Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad/deel 2

Discussion in 'Miskraam' started by Meleka, Mar 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Dat is lekker mimi je oma, fijn dat je weet dat je cyclus nog steeds goed gaat.

    Heb gisteren nog met ovu testen in mijn handen gestaan toch maar niet gehaald. Wel vitd mijn man gelijk kwaad wat heb je nou weer gehaald je moet er niet zoveel mee bezig zijn bla bla bla. Nou toen heb ik ff een potje staan janken. Ja sorry hoor moet het maar allemaal normaal vinden dat het bij andere zo makkelijk gaat. Ik heb ook mijn verdriet ik baal gewoon als een stekker.
     
  2. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    snelly dikke dikke knuffs, jammer dat jouw man niet op 1 lijn zit met jou :( lijkt mij heel erg vervelend zo :(
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Vervelend Snelly, dat je man zich zo opstelt. Van er 'te veel mee bezig zijn' (Waarom begint iedereen daar steeds toch over? Heb je ook een uitknop voor een kinderwens of zo?) heeft nog nooit iemand een misrkaam gekregen.

    Jij probeert alleen maar een mk te voorkomen, want jij moet potverdorie ook elke keer door de lichamelijke ellende heen. Flauw hoor. En heel goed dat je vitamine D hebt gehaald. 10 mcg per dag?

    Suus
     
  4. Apie, helaas welko, hier.

    Mimi, goed nieuws meid... Op naar de volgende ronde dan maar....

    Snelly, wat rot. Zoals Suus ook al zegt, waar zit die knop dan??? (En als je m gevonden hebt, laat je het dan even weten??) Sterkte meid, het valt ook allemaal niet mee:(
     
  5. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    Aug 17, 2009
    1,850
    2
    38
    NULL
    NULL
    tja het lijkt wel als of het zo moet zijn maar ik ben pas echt blij als ik alle recepten in handen heb en natuurlijk zwanger word en blijf maar voor nu lijkt het net alsof het zo moet zijn.

    ja ik zal meteen voor een half jaar vragen is wel makkelijk anders blijf ik inderdaad bellen.
     
  6. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Hij zegt je slikt nu Ascal en b12 erbij het gaat echt wel goed de volgende x. Waarom heb ik er dan toch een slecht gevoel over.:(
     
  7. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    thnx ja zeker als ik hem heb gevonden dan hoor je het:(
     
  8. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Nee niet echt, hij is denk ik nog meer met zijn moeder bezig wat ik ook volkomen begrijp, maar hij moet niet vergeten dat we ook ons eigen verdriet hebben.
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik zou gewoon slikken wat jij een goed idee vindt. Luister naar je gevoel, het is niet alsof je met gevaarlijke meds aan het stunten bent of zo. In tegendeel. Ze raden nota bene aan om VOOR de conceptie al met zwangerschapsvitamines te beginnen, en daar zit ook 10 mcg in, evenals foliumzuur. 10 is dus zeker niet te veel of zo.

    En ik hoop dat hij gelijk heeft wt de Ascal en de B12, maar dat weet hij natuurlijk net zo min als jij. Wat is nou eigenlijk zijn probleem, denk je? Is hij geïrriteerd dat je überhaupt met een nieuwe zwangerschap bezig bent?

    Suus
     
  10. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    snelly knuffel het is idd moeilijk als je niet op 1 lijn zit

    Lobi brief op de bus bellen doe ik van de week wel. Ik zit helemaal alleen op werk en ik heb het zo druk dat ik het vergeet. DOM DOM

    Ruzie gehad met mijn oma en opa, ze weigeren alle zorg. Als ze doorgaat dan wordt ze met dwang opgenomen. (ze is verslaafd aan med en een hypochonder) Ik neem ook een stap terug, omdat ik ook mijn eigen stress en spanning heb. Mijn zus en moeder zijn nu met ze bezig vreselijk

    apie helaas welkom
     
  11. angelica, hoe moeilijk het ook is, ik vind het heel verstandig dat je een stap(je) terug hebt gedaan. Op een gegeven moment is hetgeen je iemand kan bieden op als die persoon niet wilt luisteren. En daarnaast heb je inderdaad ook je eigen sores... Dus ik snap je heel goed en ik denk dat het een heel verstandige keuze is!

    Spannend hoor, de brief op de post!! Hou je me op de hoogte als je gebeld hebt????

    Ik twijfel nog steeds zo erg: pleegzorg-adoptie... Adoptie-pleegzorg... Ik kom er niet uit. Misschien dat de voorlichtingsavond morgen meer duidelijk zal geven!
     
  12. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Sorry als ik dames heb geïrriteerd heb over mijn verhaal. Respect voor de dames die lastig zwanger worden
     
  13. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Angelica, heel goed dat je een stapte terug doet, maar ook heel moeilijk als je je zo betrokken voelt. Heel knap dus. Je moet je nu helemaal op jezelf kunnen focussen. (En dat is lekker makkelijk gezegd, ik weet het.)

    Suus
     
  14. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    knuffel terug meid
     
  15. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Snelly, we hebben allemaal dromen (gehad) over wanneer we zwanger wilden worden, en blijven, en hebben die veelal in rook zien opgaan. Keer op keer op keer. Het zou mooi zijn als het allemaal loopt zoals je wilt, maar dat is zelden het geval. Het leven laat zich niet plannen. Wat dat betreft heeft je man gelijk, en is het een kwestie van loslaten. En dat is het moeilijkste wat er is.

    Suus
     
  16. Ik herken het wel. Ik dacht oolk steeds ik wil eerder zwanger zijn dan die of die. Nou die meiden allemaal zwanger zijn, denk ik steeds ik wil iig zwanger zijn voordat ze bevallen! die hoop laat ik nu langzaam ook maar los...:(

    Ik had vorig jaar een weekendje weg geboekt met mn moeder voor juni. Ja zei ze toen, stel je nou toch voor dat je dan hoogzwanger bent wat dan??? Ongelofelijk en frustrerend hoe lang het nu ondertussen al duurt..

    Ik heb steeds ook van die mijlpalen waarvan ik denk voor die tijd wil ik toch iig zwanger zijn (en het liefst al een klein gezond babietje hebben), maar ik probeer dat los te laten. Al lukt me dat lang niet altijd helaas:(

    Mimi, heb je die knop nog niet gevonden ondertussen?;)
     
  17. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    weet ik maar stel dat ik degene ben die roet in het eten gooit. Dat vind ik echt niet leuk. Voor mijn man is het iets makkelijker hij wilde zo ie zo maar 1 kindje en ik heel graag 2. Maar goed wat je zegt je kan je leven niet plannen en helaas kan ik daar al van jongst af aan met mee praten. Ik heb een zeer gelukkig leven nu maar een 2e zal het helemaal perfect maken. MMMM dit klinkt wel heel raar, Het is nu ook goed maar ja als je iets in je kop hebt.

    In onze omgeving heeft iedereen veel kids althans mijn broer 3 zijn zus 4 en zijn broertje 3 en wij 1.Soms voel ik me alsof ik faal. Hoor mij nou ik heb er 1 en sommige hebben helemaal niets.

    Misschien heeft mijn man ook gelijk en moet ik het ff naast me neer zetten en alles op een laag pitje zetten.
     
  18. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Van mij hoef je het niet naast je neer te leggen, het lijkt me juist prima om met bepaalde basisvitamines/visolie te zorgen voor een goede basis, dan hoef je later niet te denken, had ik maar...

    In mijn omgeving ook veel mensen met 2 kinderen, maar in de fase waarin ik nu zit, denk ik nog steeds: als ik er in godsnaam maar 1 mag houden... Zou goed kunnen dat ik daar over een tijdje anders over denk, maar als je nog geen kinderen hebt en het wil niet lukken, dan is het moeilijk om je voor te stellen hoe het sterk het verlangen naar een tweede kan zijn. Maar ik hoop heel erg voor je, en oa voor Lobi, dat dat lukt!

    Suus
     
  19. snelly

    snelly Fanatiek lid

    Aug 10, 2010
    1,854
    0
    0
    achter mijn zoontje aan hollen
    ergens in zuid holland
    Wat je zegt Suus ik had dat ook ik was zo blij dat ik er 1 had. Maar nu ik weet hou prachtig het is.Het gevoel is nu zo sterk geworden dat had ik voor mijn zoontje niet kunnen indenken. Het was officieel ook de planning om het bij 1 te houden ondanks mijn wens voor 2. Maar het gaat zo goed dat we het toch wagen he.

    Zeker mijn wens wordt nu nog niet opzij geschoven nog 1 keertje.
     
  20. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    hoe is alles in huize suus?
     

Share This Page