Meiden die al langer dan 1/2 jaar bezig zijn opzoek naar een bevrucht ei???

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by bezigbijtje, Aug 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!:D:D
     
  2. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    4,258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    sjors dit moet hem wezen mijn duimen zullen weer overuren voor je gaan draaien.


    meiden de nieuwe buik foto's staan in mijn album
     
  3. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    @BB: goed dat je nu in elk geval weer een 'plan de campagne' hebt! Wel spannend die onderzoeken lijkt me! Vooral die rongen klinkt idd wel pittig, maar ja, allemaal voor de goede zaak he! En je hebt dus een lieve gyn, da's heel fijn! Veel plezier op de bruiloft!!

    @Sjors: wat super zeg! Hoe is de IUI gegaan? Wat fijn dat het toch nog gelukt is deze ronde!! Dan zit je nu dus ook weer op het wachtbankje, spannend!
     
  4. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Zozo, mooie buik hoor :)! Die is al behoorlijk groot zeg! Weet je zeker dat het er maar eentje wordt ;)? Hartstikke goed dat het zo mooi groeit! En hoe voel je je op dit moment? Een vriendin van me is ongeveer even ver en die heeft haar energie nu weer wat terug, de eerste 14-15 weken waren voor haar heel vermoeiend. Ze is nu 17-18 weken geloof ik.
     
  5. jo1984

    jo1984 Niet meer actief

    Sjors; WAAAAUUUUWWWW mijn duimen draaien overuren hier!!!!

    BB, hetzelfde als bij ons dus mocht er niks uit komen grrr... wordt je zo moe van! Ik ben benieuwd! Hoe sta je er zelf in? Kijk je tegen de onderzoeken op?

    Pien hoe ist met jou? Al enigzins zwangerschapsymptomen?

    Liefs Jo
     
  6. jo1984

    jo1984 Niet meer actief

    *zwijmel* Mooi hoor! *zucht* ben jaloers ;)
     
  7. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Met mij gaat het goed Jo. Dankje. Verder eigenlijk geen symptomen, althans niets bijzonders... Wat wel positief is dat ik sinds dag 15 geen bruinverlies/bloed meer heb gespot. Maar dat durf ik eigenlijk niet eens hier op te schrijven, want voor je het weet.... Nog 1 lange week wachten, maar misschien ook wel korter, we zullen zien.
    Genoeg afleiding in elk geval. Vanmiddag sporten, vanavond uiteten met mijn familie. En vanavond komt mijn neefje van 4 bij ons logeren, voor het eerst. Hij was gister al even langs geweest, heeft ie het logeerbed gezien en een knuffel van mij van vroeger uitgezocht die ook in bed mag slapen. Zondagmiddag brengen we hem naar mijn ouders, want mijn moeder is jarig, en is er dus weer feest. Ik ben benieuwd hoe het gaat, of hij het ook leuk vindt, zo lang heb ik nog niet eerder op een kind gepast, maar ik merk dat ik er wel zin in heb. Nu hij nog ;).

    En met jou? Leuke plannen voor het weekend? Vandaag mooi weer in elk geval! Lekker met de hond op pad?
     
  8. sjorsjette

    sjorsjette Fanatiek lid

    May 31, 2010
    3,251
    0
    0
    Docent
    Rotterdam
    @Pien
    wat goed dat het bloed weg blijft!!! Toi toi toi daarvoor ;)
    Hoe voel je je verder?

    @Wheroon
    WAUWIES mooie foto girl!!!!
    Thnx voor duimdraaien.

    @ALL
    De iui is gister goed gegaan! Eendebek deed echt wel ff zeer bij inbrengen, had een dame die niet zo geduldig was maar goed. De grootste opluchting was natuurlijk weer dat we zaad hebben terug gekregen, blijft elke keer weer spannend van was het goed. Nu dus weer op het wachtbankje! Ben benieuwd.

    We hebben hier we sinds dinsdag flinke bonje dus spraken/spreken minimaal tegen elkaar... dat was nu wel dubbel moeilijk ivm iui... hebben gister ook niet geklust... vanmorgen wel. De rest van de afgelopen week ook niet gekluist (door ruzie) dus denk eigenlijk dat de kans heel klein is op positief resultaat :( Heb er zelfs over nagedacht om toch maar deze ronde over te laten gaan, maar vriendlief vond dat toen ik dat zei onzin. Dus nu hopen dat de iui en vanmorgen dan gaan werken ;)
    Ik blijf absoluut met jullie mee kletsen en lezen... maar doe dat echt ff als hij er niet is omdat ik anders nog meer mot heb/krijg... belangrijk is dat het hier echt weer ff beter moet worden.

    xxx LiefsSjors
     
  9. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    ik ben zo omgedraaid in het zwangerworden ineens, snap het zelf ook niet, maar ik denk er veel meer dagen niet aan dan wel, en ik ben er totaal niet meer mee bezig. Dus ook met de onderzoeken enzo niet. Al zie ik wel beetje op tegen de dag van het rontgen onderzoek zelf. Maar ben door mijn buik verleden wel heel wat gewend. Dus we gaan het zien:)

    De bruiloft was geweldig, zo gezellig, ze zijn zo mooi! SUPER!

    @sjors: spannend weer lieverd!

    @pien: bloedloos JEEJ!!

    (korte snelle reactie maar we zijn druk aan de opruim, vanavond krijgen we visite en was bende hihi)
     
  10. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    4,258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland

    hahaha vind mijn buik maar klein hahaha van mij mag ie groter worden :D maar ik voel me erg goed heb ook mijn energie weer terug maar in ruil daarvoor wel regelmatig last van zuurbranden maar ook daar heb ik wat voor gevonden wat erg goed werkt vanille vla :p En ik begin steeds vaker de plopjes te voelen of te wel het kindje is erg vreemd want het lijkt net alsof het je darmen zijn.
     
  11. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    4,258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    dank je meid hoop dat het jouw ook snel mag overkomen
     
  12. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    4,258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland

    gelukkig is de iui goed gegaan meid. Wel vervelend dat jullie zo een ruzie hebben, en nauwelijks met elkaar praten teveel stress? hopelijk hebben jullie het gauw weer bijgelegd.
     
  13. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    @Sjors: wat fijn dat de IUI geslaagd is! Maar wat vervelend van jullie bonje zeg... dat is natuurlijk helemaal niet leuk als je dan een IUI krijgt. Heeft het te maken met het zwanger worden? Omdat je zegt dat je nog meer bonje krijgt als je op dit forum zit? Je hebt gelijk dat je zegt dat de relatie eerst weer goed moet zijn.En misschien heb je niets aan tips, maar ik zou proberen toch het gesprek weer op gang te krijgen. Sterkte ermee meid!

    @Wherona: o wat leuk dat je je kindje nu al kunt voelen! Dat is vast heel vreemd eerst. En over die vanillevla: er zijn mindere medicijnen te bedenken ;)!

    @BB: hoe heb je dat gehad toch? Ik denk er alle dagen wel aan, de ene dag meer dan de andere, maar toch, door alleen al op het forum te zitten, denk je er toch aan? Maar ik probeer het niet te laten overheersen en me er niet door te laten leiden.

    @all: ja hoe meer dagen zonder bloed hoe beter natuurlijk, dus mocht ik ook deze ronde niet zwanger zijn, is het misschien qua bloedverlies nog wel een redelijke ronde geweest (1e helft was wel dramatisch, maar ja dat vergeet je toch snel weer zodra het weer even goed is...) Vanavond lekker uiteten! En komt mijn neefje logeren. Leuk!

    Ladies: tot de volgende keer!
     
  14. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    ik ga niet meer naar het forum vanwege het zwanger worden om eerlijk te zijn. Ik zit maar in 2 (beetje3) topics en verder doe ik niks meer met deze site. Helemaal geen beghoeften aan ook:)

    Ik heb hier gewoon echt lieve en leuek meiden leren kennen vooral in ander topic (he wheroon;)) waar ik alles behalve zwanger worden mee deel momenteel. En dat trekt me naar het forum, moet zeggen ook al VEEEEEL minder als normaal, niet het zwanger worden ofzo meer.

    bevalt met goed:D *hoopt heel erg dat het zo blijft*;)
     
  15. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    4,258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    ja zeker meid hele leuke meiden leren kennen hierzo en blijf het erg knap van je vinden dat je het "naast" je neer kan leggen. Je hebt het nu een plekje gegeven en je ziet het allemaal wel. Maar ben wel blij dat je hier nog wel regelmatig bent en lekker over andere dingen kletst.
    ga zo het dorp in ze hebben markt weer is niet echt super hele harde wind maar wel droog. Spreek jullie snel weer meiden
     
  16. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Goed bezig hoor BB. Hoop dat je het hier ook naar je zin hebt en je verhalen blijft vertellen en wat mij betreft hoeft dat ook echt niet alleen maar over zwanger worden te gaan! Gelukkig zijn er zoveel andere mooie dingen in het leven! Ik vind het ook erg gezellig hier op het forum. Al merk ik dat het wat rustiger is de laatste tijd hiero... Ik hoop dat het wel weer wat op gang komt. Maar ja zo niet, dan niet, er zijn vast ook weer andere leuke plekjes...

    Mijn neefje heeft voor het eerst bij ons gelogeerd. Heel gezellig. Hij is 4,5. Leuke leeftijd. Vandaag tot uurtje of 3 nog opgepast. Vannochtend naar de kinderboederij geweest. Groot feest natuurlijk! Daarna nog mijn moeders verjaardag gevierd. Ook daar heb ik veel geholpen. Ben nu echt gesloopt... Was ook erg vroeg vanochtend, 6 uur ;). Moe maar voldaan :).
    Gisteravond toch wel een heel klein beetje licht bruin verlies gehad. Dus ik had er toch niet over moeten beginnen....:cool:.

    Hopelijk tot gauw meiden!!
     
  17. jo1984

    jo1984 Niet meer actief

    hey lieve schatten
    daar ben ik ook weer eens ;)

    Word hier idd rustig Pien, zal wel weer aantrekken :p Ik vergeet het steeds, wat dus wel een goed teken is omdat ik er dus blijkbaar ietsiepietsie minder mee bezig ben :p
    Klinkt leuk op je neefje passen! 4,5 is ook een leuke leeftijd!! Heb ja alvast even kunnen oefenen ;)
    en toch weer bruin, blegh je had idd niks moeten zeggen... haha is altijd zo, net als met mij afgelopen maand grrr
    Alvast lekker slapen!

    BB klinkt lekker hoor, dat je het zo naast je neer kunt leggen. Het komt vanzelf... Ik merk dat ik dat ook steeds meer begin te krijgen, is wel een fijn gevoel.

    Sjors, super van de IIUI, owww ik hoop zo dat het raak is meis!!!Vervelend dat je zo'n ruzie hebt met je vriend. Hoe is het daar nu mee? al iets beter?

    Wherona ik hoop ook dat ik snel zo'n beauty van een buik als jou mag hebben!

    Vandaag kwamen schoonouders spontaan langs, erg vervelend want had niks in huis. Overal en nergens wat vandaan gehaald (familie woont hier om de hoek) dus ze toch nog iets voor kunnen zetten. Mijn schoonmoeder (die bijna nog meer met het zwanger worden bezig is dan ons) heeft heel sterk het gevoel dat ik zwanger ben.. Kan niet want heb nog geen eisprong gehad. Ik ben benieuwd of haar voorspelling uit gaat komen ;)
    Verder is hier alles prima, zijn lekker aan de klus en ik ben erg druk met mijn (nieuwe) baan! Vind het heerlijk. Hoop nu al dat ik een vast contract ga krijgen :p
    Gisteren met mijn moeder naar de musical la cage aux folles geweest, wat een spektakel! echt een aanrader!!!

    Liefs
     
  18. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    @Jo: ah leuk weekend heb jij ook gehad! Leuk dat je samen met je moeder naar die musical bent geweest, gezellig! En ja we konden mooi even oefenen vandaag met mijn neefje ;). Mijn man vond het ook leuk, hij is best goed met kinderen moet ik zeggen, misschien wel beter dan ik, iets meer geduld ;).
    Hopen dat je schoonmoeder een goed voorgevoel heeft natuurlijk!! En trouwens wat fijn dat je nieuwe baan zo goed bevalt. Lekker van genieten meid!!
     
  19. Wherona

    Wherona Fanatiek lid

    Feb 11, 2010
    4,258
    0
    0
    Administratie werk
    Noord Holland
    Pien leuk dat het allemaal goed is gegaan met je neefje voor herhaling vatbaar zo te lezen, wel weer jammer dat je toch weer bruinverlies had misschien moeten we inderdaad daar maar niet meer over praten :p

    Jo zo te lezen een leuk weekend gehad

    En meiden ik blijf hier zeker wel plakken hoor en blijf jullie volgen net zo lang totdat ook jullie een mooie wondertje in jullie buik krijgen. En ik hoop dat het snel voor jullie mag gaan gebeuren.
     
  20. jo1984

    jo1984 Niet meer actief

    Ik hoop met je mee :p
     

Share This Page