Waar blijft mijn ei nou?

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Bosuiltje, 16 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Hoi dames!

    Ik zou het echt onwijs fijn vinden als jullie even mee willen kijken/ mee willen denken want ik kom er even geen wijs meer uit.

    Vandaag dag 21, al voor de vierde dag op rij een positieve ovutest :( en temp lijkt nog niet echt ergens op... ik zie er uberhaupt geen lijn in (maar misschien is het nog wat vroeg?) maar FF heeft ook nog geen ei ontdekt... Terwijl er met 4 positieve ovutesten toch genoeg LH voor zou moeten zijn!!

    Probleem is: ik heb meestal maar een cyclus van 26/27/28 dagen ofzo, dus word hier een beetje zenuwachtig van....

    Zien jullie er iets in? Gedachten over? Echt alle input is welkom!

    Liefs, Bosuil

    Oh ja, info staat in handtekening ;)
     
  2. Wupsie

    Wupsie Niet meer actief

    Ik denk dat hij vandaag of vanacht springt. (hopelijk), Je bent nu zon daling weer:)
     
  3. Anita1985

    Anita1985 Bekend lid

    10 nov 2010
    857
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Hmm, je kaartje is wel erg schommelend. Is dit voor het eerst dat je temperatuurd? Je zou toch verwachten dat hij één dezer dagen weer de lucht in schiet..
     
  4. Troel

    Troel Niet meer actief

    cyclus van 26/27/28 is niet verkeerd hoor..... :D
     
  5. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Vanmorgen dus wel weer een redelijk hoge temp (36,7) dus dat lijkt wel ok... maar FF ziet er nog steeds geen eisprong is...

    En inderdaad kaartje is wel heel schommelend toch? Dit is inderdaad de eerste keer dat ik temperatuur.. ik gebruikte eerder alleen ovu testen, maar wilde toch graag wat meer duidelijkheid (tis ook al ronde 10 hier..) En vier dagen lang positieve ovu testen is toch ook niet normaal eigenlijk? Of wel?

    En een cyclus van 27/28/29 dagen is in principe niet zo gek inderdaad Troel, maar wel als mijn ei op dag 22 nog niet gesprongen is.. want dan is de LF natuurlijk een beetje aan de erg korte kant...
     
  6. Troel

    Troel Niet meer actief

    Oja das indd zo!!
     
  7. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Ben een klein beetje gerustgesteld: heb een beetje zitten spelen met FF en als ik voor de komende twee dagen alvast hoge temps invul (36,7 bijvoorbeeld) dan legt FF de eisprong ineens op dag 19...

    En dat zou best wel ok zijn, want als ik dan deze cyclus dag 29 haal, heb ik in ieder geval 10 DPO gehaald... 10 DPO is toch het minimum?

    Heeft iemand trouwens een theorie over waarom een ovutest 4 dagen achtereen positief kan blijven? Kan je bijvoorbeeld nog een posi ovutest hebben als je wel al een eisprong hebt gehad? Een of twee dagen daarbij bijvoorbeeld... misschien dat er nog wat hormonen rondvliegen?

    Heel heel heel erg bedankt voor het meedenken!!
    Groetjes,
    Bosuil
     
  8. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Maak er trouwens maar 5 dagen van... vanmiddag wéér positief getest met de ovutest! Hoe kan dat nou?
    Misschien blijft mijn ei 'hangen' ofzo?
     
  9. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Hoi Bosuil!

    Bedoel je LF van 10 dagen ?

    Ik heb nu zelf voor de tweede maand ook een dag of 4 LH piekjes.. heb daar wat dingen over opgezocht, en het schijnt als je ei niet springt, door stress bijvoorbeeld, dat er daarna weer LH stof wordt aangemaakt om alsnog je ei te laten springen.. dat zou de theorie kunnen zijn.. En een andere theorie is dat je zwanger bent. En nog een theorie zou kunnen zijn dat je een dubbele eisprong hebt, die vlak na elkaar springen, maar misschien met een dagje ertussen..

    Ik heb ook weleens gehad : LH piek, dag erna ovulatiepijn, maar 2 dagen erna nog steeds een piek.. mijn ei was (neem ik aan) dus al wel gesprongen, maar de LH bleef nog zichtbaar..

    Heb je hier iets aan ?
     
  10. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Hee Slunae!

    Dank voor je reactie!
    Iemand die research heeft gedaan :) Fijn! :)
    Ben wel benieuwd welke van je opties het nu is.. zwanger ben ik bang van niet, heb wel gehoord dat je daar ook positieve ovutesten van kunt krijgen, maar pas na innesteling dacht ik... en das nog een beetje vroeg!
    Maar wie weet stress.. of wie weet een dubbele eisprong (ik dacht wel eisprongpijn aan beide kanten te voelen eigenlijk deze maand, maar ik dacht dat ik het me inbeeldde... als je er zo op let, voel je echt honderdduizend dingen..)

    Hopelijk biedt mijn temp de komende dagen duidelijkheid over wanneer eisprong nou daadwerkelijk was...
     
  11. Wupsie

    Wupsie Niet meer actief

    Het is toch wel een onduidelijk kaartje hoor! Echt raar. Ik herken het wel, heb dit ook altijd gehad maar dan veel langere cyclussen.;)
     
  12. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Hee Wuspie!

    Heb jij het ook altijd gehad? Ook zo'n schommelkaartje.. vaagheid met ovulatietesten.. korte LF?
    Ik vind het echt balen! Maar aan jouw onderschrift te zien is het helemaal goed gekomen! Dat is dan wel fijn om te zien!!! :)

    Ben jij er ooit achtergekomen waar het aan lag? Of iets gevonden om eraan te doen?
     
  13. Wupsie

    Wupsie Niet meer actief

    Bij mij is het wel gelukt, na veel traantjes:p

    Ik heb PCO en 2 baarmoeders. ik heb cyclussen van 100+ dagen en die schommelde ook altijd zo. Mijn ukje is ontstaan d.m.v. Clomid.

    Temperatuur je wel altijd op de juiste manier?

    (zie onderschrift voor mijn huidige kaartje)
     
  14. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Traantjes heb ik inmiddels ook een paar gezien, uit pure teleurstelling en frustratie (en opgebouwde spanning van een maand, je kent het ongetwijfeld :))

    Maar je tempkaartje ziet er nu wel mooi uit toch?

    Ben me er pas sinds deze maand in aan het verdiepen. Heb ik straks tenminste wat om mee naar de dokter te gaan.. Eerder alleen ovutesten gebruikt en wel bemerkt dat de testen lang positief blijven (hoewel de vijf dagen knalpositief van deze maand wel een nieuw record is) en dat de eisprong ook wel laat is (voor hoe kort de cyclus eigenlijk maar is..

    Maar volgens mij doe ik het wel goed: altijd op dezelfde tijd, (5 uur in de ochtend, zelfs in het weekend! dat krijg je als je doordeweek vroeg op moet), rectaal, met een digitale thermometer... dan heb ik toch wel overal aan gedacht?

    En is een schommeltempkaartje eigenlijk een teken van PCO?
     
  15. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    12 dec 2010
    6.482
    1
    38
    n.v.t.
    Ja ik snap wat je bedoelt, ben inmiddels ook al een aantal rondes op weg, en het schijnt toch elke maand weer nét effe anders te zijn dan voorheen, met wisselende klachten.. lastig een patroon ontdekken ook ;) Ik heb wel 1 ding ontdekt: M'n luteale fase is altijd 13 dagen.

    Heb je eigenlijk altijd zo'n vrij late eisprong ? Of alleen deze keer ?
     
  16. Wupsie

    Wupsie Niet meer actief

    Heej meid. Ja ziet er super uit. Maar slik nu ook Clomid omdat we graag een tweede kindje willen!!

    Dat de testen lang positief blijven is toch wel iets geks. Daarom vind ik het goed dat je nu bent gaan temperaturen. Mocht de volgende cyclus weer zo lopen, wordt je waarschijnlijk doorgestuurd!

    Ja je manier van temperaturen klinkt zeer goed! Ik zal eens een kaartje opzoeken van mijn pco tijd. Die post ik zometeen!

    Ps. Ja schommelkaartje is teken van PCO of geen goede eisprong. Dat een eitje zeg maar blijf ´hangen´.:(
     
  17. Wupsie

    Wupsie Niet meer actief

    Hoi Meis,

    Dit is in mijn PCO periode maar na mijn steralisatie(dus nog maar 1 eierstok). Hier zijn mijn cyclussen in plaats van 100 dus zijn 35 dagen. Maar geen goede eisprong of geen.
     
  18. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Ik heb volgens mij altijd wel een late eisprong, meestal wordt de ovutest wel zo rond dag 14/15/16 positief, maar dat blíjft ie dus ook rustig een paar dagen. Deze maand is de eerste ovutest al laat posi, en dan ook nog zoveel dagen achter elkaar... maar daarom dacht ik ook te gaan temperaturen. Ik hoopte op een duidelijk beeld, maar dat is er nog niet echt! Maar in ieder geval iets tastbaars in handen voor de arts binnenkort (want daar begint het nu wel erg op te lijken...

    Dat klopt wel met mijn gevoel eigenlijk! Dat een eitje blijft hangen. Want heb namelijk ook over veel dagen uitgesmeerd eisprongpijn... ik hechtte daar niet te veel waarde aan, omdat ik heb gelezen dat eisprongpijn niet zoveel zegt. Het kan het rijpen van het eitje zijn, het daadwerkelijke springen, of juist iets ná de eisprong. Dus ik dacht dat ik vast gewoon ál die dingen voel. Maar gecombineerd met dit tempkaartje misschien toch een 'hangend' eitje... :(

    Jouw kaartje lijkt inderdaad erg op dat van mij Wupsie! Alleen is mijn cyclus dan wel een stuk korter.
    Ik ben echt heel blij voor je dat je nu met Clomid een mooie cyclus hebt! Toch hoop ik tegelijkertijd dat het voor mij niet zo ver hoeft te komen... ik zie best wel op tegen de hele medische molen... *zucht*

    Maar wie weet: aan de positieve kant, mijn temp was vanmorgen weer net zo hoog als gisteren, dat is al 2 dagen achter elkaar :D
     
  19. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Oh ja en het posi ovutest record blijft staan: vandaag dag 6! Dit heb ik echt nog nooit gehad... gek!
     
  20. Bosuiltje

    Bosuiltje Actief lid

    15 jul 2010
    354
    0
    0
    Brabant
    Jee! FF heeft ineens besloten dat ik op CD 19 toch een eisprong heb gehad.. dus ben ik nu ineens 5 dpo.. zou het kloppen?

    Als het klopt, dan zou ik de 10 dpo zomaar eens kunnen halen.. dat zou wel cool zijn :)
    En sowieso vandaag weer een iets hogere temp.. dus ja, schommelt wel onwijs, maar globaal gezien nu toch wel echt hogere temperaturen dan in het begin van de cyclus..

    jup.. absoluut een roze bril op vandaag! :D
     

Deel Deze Pagina