Hier net intake gehad van de kraamzorg! Alles prima en we krijgen 57 uur (omdat ik aan de medicijnen zit!) Prima hoor hihi. Was wel een leuk mens met een vlotte babbel! Ga eens bedenken wat ik nu ga doen...ah, denk ffies gtst terug kijken! Heb ik vrijdag gemist.
kraamzorg..goed dat je t zegt bellie.. moet ze nog afbellen *pakt gelijk telefoon..* hier net een filmpje gekeken over een meisje die hartoperatie kreeg.. pff had ik niet moeten doen! grr zit al een half uur te janken zo maar even babykamertje in,kleertjes uitzoeken om te wassen
Waar heb je dat gezien dan? Ben altijd wel benieuwd op dat gebied aangezien Dinand ook een hartoperatie gehad heeft. Heb nooit geweten hoe ze dat nou doen bij baby's/kinderen. Het is allemaal nog zo giga klein! Heb dan ook echt respect gekregen voor de chirurgen die dat kunnen!
Ja zaaaaalig! Heb al lekker een wasje buiten te drogen hangen, en nu ben ik aan de eerste baby-achtige wasjes begonnen: het wieghemeltje, hoeslakentjes, lakentjes zitten nu in de machine . Maken jullie het wiegje/bedje eigenlijk nu al op? Ik kan het niet laten, dat staat zo gezellig al. Bij Julie had ik er toen doorzichtig plastic overheen gedaan, zodat het niet weer stof gaat vangen. Pfff ik heb in een keer een was-drang, niet normaal meer!
@miffy, welkom terug! heerlijk verlof! Hier ook enorm veel aan het wassen, nesteldrang @kaatje OMG 74 advertenties! @jac, thx! papa heeft vandaag maar even Puk teruggebracht en hij mag als hij beter is komen vertellen over zijn avonturen met Puk! Lekker een hulp in de huishouding! @bellie, ja ik heb ook alvast een lijstje gemaakt, ga van de week ook is kijken. Ja het schiet nu al aardig op! Hier ook vandaag telefonische intake. @chantal, oh dat lijkt me ook moeilijk om te zien, helemaal in jou geval.. Celeno is in slaap gevallen, hij deed vandaag wel pogingen tot spelen, maar heeft vooral een beetje gehangen op de bank en bij mama. Wil ook niet eten, maar gelukkig drinkt hij nog wel wat. Ik lig dus nu ook even languit, pff... ben gesloopt en heb amper iets gedaan vandaag.
Whaha, lang leve de nesteldrang he! Hier ook begonnen met de babywas. Ik heb al het witte spul (leggings, hydrofiele doeken, shirtjes, rompers, lakentjes enz.) in de wasmachine zitten. Daarna gaat al het roze spul de wasmachine in hihi. Ik heb het bedje ook al opgemaakt hoor! Tegen de tijd dat het kleine meiske in haar bedje mag liggen zijn we weer een x aantal weken verder. Ze komt eerst bij ons op de kamer in een wiegje. Dus tegen die tijd wassen we alles gewoon nog een keer uit wat in het wiegje ligt. Moet toch 24 uur ter observatie in het ziekenhuis blijven, dus dan kan manlief mooi een wasje erin gooien hihi.
He meiden, Pfff mijn lichaam wil vandaag echt niks. Van de bank naar de keuken is al teveel gevraagd. Dus vandaag doe ik dus letterlijk niks, dat kan ik dus echt niet, maarja mijn lichaam vindt van wel. Neia heeft de hele ochtend gedanst. Ze heeft een echte cd speler van opa en oma gekregen met een cd met dansliedjes (die ze bij de kinderdisco op tenerife heeft geleerd). Zoooo schattig. Ik heb zittend een begin gemaakt aan de traktatie voor op de psz morgen, maarja heb er pas 5 van de 15 af hahaha. Mams heeft ons opgehaald om naar het cb te gaan met neia. Dat vond ik wel erg fijn, want had gewoon niet de puf om haar aan en uit te kleden. Alles was goed, het blijft een klein poppetje, 11,5 kilo en 89 cm. Over 4 mnd terug komen om nog een keer te wegen. Verder heeft ze alle testjes geweldig gedaan en de arts vond haar een bijdehandte tante hihi dat wist ik al. Ze moest een treintje bouwen van blokjes, zegt ze: nouja oke dan, maarja mevrouw hij heeft toch geen wielen. En ze moest een rechte lijn tekenen. Dat deed ze een paar keer en toen zei ze: dit wordt toch niks, ik ga jou kleuren mevrouw hahaha. Ogentest ging erg goed. Dus ik ben trots op mijn meisje.
Lief van je Frummel ! Mijn vaders oog is wonder boven wonder hersteld naar een visus van 75%! Hij mag dus weer autorijden, werken en in principe alles doen, behalve zwaar tillen enzo. Nu zijn hij en m'n moeder lekker 2 weken naar Rhodos gegaan om de goede afloop te vieren! Ik moest de baby ngo maar even binnenhouden volgens hun haha! Ben erg benieuwd naar je kamertje!! Wat ga je doen met de plakletters? De naam of wat anders? Fotooooo! En wat een supergave foto's, wauwie! Declan is echt een knapperd! Ik heb nog een leuke blonde dochter haha! Bellie, haha, hier draai ik ook compleet roze wasjes! Af en toe zit er een enkele roze polo of overhemd van m'n vriend tussen, maar de damesspulletjes domineren hoor! Hoe is het nu met jou en je medicatie? Slaat het wel aan? MNM, lachen, die acties van Neia op het CB! Haha, die laat zich niks wijsmaken, heerlijk! Ze blijft ook wel echt een poppetje he? Ik ben benieuwd hoeveel Julie gaat wegen bij haar volgende check, ik denk dat ze nu rond de 10 kilo zal zitten (mevrouw wil niet op onze eigen weegschaal of staat zo te springen dat 'ie een foutmelding geeft, dus ik kan alleen maar schatten ). Is Neia morgen echt jarig?
Kan me voorstellen dat je hebt zitten huilen meid! Zelf ik heb zitten huilen. Vooral bij het moment dat die ouders hun meisje moesten achterlaten op de OK. Dat is het vreselijkste wat je kan overkomen als ouders zijnde. Wetende dat dit misschien wel de laatste keer was geweest dat je je kindje levend zag! Probeer niet teveel horrorscenario's te bedenken meid! Snap heel goed dat je bang bent en dat mag in jullie geval ook, het is allemaal niet niks, maar jullie kleine uk is sterk! Heeft dat meisje trouwens het zelfde als wat jullie ukkie heeft?
Ja de medicatie doet zijn werk. Voel me echt een stuk beter dan 10 weken geleden! Hoewel ik nu wel merk dat de laatste loodjes zijn aangebroken! Merk toch wel dat ik wat meer op mijn "hoede" ben! Ben dus wel weer iets angstiger, maar de VK zei ook dat de meeste vrouwen rond dit termijn dat wel zijn. De angst dat er nu nog iets mis gaat met het kindje enz. Ik probeer er dan ook maar niet teveel over na te denken!
Jac, jeetje wat een hectiek zeg op de vroege ochtend. Gelukkig is het uiteindelijk nog gelukt en hoefde je zelf niet te rijden. Slim gedaan, ook een poetshulp. Ik vraag me sowieso al af hoe je dat normaal gesproken doet. Schildje, ja raar he, over een tijdje ligt daar een echte baby in. Bellie, jaaa hoogzwanger en 34 wkn , heerlijk die babywasjes. En lekker uitgeslapen dus. Ik ben benieuwd of dat jullie kleine meid nu ook eerder komt. Wow 57 uur, dat is veel. Henrieke, wat heb je allemaal geshopt bij de ikea? Ennas, jaaa GEFELICITEERD 32 wkn, ongelofelijk he dat het over 6 wkn al kan komen. Patriesja, aaah bedankt, had de foto van het wiegje idd nog niet gezien. Puk is schattig maar wat is Celeno een knapperd zeg! Helaas ziek en jij ook niet lekker. Ik stuur wat beterschapjes jullie kant op. Miffy, fijn dat je weer terug bent. Jaaaa verlof, oh oh nog zo'n eigenwijs type. Gelukkig kun je eindelijk bijkomen. Heerlijk zo'n hulp, hopelijk kan ze je snel ontlasten. Hihi stampertje, super naam, zo kan ik haar hier ook wel noemen. Kaatje, hopelijk verkoop je snel iets. MamaChantal, zulke dingen moet je zeker niet doen. En als je vragen hebt, het zh bellen, anders wordt je alleen maar onzeker. Dikke knuffel! Bedje opdekken: ja wil ik hier over 2 wkn ook doen als we klaar zijn met overhuizen. Mijn moeder heeft het kamertjes ook opgedekt en de klamboe dicht gedaan, zodat er geen stof bij kan. Frummel, ja morgen is ze echt jarig. Dan op de psz vieren en 's middags na haar slaapje komen de opa's en oma's nog een keer langs. Pfff ja schrok er gister echt van, deed zoveel pijn. Terwijl ik toch wel vaker pijnlijke harde buiken heb. Ojee dat wordt vanavond weer een lange avond voor jou.
* zwaai zwaai* heerlijke weg geweest t weekend zeer vermoeiend maar erg de moeite waard! nu bijtanken en echt gelovend at ik de 30 weken ben gepaseerd
Miffy, ah wat fijn voor je vader en heerlijk er even tussenuit. Is Julie ook altijd klein geweest? Neia was het eerste jaar een gemiddelde baby, daarna is haar curve constant naar beneden getrokken. We hebben ook bij de kinderarts ervoor gelopen, maar die kon niks speciaals vinden, en ze is een enorm tevreden kind. En vol met van dat soort acties dus.
miffy: wat fijn zeg! Echt super voor je vader! Het zijn houten letters. We hebben zijn naam en die letters zijn 50 cm hoog in het wit en we hebben lief, stoer, ondeugend in blauw/wit geruit van 10 cm hoog. Verder een hele zooi sterren ook in het wit Vanavond dus aan de plak Net een hartverzakking gekregen. Krijg een rekening van tele2 van 400 euro. Bel ik, zeggen ze nee mevrouw dat klopt inderdaad niet het is 917 euro WHAAAAAAT?! Bleek ook een fout(je). Grrr ***tele2. Ben in staat om over te stappen!
Het waren er 97 dus valt alweer een soort mee haha. Tuurlijk heb ik wel wat beters te doen,maar ja als je iets wilt verkopen moet je er iets voor over hebben he
Bedje opmaken daar ben ik al mee begonnen. Het hoeslakentje zit er al om. Nu wachten tot het lakentje droog is, strijken en dan hup met deken in de wieg. Ik heb nu de laatste was er in zitten. Het donkere spul zeg maar, roze rompertjes, omslagdoek enz. Heerlijk dat er nu wat spullen in de kast liggen. Nu nog wachten tot de rest echt droog is en dan kan dat er ook in en ook opgehangen worden. Net was ik begonnen met strijken van de hydrofielluiers schrikt Bart wakker van een laag overvliegend vliegtuigje. Ik kom bij hem op de kamer zit hij met tranen in zijn ogen naar mij te kijken en maar roepen:"shikt vliegcopter" Dit is zijn woord voor vliegtuig. Hij wilde niet meer gaan slapen en maar de hele tijd roepen shikt vliegcopter.
Hier is het bedje al wel op gemaakt. Als ik een week of 38/39 ben haal ik hem nog wel een keer af om alles uit te kloppen