De13 Musketiers

Discussie in 'De mama's' gestart door Funnyfant, 6 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @Vk, thanks meiden ja zeker erg fijn :) ik moet er een super eind voor rijden, maar het is het zeker waard. Ook hebben we afgesproken hoe of de wat en de volgende keer nog uitgebreider...ze gaat ook kijken of een badbevalling een optie kan zijn. Ik kreeg met Chloe een invalster..Bah wat een akelig mens..ik had niets met haar dat schoot dus echt niet op!

    Quint lieverd mijn kaarsje is net uit...ooohhhh hij brandde nog toen ik thuis kwam :) maar is gelukkig goed gegaan. Denk aan je moppie!
     
  2. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    27 dec 2008
    4.141
    1
    0
    @jadore, oh fijn dat je goede controle had, en ja schop die kleine man lekker veel. ik word hier gek van een beeb die de hele tijd schopt woelt en draait.

    @quint meis hoe is het???
     
  3. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Dat had ik bij Chloe ook, ze schopte me zo hard en lang dat ik echt pijn in mijn ribben had en echt soms letterlijk moest huilen en ze "kneep" me ook vaak echt een vervelend gevoel..hij kan goed schoppen hoor, maar is echt heeeel rustig in vergelijking met Chloe dan..ik denk dat dit normaal is wat hij doet..Chloe is namelijk ook een hele drukke baby geweest en onrustig en nu een drukke peuter ;) vind het niet zo erg als hij wat rustiger is hoor :)
     
  4. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    fijne avond... ga eten koken doei
     
  5. Cinnamon

    Cinnamon Fanatiek lid

    24 jun 2009
    2.478
    0
    36
    Nog steeds geen nieuws van Quint zie ik... Ik hoop zo dat ze aan het vieren is dat ze een kloppend hartje heeft gezien!!
     
  6. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    27 dec 2008
    4.141
    1
    0
    JA deze is heel druk, oh word er echt wakker van, en doet soms idd echt pijn. had ik bij onze meid niet. dus ben benieuwd of deze beeb heel druk word???;);) mag het niet hopen zeker zo'n bijdehand ding!!!!
     
  7. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Ze is wel heel lief hoor en juist een knuffelkont en niet bijdehand juist...maar ze is gewoon heel druk ;) juist vaak heel vrolijk, maar heeeeel erg aanwezig ;) toen ze baby was kon ze geen moment niet gewiegd worden en ook dus nooit in de maxi cosi stilstaand of zittend en ook de reiswieg was geen optie...ze wilde altijd op me slapen en op haar buik liggen...ik denk dat dit dus echt in haar zit en ze in de buik al zo was ;) maar hoeft niets te zeggen over jouw beebje hoor!
     
  8. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.523
    3.772
    113
    Lieve, lieve, lieve meiden het heeft geholpen. De echo was gewoon GOED! Beter kon niet. Het hartje klopte en het kindje was al duidelijk zichbaar. Waar het bloed vandaan komt wisten zij niet maar tot nu toe geen enkele reden om zorgen te maken, alles was gewoon perfect!
     
  9. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    12 nov 2008
    8.094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Oh Quint wat een super nieuws!!!!!!!!!!!!!!

    Gefeliciteerd meid! Nu lekker genieten!!!
     
  10. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH'

    YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    Sorry maar ik ben zoooooooooooooooooooo blijjjjjjjj :D:D:D:D::D:D

    YEahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh wat goed!!!!!!!!!!!!!!!!!

    GEFELICITEERDDDDD LIEVERD!!!!!!!
     
  11. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    27 dec 2008
    4.141
    1
    0
    @Quint, oh meis wat fijn, oh wat zul je blij zijn. en je ML ook natuurlijk.

    Wat fijn, oh ben zo blij voor je, en het hartje klopt nou moet het al gek gaan wil dat niet meer goed komen!!!!!!
    geniet er van en doe het maar rustig aan dan, even lekker laten verwennen door ML;););)
     
  12. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.523
    3.772
    113
    Dank jullie wel! Ben echt zo ontzettend blij. ML weet het nog niet, zit op zijn werk en wilde het niet via telefoon horen (begrijp ik wel). Hij komt over een uur of twee weer thuis.
     
  13. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Quint, lieverd, wat een geweldig nieuws!!!! Mooie foto van je kleine!!! Ooooooooooh wat een opluchting!!Groot feest!!!Ben heeeel blij voor jullie!!Jullie hebben het zo verdiend!!! Men, wat ben ik blij zeg!
     
  14. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    27 dec 2008
    4.141
    1
    0
    Oh die heeft vast zo ook veel haast om naar huis te komen.;)
    En het is je gegund hoor, wat zal je blij zijn.
     
  15. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    ohhh was je helemaal alleen naar het zk? Wat fijn voor ML straks ook!!!:D:D:D:D
    En wat een mooie beeb al...echt al een groot Vlekkie :D:D:D LIEF!!!
     
  16. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    9 jul 2008
    4.276
    0
    0
    WHOEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!:D:D:D:D
    QUINT!!!! VAN HARTE GEFELICITEERD MET DEZE PRACHTIGE ZWANGERSCHAP!!!
    ONZE EERSTE 2012 BABY IS EEN FEIT!!!!!! (zeer zeker niet eerder he!! Deal!?)

    Oh ben zo blij voor je! wat zal je opgelucht zijn, en ML zometeen ook!!
    Oh echt fijn meid. Zo zie je maar dat je soms best wel op je eigen gevoel mag vertrouwen. En tja, sommige dames hebben helaas weleens een bloeding tussendoor die niks op de kous heeft!
    Als ik jou was, en je zou nog een keer een bloeding hebben tussendoor, zou ik snel een angelsound op MP shoppen, zodra je het hartje ook kan horen heb je zekerheid binnen handbereik. (zo is mijn vriendin ook van haar onzekerheid afgekomen met steeds kleine bloedinkjes tussendoor)
    Oh zo fijn he......en nu op naar de 12, al is het ook al zo dat je kansen op een gezonde zwangerschap nu al mega vergroot zijn door het hartje dat mooi klopt!! Geen zorgen maken he, want positief denken doet ook heel veel lichamelijk he!!
    Trek de champagne maar open zei mijn VK na mijn 1e goeie echo na mijn MK, maar dat zeg ik niet: ik zeg: trek de ranja met bubbels maar open!!!!!!!:)
    Ik zit nog steeds te 'werken' , ga zo na 18 uur even bijlezen thuis.
    xxx
     
  17. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH alles is goed?????

    Geen tijd om terug te lezen, maar alles is GOED???? Ik zit te janken!!!! Quint oh kon ik je maar een dikke knuffel geven!!!!!!
    Oh wat fantastisch!!!:D:D:D:D:D:D
     
  18. vlekkengek

    vlekkengek Fanatiek lid

    8 jul 2008
    1.782
    0
    0
    veehoudster
    was benieuwd hoe het quint had vergaan vandaag.

    jaaaaaaa alles goed !!!!! ben zo blij, al onze kaarsjes, duimen draaien en bidden hebben geholpen, oh fijn meid !!!
    wat zal ML opgelucht zijn, en die is zeker snel thuis vandaag:D

    nu lekker genieten !!!!

    kom vanavond na paardrijden nog wel ff kletsen.
     
  19. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    12 nov 2008
    8.094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Gadsie meiden ik heb even heel erg last van mijn hormonen :(

    Maar ben wel heel blij voor Quint :D
     
  20. Cinnamon

    Cinnamon Fanatiek lid

    24 jun 2009
    2.478
    0
    36
    Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Hoeraaaaaa!!!! Oh, lieve Quint wat ben ik blij en opgelucht voor je!! En wat een mooie echo:D
    Heerlijk dat je de kleine hebt kunnen zien en dat het allemaal goed zit!

    Geniet ervan!
    Bekijk bijlage 151922
     

Deel Deze Pagina