heb je gebeld met clearblue ? wat zeiden die ervan vind het idd wel vaag, ik heb zo iets nog nooit gehad!!!
er staat dat die dan een foutsymbool geeft en die had ik niet.. maar goed ik vond het een lachwekkende test aan de ene kant is het wel heel knap van de test want ik ben inderdaad 2-3 weken hcg loos als ik niet zwanger ben..
ik heb de test erna gesloopt want ja ik vind dat intressant en toen zag ik streepjes en ditjes en datjes en heb ik wat testjes gedaan, waaronder met blauwe balpen de blauwe streepjes donkerder gemaakt en tadaaa ik was toen wel zwanger 3+ weken was best intressant kan ik je melden.
@Aloho je bericht kwam gewoon iets hard over maar die van mamavand ook dus jullie staan nu quite hahahah
Je mag die uitroeptekens achterwegenlaten hoor Wat kan niet? Ik snap je soms niet zo goed...als jij een positieve test hebt ben je idg zwanger meid....de echo zal moeten uitwijzen hoe ver
nee heb niet met ze gebeld moet ik misschien toch maar doen maar heb de test al weggegooit en daarvoor dus gesloopt dus ze kunnen toch niets doen gok ik.
Haha maar tegen mij zeg je van alles terwijl ik alleen reageerde dat ze niet zo hard moeten zijn tegen elkaar
Dankjewel! Vanacht nog een paar druppels bloed verloren, maar vanaf vanmorgen al niets meer. Gister had ik ook tot 17.00 niks en daarna kwam toch weer een beetje, dus ik vertrouw daar niet meer zo op.... Ik ga me voor nu gewoon even vast houden aan de positieve reacties Beetje struisvogelpolitiek, maar ik denk dat wat positieve energie en wat minder stress ook beter is als er toch nog een kindje groeit in mijn buik. Dinsdag ga ik nog eens testen, als ie dan nog donkerder is (en geen bloedverlies meer) dan kan ik denk ik sowieso weer wat meer relaxen..
Ja het kan zomaar dat je gewoon een soort van ongi bent en zwanger...hoor je hier wel vaker... Zolang jouw`n streepjes niet lichter worden is het denk ik gewoon goed Bah balen dat je nu zo bloed moet verliezen he......hoop dat het gewoon goed gaat!! Wanneer krijg je een echo
ja dan had je test moeten bewaren slimpie dan kon je m opsturen..maar jij hebt nu erop zitten tekenen en ik denk dat je nu niks meer kan, maar poberen kun je altijd he
jij bent precies uit op sensatie, ik zeg niet vanalles ik zeg gewoon dat het niet nodig is om iets te zeggen op hun wijze van reageren. Als 1 van hen er last mee heeft zullen ze dat zelf wel zeggen hoor, jij lokt het precies uit vind ik. Dit is internet, hoe je iets interpreteert is niet altijd hoe iemand anders het schrijft/bedoelt. maar soit , daar gaat deze topic niet over, dus ga ik er ook niet meer op in. Zij praten ondertussen trouwens gewoon terug normaal tegen elkaar
ik bedoel jij zegt dat ik moet testen met streepjes maar ik ik heb afgelopen maandag getset en die streepjes waren beide even roze dan kan idk ie streepjes toch niet nog rozer krijgen!? of wel sorry voor de !! Snap je nu wat ik bedoel, als ik nu weer ga testen zald ie warschijnlijk even roze zijn als maandag want toen was hij al knal!!!
huh ik snap niet waar jij mee komt.....sensatie?! Ik mag toch ook reageren? En wat doe jij dan jij reageert weer op mij en dat is helemaal niet nodig....pff wat een geklets Iedereen praatte eigenlijk gewoon met elkaar en toen kwam jij...
Ja, het is zo onzeker! Vooral ook omdat er nu nog niets te zien is op een echo o.i.d. Ik kan wel wat eerder terecht. ALs het bloedverlies stopt dan mag ik al met 6 weken voor een echo (aftellen!) Voorlopig hou ik dan gewoon jouw denkwijze aan: word het niet lichter, dan gaat het goed!
@aloha ik zou idd bellen , want die batterij die erin zit is toch op na 24 uur dus al had je hem opgestuurd hebben ze er tich niets aan want dan staat het er niet meer op. snap je. dus ikz ou even bellen en zeggen dat je een foto heb! misschien krijg je je geld terug
en dan haha dan krijg ik een nieuwe test hoef die 'zooi' niet maar het begint me toch te kriebelen om hun reactie te horen...
Jij het is wat he...ben je zwanger ga je bloeden.... nee lijkt me hartstikke rot dat je daar zo onzeker van wordt. Ik heb zelf ook roze en bruinverlies gehad bij beide zwschappen en werd al gek laat staan jij Ja je kunt tenminste iets zien dan op de echo een hartje misschien als je geluk omdat het nog zo vroeg is maar idg of er iets gaande is...nou ik duim voor je hoor! En hou ons op de hoogte!!