@Suus: Zwaai zwaai ! Met mij gaat het sinds deze week ook goed . Gisteren voor het eerst helemaal nergens last van gehad . Buikje gaat ook lekker groeien...hihi. Weet jij inmiddels al wat het is? Of willen jullie het niet weten?? Wanneer heb jij je 20-weken-echo?? @Inge: Haha, ja ik zou er ook een kussentje in leggen. Ik wil ook een schommelstoel, maar eerst maar eens zorgen dat we een kamertje krijgen . Blij dat jij je ook goed voelt. Ik herken het wel van het op tijd eten....zo lang ik dat doe heb ik totaal nergens last van. @Flora: Jeej ! Zie je wel. En wanneer ben je nu uitgerekend? Of zat er geen verschil in? Ben benieuwd naar je filmpje...hihi. Ik moet nog steeds mijn echo's scannen...moet ik helemaal naar zolder met mijn laptop en dat is gewoon teveel moeite haha. Wat errug !
@ Moon: Zwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai! Ik wil wel heeeeeeeeeeeeeeeeeel graag weten wat het wordt, maar manlief niet (grrrrr) dus t gaat niet gebeuren vrees ik! Wij hebben 14 juni de 20 weken echo! Weer spannend! Wanneer heb jij m? En wat fijn dat t beter met je gaat! Ik zal van de week ook even een foto van mijn buik gaan plaatsen! Hij is huge!
Suzy Wat leuk zeg een doppler. Heb m ook gekocht bij de vorige zwangerschap. Heb m nu al een paar weken niet meer gebruikt omdat ik ukje al een tijdje voel Berdje Hoe was het om het te vertellen? En hoe reageerden ze? Wat was het cadeau? Heb ik even gemist denk ik Moon Ja tuurlijk wil ik voor je naar de echo kijken!! Ik heb al heel lang problemen met mn gewicht en aankomen. Vorige zwangerschap benadrukte de vk steeds dat ik niet mocht lijnen en waarom niet en dat hielp wel. Deze vk zei dat het niks uit maakt als je afvalt, maar lijnen mag niet. Maarrr de laatste keer zei ze wel dat ik nu wel echt moest gaan aankomen. En dat is dus ook wel gebeurd hoor, maar ben nog niet boven het start gewicht. Suzy Heb jij geen echo foto van tussen de 12 en 14 weken? Flora Waaah wat een goed nieuws weer! Brammetje is een bikkeltje! En nu wil ik toch echt wel een echo zien!!! Ik wil weten of Brammetje echt een Brammetje is of dat het nu een Brammelientje is hihihi.
Flora; Gefeliciteerd! Met je mooie echo en je mijlpaal!! Berdje; Wat zeiden je schoonouders? Inge; Wat heb jij toch een perfecte baan, hihi... Ik zit nog te twijfelen over de doppler.. Wil m opzich wel, maar ben dan bang dat ik doorsla en dat ding niet meer uit mijn oren weg krijg.. Rest; Halloooooooooooo... Fijna dat iedereen er weer is! En nu niet meer weggaan hoor!!!!! Ik ga snel naar beneden.. Hondjes schreeuwen om aandacht!
@Flora: Jippie!!!!! Gefeliciteerd! @Moon: Wat fijn dat je je goed voelde vandaag! Op naar de roze wolk Ik heb vandaag zoooo veel gegeten haha, had echt honger! Ben vergeten een stethoscoop te kopen vandaag Mijn hoofd is een vergiet, echt! Ik denk wel dat ik zo'n doppler ga kopen...is gewoon leuk @Echo: Ja, het is aso dat ik zo vaak kan spieken....te erg voor woorden eigenlijk, maar ja, als je het binnen handbereik hebt, doe je het natuurlijk!
Thanx meiden!! Lottie ik heb zelfs een filmpje van Bram dus je kan stills maken zoveel als je wilt! Net thuis, gezellig avondje bij mijn "2e mama". Dus morgen zal ik alles uploaden dames, moeke to be is nu eerst moe!! Slaap lekker! Xx
Goedemorgen meiden Mijn schoonouders vonden het een hele verrassing, ze hadden het niet meer verwacht nog een kleinkind erbij te krijgen. Dit word dan nr 6 We hebben een opbergdoos gekocht doorzichtig... En Casey had een tekening gemaakt met de letters EHBO Eerste hulp bij oppassen. En in de doos allemaal spulletjes voor een baby. Slabber, luier mt1, billendoekjes, tutje, sokjes, boekje met tips voor opa en oma. rompertje. Ze vonden het wel heel leuk, en nu maar hopen op een mooie echo en dat alles goed blijft gaan.
@ Lottie: Nee heb er alleen 1 met 9 weken gehad.. Ook Grrrrr... Maar denk dat t weer een meid wordt hoor!
@Berdje: Wat een leuk kado! En wat leuk dat je schoonouders leuk reageerden. Euhm...je hebt je versproken en daarmee wel mijn vermoeden bevestigd . JOEHOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! Ben echt zo blij voor jullie! Hopen op een plakkertje en een mooie echo volgende week . @Suus: Een buikfotootje? Mijne was gisteravond zo groot dat ik er gewoon van schrok, hoor ! Ik ben nog net geen 17 weekjes en dat is al vanaf week 12/13 dat ik 's avonds wel 5/6 maanden lijk...het is mijn eerste kindje?!?!? Gisterochtend weer eens gewogen en in 13 weken tijd 4,5 kg aangekomen . @rest: Weet het niet meer . Ik merk echt dat ik zoveel dingen vergeet...is het echt zwangerschapsdementie??
Moon: Wow nu zie ik het pas dat ik me versproken heb. Ik kan het bericht ook niet meer aanpassen, ships. Nou hopen dat niet te veel mensen het lezen dan
@Berdje: Tja, ik denk dat dit topic niet door heel veel anderen gelezen wordt hoor ! En dan moeten ze ook maar net de link leggen hè!? En wat vind ik het ontzettend gaaf voor jullie !
Hey meiden, Weten jullie misschien waar ik goedkoop een witte lange zwangerschapsbroek kan kopen??? Joggingbroek / sweatpants is ook goed. De zwangerschapsbroeken op mijn werk zitten zo beroerd dat ik zelf maar wat aan ga schaffen. Wie o wie kan me helpen???? @Berdje: Het zegt mij zo niets, ik weet niet of je hier al eerder meekletste toen ik er al was...maar no worries, bij mij gaat geen belletje rinkelen
Inge: Misschien hebben ze bij Miss Etam leuke witte broeken. Ik kletste al mee toen jij hier ook schreef volgens mij
Hmm...Etam is een goed idee om te kijken! Er gaat nog geen...alhoewel...misschien een belletje rinkelen! Hoe lang ben je 'weg geweest' van het forum hier???? Ohhh...nou ben ik nieuwsgierig en wil ik het weten!!!! Haha
Ja!!! Het belletje rinkelt! Ik weet het idd...oh meid wat gaaf!!! Wat leuk!!! Gefeliciteerd lieverd Helemaal super gewoon
Meiden ik heb besloten me toch maar gewoon te gaan melden met mijn eigen naam. Heb bepaalde mensen van mijn hyves afgegooid, al wil ik nog geen berichten op hyves. Maar voor het geval er toch iemand iets gaat plaatsen Dus meiden ik kom zo terug En ik ga me ook aanmelden bij het topic ik ben zwanger Ik kan me gewoon echt niet meer inhouden!
Hey meiden, Ik kom me hier dan even officieel melden Ik was Berdje voor degene die het nog niet doorhadden. Ik wilde eigenlijk wachten totdat de echo goed was maar ik kan me niet meer inhouden. Jammer dan voor meelezers. Wel wacht ik nog even met een banner totdat de echo goed is en we weten wanneer we uitgerekend zijn. Pfff eng
@Caruli: Welkom terug ! Vind het echt onwijs leuk voor jullie (blijf het zeggen, sorry ). Voel je je wel goed trouwens??