november 2010 mama's, deel 2!!

Discussion in 'De mama's' started by luukske, Feb 3, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    Sep 24, 2009
    1,617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    ikke van nony?? of bedoel je margootje?
     
  2. peertje

    peertje Fanatiek lid

    Mar 20, 2009
    1,671
    0
    0
    vlakbij amsterdam
    wij gebruiken dentinox, werkt hier super!
     
  3. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    hoi meiden..

    sorry beetje ego berichtje..

    vanochtend hebben ze de ganglion weg gehaald en heb der nu zo last van.. het is niet teharden.. doet zoveel pijn moet de heltijd huilen vraag me af of het wel goed is gegaan kan helemaal niets met me hand bewegen doet pijn alles doet zeer me vingers huid voeld doof aan heel raar allemaal.. hoop dat het niet voor niets is..

    kus
     
  4. IreneH

    IreneH Fanatiek lid

    Dec 5, 2007
    1,979
    0
    0
    Omgeving Utrecht
    Thanks Peertje!! Gaan we dat eens proberen. Over 2 weken op vakantie en ik zie het nu al voor me....geheid dat ze dan tandjes krijgt. ;)
     
  5. IreneH

    IreneH Fanatiek lid

    Dec 5, 2007
    1,979
    0
    0
    Omgeving Utrecht
    Sterkte Elisa!! Mag je pijnstillers? Anders flinke "shot" (ibuprofen ofzo) en lekker je mandje in? Hopelijk morgen beter!
     
  6. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Veel sterkte Elisa!!!
    Ik heb wel al gehoord van mijn moeder dat operaties aan de hand/pols pijnlijk zijn, maar het komt heus weer goed... pijnstiller nemen en bedje in is de beste remedie!
    Veel beterschap ;)

    Grietje, mooie maatjes van je kleine mannetje! Het gaat inderdaad zo hard he!
     
  7. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Ik dacht inderdaad ook Ibuprofen en desnoods in combinatie met paracetamol, een betere pijnstiller is er niet. Sterkte meis!
     
  8. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Over tandjes, wij gebruiken wel eens van die druppels (van VSM is dat denk ik waar je het over hebt), maar of het echt veel helpt...bij Owen zijn er inmiddels al 3 (!) door en tja...ik geef ook niet regelmatig die druppels (lees: bijna nooit...). Hij kauwt graag overal op, dus ik heb zo'n bijtring.
     
  9. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    @Ineke, Owen krijgt 's ochtends tussendoor een fruithap en 's avonds een groentenhap. In principe mag zijn schema er zo uit gaan zien:

    7.00/8.00 uur: flesvoeding/pap
    10.00 uur: fruithap
    12.00/13.00 uur: broodje + daarna een fles
    16.00 uur: thee of water of zo (als hij dorst heeft)
    17.00/18.00 uur: warm eten + toetje
    19.00 uur: fles voor op bed

    We mogen hem nu dus ook een broodje gaan geven (proberen) en de fles van 16.00 uur mag dus komen te vervallen. Maar omdat ik volgende week donderdag ook een afspraak bij de ka heb, wil ik dat ook even met haar overleggen.
     
  10. IreneH

    IreneH Fanatiek lid

    Dec 5, 2007
    1,979
    0
    0
    Omgeving Utrecht
    Ja idd die van VSM hadden wij. En Sara is ook dol op d'r bijtring momenteel. Kauw kauw kauw :D

    Jeetje dat schema Debby....wordt er bijna emo van. :) Wat gaat het weer hard hè! Echt ontbijt, lunch en avondeten....mennnnn time flies....
     
  11. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    ok, ben ik weer

    Wendy: veel sterkte zeg!

    iedereen: het gaat veel te snel! en zijn er hier eigenlijk al meiden die opnieuw zwanger zijn?

    tandjes: nog niets hier en volgens de arts gaan ze ook niet onmiddellijk doorkomen.

    Hebben jullie ook soms de neiging nog steeds te denken dat je 'pas bevallen' bent? 't Is zo raar, zonet besefte ik dat ik nooit meer van een eerste ga bevallen. klinkt vreemd misschien. 'k Heb de eerste 10 weken niet echt genoten eigenlijk, teveel aant herstellen en nu heb ik daar precies spijt van. Niet dat ik er iets aan kon doen. :)

    Ga even bijlezen
     
  12. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Oh ok dan je Debby! Ik dacht al "ocharme maar 3 flessen" hihi, ja je ziet ik moet er nog inkomen ;)

    Kan het trouwens zijn dat Mila sinds ze groentepap eet diarree heeft of zou dat nog van de AB of tandjes zijn? Of een combi natuurlijk...

    Tandjes zijn hier nog niet te zien, maar wel precies geribbeld tandvlees... MAAR ik vind vooral aan de rechterkant, niet de eerste tand, maar de 2de, zou dat ook kunnen?
     
  13. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    Ja, hier ook een keelontsteking (gehad) deze week. 'k Moest een week antibiotica (ketek). Nu nog 2 dagen. Mijn interim als logopediste in het buso was net voorbij. Opnieuw solliciteren dus, maar begin deze week had ik helemaal geen stem.

    En ook ik ben mijn amandelen kwijt. Het kan dus, en pijnlijk dat het was! 'k Nam in het begin ook paracetamol tegen de pijn.

    Daarbij heb ik nog steeds een schildklierontsteking. Die heeft maanden te snel gewerkt. Nu werkt ze te traag dus waarschijnlijk in herstelfase. ondertussen 2 schilklierscans verder. En hopelijk binnen enkele maanden weer de oude! ;)
     
  14. peertje

    peertje Fanatiek lid

    Mar 20, 2009
    1,671
    0
    0
    vlakbij amsterdam
    irene: zou t zeker gaan halen! zal je net zien!!!! hahaha

    debby: zo is t schema van tess ook ongeveer! is prima toch! t gaat echt snel.....:(

    mrsNuke: ooo getsie meid,.....das niet leuk! neem een goede pijnstiller voor de nacht heh!sterkte!

    ineke: diarree is wel een verschijnsel van AB!

    grietje: oo bah klinkt goed bij jou!:( hier helpt een pcm niet hoor;) moet echt wel een nurofen nemen! sterkte bij jou!
     
  15. Coco

    Coco VIP lid

    Aug 31, 2007
    6,135
    0
    0
    omg. Rotterdam
    Hey Zora en Grietje, leuk om ook weer wat van jullie te horen!

    Jij hebt toen toch door je ziekte moeten stoppen met de bv? Hopelijk ben je snel weer de oude, maar het is niet niks allemaal bij jou.


    Hier een redelijke nacht gehad. R. kwam "maar" één keer. Hij sliep zo rond 21uur en kwam om 3.30. Daarna om 7uur en nu slaapt hij nog.
    Ik snap echt niet waarom hij steeds weer komt 's nachts, terwijl hij vanaf 5 weken doorsliep, zo'n 10á11 uur achter elkaar.
     
  16. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    Oh wat zijn jullie al ver met normaal eten....
    Krijg het hier niet voor elkaar... Weet niet hoe ik het in moet voeren.
    Ene keer vind Yinthe een gh wel lekker maar vaak juist helemaal niets. Eigk alleen wortel en bruine bonen die ze tot nu toe lekker vind maar dan ook niet altijd. Bloemkool en spinazie gaat ze zitten kokhalzen naar mate ze meer hapjes krijgt.
    Ze heeft wel veel intersse in brood maar ja... Kan nog niet of wel?
    Liga prakjes vind ze wel helemaal het einde.

    De pijn vergt hier idd wel veel energie maar ik hou t redelijk vol en kan ook nog genieten van Yinthe gelukkig. Zorg voor Yinthe gaat ook prima alleen als ze eens een huil dag heeft dan valt het me zwaar omdat mijn energiepijl compleet daalt als ze huilt... Maar dat is gelukkig niet vaak.
    Huishouden gaat ook best goed. Tis jammer dat ik de afgelopen tyd zoveel achterstand heb opgebouwd anders was het hier nog spik en span ;)
    Maar het gaat de goede kant op.


    Mrs.nuke jeetje meid das niet tof! Hoop dat de pijn snel weg is...


    Ineke
    Ja bv loopt nog hoor. Idd af en toe een dipje maar ben nog niet tekort gekomen.
    Ze wil nog wel 5 voedingen per dag, tenzij ze een heel fh of gh naar binnen gewerkt krijgt dan.


    Sorry de rest weet ik ff niet meer....
     
  17. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Goh, Wendy, ik ben blij te horen dat je het toch redt, want kan me inbeelden dat die constante pijn toch veel van je vraagt... en een huildag daar nog eens bij is zeker een hel!
    fijn dat de bv nog zo goed loopt! Hier ook nog 5-6 voedingen hoor... GP vindt Mila ook niet zo fantastisch hoor, eerste hapjes gaan en dan daarna kokhalzen en zo... maar we zijn nog maar 1 weekje bezig dus ik hoop dat het nog betert!
     
  18. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    coco: ik moest idd stoppen met bv. 'k Heb net geen 4 maanden gegeven. 'k Vind het nog steeds spijtig, misschien gaf ik anders nu nog! En na een tweede opinie bleek het niet eens nodig geweest.

    Ach misschien heeft het wel bijgedragen aan een 'vlugger' herstel.

    Tristan eet héél goed zijn groenten en fruitpap! Sinds een week zit er zelfs een beetje vis en vlees in zijn gh!

    Ik denk dat hij binnenkort alleen gaat kunnen zitten!
    't Gaat super met onze schat: alleen dat huidje hé, dat blijft droog en met eczeem. Ik smeer elke dag. Dan kan je die opmerkingen van 'goh, hij heeft precies wel een gevoelig velletje hé...' wel missen eigenlijk. Ja, weet ik wel!

    Wendy: ocharme meid, 'k heb echt met je te doen! Hopelijk vind je gauw de weg naar vlot gh en fh eten. EN natuurlijk wens ik je vlug beterschap!

    Ineke: mooie foto's van je schat op fb ;)

    'k ga hier ook even spammen
     
  19. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    ik en mijn schatje
     
  20. grietje 77

    grietje 77 Bekend lid

    Feb 7, 2010
    857
    273
    63
    Female
    en nog eentje van mijn schat met vriend op de achtergrond
     

Share This Page