welke kleur laminaat?

Discussie in 'De lounge' gestart door augurkjes, 18 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Wij gaan volgende maand verhuizen en ik kom er maar niet uit wat voor kleur laminaat ik wil. Ik ben echt al 100 winkels afgeweest kan nergens iets vinden wat ik echt mooi vind. Ik wil een laminaat die ook betaalbaar is namelijk.

    Ik dacht even op zwangerschapspagina vragen misschien hier meiden die tips voor me hebben.
    Zal een foto toevoegen van onze nieuwe meubels.

    We krijgen een donkerbruine bank en donkerbruine eetkamerstoelen. De kleuren wat we erbij nemen is blauw met groen en zilver allemaal. (kussentjes op de bank en spulletjes op dressoir ) En de muren worden allemaal heel licht van kleur. Bijna tegen het witte aan. (iets meer creme zal maar zeggen)

    Dus meiden kom maar op met de tips :D
    Bekijk bijlage 152027
     
  2. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    ik zou juist voor een donkere vloer gaan! is erggg chique.

    Mijn man zit in de vloeren (is stoffeerder met eigen bedrijfje) dus ik heb al aardig wat vloeren gezien ( mag geen reclame maken) maar zwart zal ik je aanraden.

    ook raad ik je aal een vloer te nemen van 9 mm in de woonkamer. Quik step is een goed merk, een b merk hiervan is balterio.
    Is het een nieuwebouw huis? Dan moet je rekening houden met een durdere ondervloer ivm vocht in je huis. Heb je vloerverwarming? dan heb je ook een speciale ondervloer nodig.

    Voor ondervloer heb je natuurlijk die groene platen, maar die zal ik je niet aanraden ( is persoonlijk) je kan beter iets meer kwijt zijn , dan heb je een minder hard en doffer geluid als je er met hakken op loopt.

    Denk ook na of je hoge plinten of plakplinten wilt. Wij hebben in huis hoge plinten ( behalve op de plekken waar t niet kan) en staat super chique! is echt een mooie afwerking in je huis! Ze zijn te bestellen in de kleur van je laminaat! ( heb even niet zo snel een foto voor je als voorbeeld ( weet niet waar hij de fotos van zn werk opslaat) )

    mocht je vragen hebben oid moet je het maar zeggen, laat ik hubbie er ook ff naar kijken!
     
  3. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    Heey wendyrichard,

    super lief voor je hele verhala en advies zeg.

    Heb van de week wel aan laminaat gevonden wat ik dan wel mooi zou vinden. Is heel donkerbruin bijna tegen het zwarte aan. Maar ik was bang in eerste instantie van zou het wel mooi zijn? Zo grote donkere vloer. Er zouden ook van die hoge plinten komen. En alleen plakplinten inderdaad waar het niet kan. Die hoge plinten moeten omdat de houten plinten erachter allemaal kapot zijn.

    Het is een huis van 1970/1975. Huis van me vader kopen we. Ondervloer ligt er al dus hoeven alleen het laminaat.

    Laminaat wat we gezien hebben is dacht 8 mm dik van het merk kaindl (zo schrijf je het volgens mij) Is dat een goed merk?

    ben nu stiekem ook wel nieuwsgierig naar het bedrijfje van je man. Heeft hij een site? mag ik die dan per PB?

    EN een donkere vloer maakt dat niet klein denk je?
     
  4. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Kaindl hebben wij ook, ligt er nu meer dan 2 jaar in en ziet er nog uit als nieuw.
    Dat terwijl er toch vaak een hond met zn poten overheen rent, 2 katten, ik trek mn schoenen na het werk pas na een uur uit haha.

    Bekijk bijlage 152034
    Wij hebben een gevlamde donkerbruine vloer.
     
  5. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    mooie kleur trouwens corina!

    ik heb het nagevraagd aan mn lief :D
     
  6. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)

    Dank je:) we zijn er ook erg blij mee!
     
  7. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    super mooi

    heb foto gevonden van het laminaat wat ik mooi vind. Maar nog niet helemaal uit ben dan hahaha

    zal even foto toevoegen. maar ander advies ook altijd leuk ;) Ben niet zo goed met kleuren :)

    Bekijk bijlage 152038
     
  8. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Hele mooie vloer!! Zal perfect staan bij je meubels!
     
  9. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
  10. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    20 aug 2006
    9.082
    1
    0
    Overijssel
    Onze meubels hebben dezelfde kleur ongeveer als die van jou, en wij hebben een donkerbruine vloer.
    Zal zo even kijken of ik een fotootje kan vinden :)
     
  11. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    20 aug 2006
    9.082
    1
    0
    Overijssel
    Uhm..na goed, Milan staat er wel bij op maar zo krijg je een idee.
    Je ziet nog een stuk meubel en dus de vloer :D

    Bekijk bijlage 152045
     
  12. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief

    oh super gaaf. bedankt voor de foto. Laminaat lijkt ook volgens mij wel beetje op de kleur wat ik tot nu toe heb gezien?

    Weet jij toevallig nog wat voor merk laminaat je hebt? en waar het vandaaan komt. Vind het echt mooi ook
     
  13. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    20 aug 2006
    9.082
    1
    0
    Overijssel

    Bedoel je mij?
    Laminaat is van de Kwantum en ik geloof een tientje per vierkante meter. Was niet duur, want ik had ook maar een klein budget ;)
     
  14. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)

    en als je mij bedoelt het merk is Kaindl, zelfde als wat jullie op het oog hebben.

    Gekocht bij de Hornbach voor 11per vierkante meter
     
  15. Shereen23

    Shereen23 Bekend lid

    1 mrt 2007
    836
    0
    16
    Wonders2: die kleur is prachtig, als ik ooit verhuis dan wil ik precies zo een kleur als laminaat.
    Ts: ik zou voor een donkere vloer gaan net als die van wonderschoon en minyaweth, dat gaat mooi staan bij
    je kleur meubels.
     
  16. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    wat ik altijd erg mooi vind is laminaat wat net lijkt op plavuizen of natuursteen..

    als je toevallig langs de Duitse grens woont.. daar is een winkel Poco en daar heb je dat al voor 10 euro per vierkante meter
     
  17. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Het l;igt ook een beetje aan de afmeting van je woonkamer vind ik; als je een kleinere woonkamer hebt zou ik het niet doen want dan maakt het het nog kleiner. Maar als je een ruime kamer hebt wel. Maar goed dan is het erg persoonlijk;)
     
  18. muppettje

    muppettje Fanatiek lid

    7 feb 2010
    1.514
    175
    63
    Donkerbruin is erg mooi hebben wij nu ook in huis van quick step. En hoe donkerder de vloer hoe meer je erop ziet. Ik ben blij dat ik er straks vanaf ben. Wij hebben nu een laminaat vloer van Pergo gekocht.
    Succes met laminaat uitzoeken is altijd leuk werk!
     
  19. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.159
    8.136
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    ik vind whitewash altijd mooi :)
     
  20. augurkjes

    augurkjes Niet meer actief


    woonkamer is ongeveer 24 m2 of 28 m2
    En dan rechthoekig zal maar zeggen. Dus 6/7 meter lang en 4 meter breed.

    Las ook dat je er erg veel op ziet? Hoe extreem is dat? Heb namelijk 2 kids en 4x per dag stofzuigen zie ik niet zitten ;)
     

Deel Deze Pagina