Ik heb net super gave nieuwe schoenen gekocht, ik zal ze de komende 2 dagen maar aandoen kan ik er nog even van genieten Ik zeg eerlijk als ik zo'n berichten lees, krijg ik op een of andere manier toch een beetje schrik. Terwijl ik het eigelijk ook helemaal niet geloof.
MWhahaha!!! Zit te gieren hiero! Trouwens... een of ander Boek garrandeert het! Ik wist niet dat je op zoiets óók garantie kon krijgen?
Ach, so be it hoor!! Als het dan toch moet gebeuren, laat het dan maar snel gebeurd zijn hoor! Ik lig er écht niet wakker van! Kunnen ze wel een tijdsindicatie geven, zodat ik er een bak popcorn bij kan pakken? Of is dat niet mogelijk met de rekensommetjes? Een van de dingen die ik dacht was: Goh, wat zullen de mensen die hier in geloven zich bekeken voelen zaterdag! Of beter gezegt: Zondagochtend hahaha! Nja, ik vind het allemaal wel prima! Mensen; geniet van je leven, of het nou nog 2 dagen duurt of 80 jaar... gewoon genieten!
Het blijkt trouwens dat het vergaan tot ergens in september duurt? Dames... niet alle vakanties hoeven dus geannuleerd worden
Och jeetje, gaan 'ze' (wie dat dan ook mogen zijn, die de wereld laten vergaan) er zo lang over doen? Wat super flauw zeg!
haha.. ik vind het een beetje lachwekkend... eigenlijk moet zeggen ze dus ook meteen dat de bijbel de enige is die het goed heeft met jezus en god etc... want daarvan is die rekensom gemaakt...?? ik geloof er niets van.. ieder geloof heeft weer een andere datum en HUN datum klopt ... nouja ik merk het wel... ik denk dat ik de 22 gewoon lekker aant verhuizen ben..
Ah!! Gelukkig, kunnen we donderdag gewoon op vakantie. Duurt het zolang, man, man, man, die trage wereld van tegenwoordig
hahahaha, alweer??? daar hebben we even geen tijd voor, mijn dochter zit middenin haar examens. ze wachten maar mooi ffies hoor. er komt vast wel een volgende keer.
Jeetje, hoewel ik dit niet echt geloof.. krijg ik er inderdaad ook schrik van. Maar toch ook weer niet.. de wereld zou een tijdje terug toch ook vergaan? Ik geloof best dat de wereld een keer weer vergaat en alles opnieuw kan beginnen, maar dat gebeurd denk ik de eerst komende 10.000 jaar nog niet. Zowel, zou je er weinig van merken denk ik... Pff, en ik maar proberen af te vallen.. ik ga me dadelijk gewoon zo rond eten als een tonnetje...
zou dat helpen dan? als de wereld vergaat dan wil ik liever dood zijn hoor. wat blijft er dan over om in te leven?