@ tulip Wat mooi!!! Met welk programma doe je dit als ik vragen mag.. Ik kom ook niet verder dan wat computeren en tv kijken namelijk, en dit lijkt me wel erg leuk!!
Nu doe ik internetten,tv kijken,maar straks in de zomer vacantie is er geen bal op de tv(alleen herhalingen) En dan knoop ik vriendschaps armbandjes,die ik dan weer verkoop,van dat geld koop ik weer nieuw materiaal
pspen, digi scrabben, gamen achter de playstation, reality serie's kijken zoals Crimescene investergation Australia ( reality zone) Hier net als Tullip even een creatie.. ( deze is gemaakt voor de baasjes die heel plots hun meisje hebben moeten laten gaan
Oja? Hoe zien die eruit dan? En hoe/waar verkoop je die? Lijkt me echt leuk om met je hobby geld te verdienen!
mvs en vlinderbloem, ik druk de mooiste af en maak daar idd een album van. Ik maak ook vaak collages of scraps met foto's van ons meisje met opa, oma, oom, tante e.d. en maak daar bv iets moois van als extraatje voor een verjaardag, doet het altijd goed justin's mama, ik gebruik paint shop pro x2. De trial versie kan je zo downloaden. Ik heb na uitproberen (want niet elk programma werkt even fijn) het programma gekocht. Het is ook super om te doen, lekker relaxend.
@ tulip: gaaf! Je meisje zal wel heel blij zijn met zo'n album later... Als we dan toch voorbeeldjes posten Dit was een zwangere vriendin (zij had ons gevraagd een mooie shoot van haar te doen en voor haar hebben we ook de bruiloft gefotografeerd)
mvs, ik hoop het wel ja. Maar ik vind het zelf ook super om te doen, dus ik ben er iig al blij mee. Die foto's zijn idd gaaf. Dat laatste effect is dat een instelling op je toestel, of heb je die ook bewerkt, want in mijn programma kan het ook.
@tulip Ik heb dat programma ook, maar waar haal je je achtergronden enzo dan vandaag als ik vragen mag?
Als ik niet zit te internetten of t.v aan het kijken ben, dan ben ik bezig met taart decoreren met marsepein... Of ik ben bezig met oefenen met puzzelplaatjes/boetseersels maken van marsepein
die kitjes (achtergronden en materialen) die download ik van verschillende sites en ik zit ook op een psp forum om meer bij te leren.
Zou je man niet evt. een avond (of zelfs meer dan 1) minder kunnen sporten? Dan zou je ook zelf een hobby/sport buiten de deur kunnen zoeken! Moest er niet aan denken om zo aan huis gekluisterd te zijn!
Oh, en om op je vraag terug te komen ... ZP-en, tv kijken, lezen, huishoudelijke klusjes, maar dat laatste is zéker geen hobby, hahaha! En bij mooi weer net na het eten nog wel eens een stukje wandelen of fietsen met de kleine! Maar dat ligt er natuurlijk ook maar net aan hoe laat je eet en hoe laat de kleine naar bed gaat