ik tank hier altijd op de dijk is een onbemande tankstation dus moet er pinnen en sta dus gewoon bij de auto maar als ik hier op de hoek van de straat ga pinnen laat ik ze toch echt zitten
Ik weet wel dat het geen kritiek is hoor Iedereen doet wat ze zelf het prettigste vinden. Ik moet er weer niet aan denken dat de deuren open zijn en op het moment dat ik naar de kassa loop iemand in mn auto kan zitten.
Ik zou mijn auto dus ookop slot doen, maar ik heb zo'n afstandsbediening. Als ik mijn auto op slot zou moeten door dmv echt de sleutel in het slot te steken zou ik misschien mijn auto ook we open laten inderdaad.
ik tank alleen bij onbemande tank , dus dat is makkelijk! en verder als ik dat eens niet doe , dan laat ik hem gewoon zitten..
omdat je nooit weet hoe lang het gaat duren! en dan ben ik echt van de rampscenario's...wat nou als de deur blokkeert, wat nou als iemand tegen je auto aanrijd...wat nou...enz...daarom heb ik hem liever bij me maar nogmaals ik ga altijd naar een pintank, dus eigenlijk geen last van
Dat is jammer dat die niet in de buurt zit... Kon toch zomaar dat je nog niet aan die optie had gedacht als je niet zo vaak bij een pin tank kwam. Maar vooral doen waar jij je goed bij voelt, iedereen doet het toch anders.
Ik laat ze ook zitten! Zie me al gaan met 2 peuters! Haha Lijkt me nog veel gevaarlijker Deuren op slot (afstandsbediening) en altijd in het zicht!
Ik heb ze eigenlijk nooit mee Ik tank vaak in de avond, dan is mijn man thuis. En als ze mee zijn, en ik ben zonder mijn man, dan laat ik ze vaak zitten. Ik tank, rij de auto naast de winkel waar ik kan betalen en pin even snel. Auto gaat wel op slot dan. Het is wel zo'n dorps tankstation, waar het meestal uitgestorven is. Maar goed, dat gebeurt sporadisch, maak me er ook niet zo druk om.
Toen ze klein was, dus baby, peuter en kleuter nam ik haar altijd mee, hoe kort ik ook weg was, ze is nu ruim 6 en dan mag ze wel even blijven zitten als ze wil en ik kort weg ben met bijvoorbeeld betalen bij tankstation, dus eigenlijk met 5 minuten weer terug ben.
ik neem haar mee als ik bij een kassa moet betalen maar meestal tank ik bij een zelfbedieningspomp en kan ik daar ook ter plekke betalen dus dan sta ik ernaast, dan blijft ze zitten.
ja klopt, maar heb het alleen in die situatie sowieso laat ik hem niet graag alleen....heb er al moeite mee om wt uit de auto te pakken als hij thuis is
Ik laat hem altijd zitten, doe altijd wel het raam op een kier en de deur op slot. Straks met 2 kids is het helemaal onhandig anders.
ik laat hem zitten als ik tank bij een pomp waar ik moet betalen binnen, gebeurd niet vaak en vaak zijn we samen als dat gebeurd. pinnen aan de pomp doe ik vaker dus dan sta ik naast de auto, no way dat hij bij mij mee mag als hij straks zelf loopt werk zelf voor een benzinestation en naar mijn mening zit hij veiliger in de auto dan eruit man man sommige mensen denken dat het een circuit is en kijken nergens naar. hij staat natuurlijk altijd in het zicht, moet heel eerlijk zeggen als ik achter de kassa sta laat bijna iedereen zijn kindje zitten bij ons, wel altijd in het zicht.
Ik tank altijd bij een onbemand station, de pin staat vlakbij de auto dus als ik mijn kids bij me zou hebben blijven ze mooi zitten maar ik ga eigenlijk altijd zonder de kids tanken.