrijke vragen. Misschien dat sommige zaken zichzelf gaan oplossen? Is het kdv/BSo probleem van lange duur? Misschien ouderschapsverlof opnemen tot er plek is? Lastig zeg. Je wilt de dingen graag goed geregeld hebben voor de bevalling hè?

    Marry,.. Ik herken wel wat je zegt over de veranderingen die komen gaan. Het loopt nu allemaal wel lekker en opeens wordt alles weer anders. Wij zien er soms ook wel een beetje tegenop hoe leuk en welkom de kleine ook is.

    Priscilla,... Bij jou blijft het maar spannend hè? Fijn dat de echo goed was en dat de kleine man in de bevalhouding ligt. Wat vervelend dat het ziekenhuis niet echt geweldig is.

    Troetelbeer, ... Doe rustig aan! Wat vervelen dat je zo last van voorweeen hebt gehad!

    Odess,... Balen van de lichtkoepel. Is ie inmiddels niet meer lek? Enne libido,... Wat is dat ;). Nee niet echt hierzo. Manlief zou wel willen hoor. En wat vervelend dat je zo last hebt. Minder leuk om zo de laatste zwangere weekjes door te komen.

    Hester,... Heel veel succes morgen en natuurlijk overmorgen. Ik weet niet wat allemaal handig is om mee te nemen. Je moet misschien wat langer blijven,.. Dus genoeg kleding, boek, tijdschriftjes, etc wel handig, verder misschien wat lekkers en eigen drinken? Je moet de kleine aangeven bij de verZekering, dus die papieren misschien? Verder is al een hoop genoemd.

    Meta,....heerlijk zo'n vrije dage en grey's anatomy is echt super idd. En het rommelt wel een beetje bij jou. Het zou natuurlijk ook elk moment kunnen beginnen? Fijn dat manlief erbij was.

    Kiwi,... Dat hele geplan van een bevalling haalt wel iets van het spannende eraf, maar je kunt inderdaad wel goed oppas regelen en je voorbereiden. Maar het is nog niet zo ver, dus wie weet!

    Kibbeling,...lekker toch zo'n rustig dagje. Zeker als je slecht hebt geslapen.

    Sandra,.. Wow drie weken al die kleine Lucas. En fijn dat je morgen er even lekker tussenuit kan. Het normale leven weer een beetje oppakken. Wat vervelend dat er iets uit de hielprik is gekomen. Hopelijk is het uiteindelijk niet iets waar Lucas last van heeft. Maar zoals je zelf aangeeft hoeft dat gelukkig niet het geval te zijn. Lucas heeft het idd druk de komende tijd ;)

    Sweetbel,..veel plaket bij je laatste zwangerenfitles.

    Senna, fijn dat alles goed was bij de vk en ook dat de urine geen eiwitten bevatte en dat je bloeddruk wat gedaald was.

    Firerose, spannend,.. Hopelijk verweekt de boel snel en kunnen ze verder met de vliezen breken. Morgen zou toch beste snel zijn??

    Lan wat goed dat Maikel al van de monitor af is en dat hij het zo goed doet. En wat goed dat hij uit de borst drinkt. Echt een sterk ventje hoor!

    Zomaar,..alles goed vandaag met Rowan?

    Zo volgens mij ben ik wel bij;)
     
  14. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @FireRose, in ieder geval goed nieuws dat de tabletten hun werk doen, succes!!

    @Marry, gaat het weer een beetje met je?

    @Kibbeling, irritant hè die maagzuur..hier helpt ook niets meer.

    @Senna, had hier het bed ook eerder moet verhogen, gaat inderdaad zoveel makkelijk het opstaan.

    @Hester, slippers? badjas? opladers?

    @Odess, bij jou nog steeds onrustig? Hier gaan de misselijkheid en harde buiken tot nu toe nog niet weg..zal er wel bij horen.

    @Lan, wat heerlijk dat Maikel (ook al is het maar even) aan de borst kan drinken of niet? Spannende dagen dus voor de uitslag. Sterkte met alles!

    @Judith, wat goed dat de kleine niet meer in een stuit ligt! Leek inderdaad op zenuwpijn. Indalen denk ik niet want volgens de vk ligt het op zijn diepst.

    Krijg opeens zo'n opruimdrang. Zit steeds te bedenken dat stel dat het toch gebeurd dat moet er nog van alles. Dus manlief 'moet' er zo aan geloven haha.
     
  15. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    Jul 8, 2008
    2,561
    0
    0
    Friesland
    hallo dames

    hier dus vanmiddag de groeiecho gehad.
    buikje was normaal qua groei.
    benen liggen 2 weken voor op groei (papa en mama hebben allebei lange benen)
    maar hoofdje ligt 2 weken achter op groei.
    dat vond ik wat minder leuk om te horen.
    maar volgens de vk kon dat geen kwaad omdat het hoofd wel overeen komt met het aantal weken dat ik zwanger ben.
    dus misschien over 2 weken wel weer een echo.
    (had ze het zelf over)

    dus ff geen verdere reacties van mij. omdat ik er toch wel beetje van geschrokken ben.
    oh ja ze schatten de beeb nu al ongeveer op 2500 gram
     
  16. Meta

    Meta Bekend lid

    Oct 8, 2010
    816
    0
    0
    NULL
    NULL
    ff ego (nog meer dan normaal :D:p)

    Beetje veel teleurgesteld... na zo'n dag als vandaag, rust in m'n buik is wel weer terug, maar heb het gevoel dat zomaar vannacht kan beginnen..
    Vorige week had m'n moeder beloofd morgen een uurtje te komen helpen, heeft me nog op m'n hart gedrukt geen andere afspraken te maken... nu belt ze op dat ze op kraambezoek gaat met mn tante.. F*ck, krijg met mn buik nooit alles op orde als het echt snel begint.. Dan maar niet schoon, denk ik dan, niet zo belangrijk, maar ben gewoon teleurgesteld, ben een grote meid natuurlijk, maar afstand met mn moeder is afgelopen jaren nogal groter geworden... blijkt nu weer, ben er een beetje hormonaal over omdat ik ook al geen broer of zus meer heb die zich iets van me aantrekt...
     
  17. lovelyengeltje

    lovelyengeltje Fanatiek lid

    Jul 8, 2008
    2,561
    0
    0
    Friesland
    knuf meta
     
  18. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Lan, hopelijk zijn de uitslagen straks goed! Fijn dat hij al op midcare ligt!

    Judith, wat super dat hij niet meer in stuit ligt! Ennuh, je mag wel eerst naar huis he, je hoeft niet in de hema te gaan liggen hihi :D

    Felice, ja hier is het nog steeds nogal onrustig. Net even een warme douche genomen maar daar wordt het niet anders van. Het gevoel is echter alleen maar vervelend en niet heel pijnlijk ofzo. Of de harde buiken regelmatig zijn weet ik ook niet, niet belangrijk ik merk het echt wel als ik volop in de weeen zit ;) Het enige wat ik nu wel echt een rotgevoel vind is dat ik mn knip- en scheur litteken ineens zo voel! Yikes, dat wordt pijnlijk als het hoofdje straks staat! Jij ineens opruimwoede, owjee hihi :D Maar jij wil dat je beeb nog een week blijft zitten, dus hou je maar even koest :D

    Lovely, wat een mooi gewicht :) +2 of -2 weken is toch nog steeds binnen de marges? Hier loopt alles voor maar het hoofdje ook niet! Maak je niet te druk meis, anders hadden ze je wel doorverwezen!
     
  19. Momeera

    Momeera Actief lid

    Oct 16, 2010
    448
    0
    0
    Activiteitenbegeleider
    Utrecht
    @all: Nou rustig dagje is niet gelukt. Ik heb alleen maar lopen haasten. Eerst Ameera naar school, daarna naar huis vlug eten, daarna naar gyn, had geen tijd meer om urine- en bloedonderzoek te doen want ik moest snel Ameera weer gaan halen. Snel thuis wat eten met haar. Daarna stond ik te wachten op mijn man want ik moest zijn auto hebben dus ik was ook nog eens te laat terug op school. Ameera moest in een nieuwe groep dus ik moest er bij blijven. Moest ik op van die kleuterstoeltjes zitten (AUWA). Daarna weer vlug naar het ziekenhuis voor het urine en bloedonderzoek en daarna naar huis. Ameera verzorgen en die gaat nu zo naar bed.
    Laat ik het morgen maar nog een keer proberen, een rustig dagje hihi.


    @Marry: De meeste mensen hier in de buurt waar ik contact mee heb daar laat ik Ameera niet zo makkelijk bij achter en ben ik eigenlijk ook niet close genoeg mee dat ik ze zoiets kan vragen. Ben nu dingen aan het verzinnen die zouden kunnen en mag gelukkig wel mijn ouders midden in de nacht bellen.

    @Meta: Hoe kom je op die kruk dan? Of is dat simpel?

    @Troetelbeer: Balen dat je niet even lekker in bad kunt. Dat lijkt me zo heerlijk als je dat thuis even kunt doen. Vreselijk dat je een bad hebt maar er niet zelf uit kan komen.

    @ODess: Volgens mij moet je een kind een beetje de ruimte geven bij het zindelijk worden.

    @Felicee: Raar dat kdv’s daar geen uitzonderingen op hebben. Het is niet erg als kinderen het krijgen, dan zijn ze er maar vanaf maar als ze een moeder hebben die zwanger is dan is het toch wel erg vervelend als ze het krijgen lijkt me zo.

    @Hester: Maar wel vervelend gevoel die harde buiken toch? Ik vind het zo’n akelig gevoel.

    @Meta: Ik ga dadelijk ook weer aan de gang met mijn gewicht. Ik ben wel van plan borstvoeding te geven maar als ik gezond ga eten en ga sporten dan verlies ik ook kilo’s en heeft de kleine nergens last van.

    @Kiwi: Oh dat is lastig dat je moeder dan gaat stressen. Hihi ik vind dat zo lollig als mensen in zo’n situatie zo heel erg gaan stressen. Mijn ouders doen dat niet weet ik. Vorige keer woonde ik bij mijn ouders en toen reageerde ze allebei steeds heel rustig maar wel adequaat.
    Goh nog 7 dagen te gaan staat er bij jou, dat klinkt snel. Ik zou de vk je maar eens goed laten informeren over inleiden. Dan kun je dan kijken wat je het beste lijkt.


    @Sandra: Leuk om de afspraken ook in het lijstje te zetten. Kunnen we Lucas en de andere kleintjes dadelijk allemaal een beetje volgen. Wat vervelend dat het hielprikje niet helemaal goed was. Alsof het kereltje niet al genoeg heeft om mee te dealen. Maar goed het is nog niet zeker en mocht het wel zo zijn dan is daar goed mee te leven toch?

    @sweetbel: Hoe is het met de hoofdpijn?

    @Felicee: Jij bent toch juist heel slank? Of heb je iemand anders naar de meeting gestuurd, ben je niet zelf gekomen? Wat is Kettlebell eigenlijk?

    @Hester: Wat een raar idee zeg. Maar wel leuk hoor meid.

    @Felicee: Misschien de vk bellen? Wie weet heeft zij een idee wat het kan zijn.

    @Meta: Och jeej bij jou ook al zo aan het rommelen. Lijkt wel of jullie een wedstrijdje doen.

    @FireRose: Oh hebben ze ook al tabletjes voor het verweken van de baarmoeder. Bij mij hebben ze destijds gel gebruikt. Hopelijk gaat het snel wat voor je doen. Sterkte, ik duim voor je.

    @Pris: Bah wat een vervelend ziekenhuis als ze allemaal geïrriteerd doen. Zo leuk heb jij het ook niet op dat moment.

    @Lan: Wat een onderzoeken zeg, arme Maikel. Meid hou je taai en doe nog voorzichtig voor jezelf he? Je hebt ook net een operatie achter de rug.

    Was een heftig gynbezoek voor mij moet ik zeggen. Bloeddruk was goed, gewicht was teveel haha. Op de echo was ook alles goed. Kindje ligt nog niet vast, maar gaat wel langzaam steeds een beetje omlaag.
    Ik heb het gehad over de angst die ik heb voor de bevalling. Ik ben vooral bang dat het kindje straks niet door mijn bekken past omdat ze in Helmond (waar ik vorige keer was bevallen) hadden gezegd dat ik geen kindje moet krijgen dat groter is dan Ameera destijds omdat mijn bekken smal zijn. En een smal bekken zit bij ons ook in de familie (oma, moeder, zus). Ze gaan dus nog groeiecho’s doen om te kijken of het kindje niet te groot is. Ze kijken dan ook naar mijn lengte. Aangezien ik klein ben zal ik een kindje van 8 pond niet zo heel makkelijk op de wereld kunnen zetten zei hij.
    Ook vertelde hij me, tot mijn verbazing, dat ik bij mijn vorige zwangerschap het HELLP syndroom had. Dit is mij namelijk toen nooit verteld. Dat is toch raar? Ik dacht dat ik gewoon zwangerschapsvergiftiging had maar volgens de gyn was het erger dan dat.


    De pijn waar ik het eerder al over had in mijn handen, polsen en onderarmen wordt veroorzaakt door het carpaal tunnel syndroom (jemug al die syndrooms/syndromen of hoe je het ook noemt, je wordt er toch gek van?). Is niet ernstig en zal vanzelf weer verdwijnen na de zwangerschap. Is alleen pijnlijk maar ik mag er paracetamol voor nemen.

    Verder is mijn urine getest en mijn bloed. In mijn urine zat een spoor eiwit en mijn bloed was ook niet helemaal goed. Ik dacht een te laag ijzer. Van het bloed krijg ik woensdag de uitslag. En dan gewoon over twee weken weer een afspraak dus het zal allemaal wel meevallen. Oh ja en over twee weken ook een groeiecho, dus dat is weer leuk J

    Oké dat was mijn verslag weer hihi. Aardig weer wat te lezen voor jullie. Ik ga nog ff verder proberen zo min mogelijk te doen, ben kapoet.
     
  20. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Meta, dikke knuf! Vies of niet lekker belangrijk maar het is wel erg jammer dat ze je zo laat zitten. Wat zei ze er zelf van?
     

Share This Page