Nog niet los lopen, zorgelijk?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door MamavanJordy, 23 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Hoi allemaal,

    Onze Evi is nu bijna 19 maanden. Ze racet flink met haar loopwagentje, kruipt heel goed en snel, heel soms zet ze 1 a 2 stappen los en loopt aan 1 handje.

    Onze oudste liep met 15 maanden helemaal los en onze middelste met 18 maanden (maar dat was een kontschuiver).

    Haar oudere broers lopen voor haar. Ze hoeft maar een kik te geven of het wordt gebracht.

    Nu komt het los lopen vanzelf denk ik wel.

    Maar ik krijg nu steeds bij de psz en in mijn omgeving opmerkingen van ooo loopt ze nog niet. Dat is toch wel zorgelijk hoor.

    Wat moet ik hier nu mee? Is het idd zorgelijk of is mijn instelling van dat komt wel goed?

    Ze is overigens maar een smal spinnetje. Ze is rond de 81 cm en zal rond de 9 kilo wegen.

    Zitten deed ze ook pas laat (uit zichzelf), maar zat toen wel met een kaarsrechte rug. Met de rest was ze bijzonder snel zeiden de artsen op het cb.

    Dus graag ervaringen van moeders waarvan hun kindje ook pas laat los liep.

    Groetjes MamavanJordy
     
  2. Gizzy3378

    Gizzy3378 Actief lid

    18 okt 2010
    129
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn zoontje is nu 17 maanden en loopt ook nog niet los...Ja een paar stapjes en dan hup weer op de knietjes...
    Ik maak me er geen zorgen om,komt vanzelf wel..
     
  3. misa

    misa Niet meer actief

    Zoals je zegt: de oudsten lopen voor haar. :) Misschien dat proberen te beperken..! ;)
    Verder hoef je je vast nog geen zorgen te maken. :)
     
  4. mariska1976

    mariska1976 Bekend lid

    12 feb 2011
    796
    0
    0
    postbesteller
    Eindhoven
    Over het algemeen lopen (en doen)meisjes eerder dan jongens,maar ik ken een kennis,waarvan de dochter pas met 21 maanden liep.En zij verschilt een half jaar met mijn oudste,maar daar zie je nu helemaal niets meer van.Het komt allemaal van zelf.Bij de een eerder dan bij de ander.

    Ik moet zeggen dat mijn oudste met 1 jaar en 3 weken liep erg snel is.

    Want zelf liep ik ook pas met 18 maanden
     
  5. Pelikaantje

    Pelikaantje Bekend lid

    22 okt 2008
    917
    2
    18
    Utrecht
    Mijn dochter van 17 maanden loopt ook nog niet los.
    Racet ook achter haar loopwagentje en kruipt als een gek.
    Maar lopen...nee geen zin in. Ook niet 1 of 2 stapjes
    Ook niet aan een handje. Als ik haar wil vastpakken om te lopen dat gaat ze meteen op de knieen.
    Komt van zelf wel, lopen kan ze nog genoeg
     
  6. Mayon

    Mayon Niet meer actief

    Precies ook mijn verhaal :)
     
  7. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Een juffie van de speelzaal zei het vandaag heel mooi: kindjes weten zelf heel goed wanneer ze er aan toe zijn om te lopen (of te praten of te puzzelen of ...), dat moet je niet frustreren maar accepteren, het komt vanzelf en op het juiste moment :)

    (tenzij er fysieke problemen zijn natuurlijk, maar als ze rent achter haar wagentje dan lijkt me dat onwaarschijnlijk)
     
  8. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    mijn man liep pas na zijn tweede verjaardag en mijn zusje liep ook pas net voor haar tweede verjaardag...
     
  9. Fransa

    Fransa Niet meer actief

    Mijn zus liep met 20 maanden, was een kontschuiver.
    Dochtertje van vrienden liep met 21 maanden. Kletste je wel met 18 maanden al de oren van je hoofd in hele zinnen.
    Dochtertje van kennissen liep met 22 maanden maar was verder prima bij (maakte toen ze net 2 was al puzzels van 50 stukjes bijv)

    Die vrienden van ons zeiden altijd; we hebben genoeg kinderen zien lopen die niet praten maar andersom zijn wij nog nooit tegengekomen. Dus het komt vanzelf wel.

    Denk dat je je er niet te druk over moet maken. Tis lastig, maar volgens mij zijn er echt maar heel weinig kindjes die niet gaan lopen omdat er echt iets aan de hand is...
     
  10. MamavanJordy

    MamavanJordy Fanatiek lid

    14 aug 2006
    4.408
    0
    36
    Kraamverzorgende
    Helmond
    Dank jullie wel voor de geruststellende woorden haha.

    Ik maakte me ook niet echt zorgen, maar ja als dan iedereen om je heen anders gaat praten dan ga ik zelf ook een ietsepietse twijfelen.
     

Deel Deze Pagina