Hoe de moed erin houden na meerdere miskramen?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Suzanne68, 14 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Weer een week verder, iedere week is er een Suus.
    Fijne zondag.
    Ga Ff naar m'n schoonmoeder voor n bakkie ;)
    verder wacht vandaag een berg was op verwerking.
    Sportief heb k vanochtend vroeg al gedaan; hard gelopen.
     
  2. Hier gaat het wel. Drukke week voor de boeg met allemaal belangrijke afspraken. Hopelijk krijgen we over verschillende dingen snel meer duidelijkheid!
     
  3. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Hoop t voor je Lobi.
    Ik moet m'n huiswerk nog maken, vragenlijst voor de gyn maandag.
    Heb me wel ingeschreven bij een orthomoleculaire huisarts, die kan m'n bloed bekijken of ik voldoende vitamines en mineralen opneem.
     
  4. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    #424 Suzanne68, 24 mei 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 24 mei 2011
    Wegens te lui zijn om alles nog een keer te typen hieronder het blog van mijn Hyves:

    Omdat 2 verschillende dokters op 3 verschillende echo's hadden gezien,dat er een poliep in mijn baarmoeder zat kreeg ik vandaag dan eindelijk de hysterocopie.Ik van tevoren wat gegooglet over het hoe en de wat en had overal gelezen dat de HSG die ik al eens had gehad veel pijnlijker was .Daar dat bij mij geen zeer deed leek dit mij een eitje.

    *doet een buzzer van een quiz na als je een fout antwoord geeft EEEEH!*

    Ze spuiten dus water in je baarmoeder en daar kan je baarmoeder heftig op reageren.Nu spuiten ze bij een HSG ook vloeistof in je baarmoeder,maar denk dat mijn baarmoeder toen een dagje vakantie had ofzo,want ik voelde destijds echt helemaal niks nada noppes.
    Maar deze keer was mijn baarmoeder het er helemaal niet mee eens.En AAAAAAAAUWWWWWW!!!!!Echt volle bevallingsweeënAUW! En niet wegebben daarna.....en die mevrouw die mij zo'n auw had gedaan zei dat ik wel weer van die tafel af mocht.Dus ik ging zitten en dacht: dat gaat niet goedkomen nie.Dus ik weer liggen.Na een paar minuten wilden ze toch dat ik in een rolstoel ging naar een bed waar ik niet zo in de weg lag.Dus Suus van haar graatje.

    Heel lang op dat bed gelegen en de pijn zakte maar niet.Ik ging me echt zorgen maken over hoe ik thuis moest komen.Maar na een half uurtje zakte het gelukkig wel iets. Daarna mocht ik weer in een andere kamer in een soort ligstoel (die ik niet eens mee mocht nemen )
    Daar ook nog een poos gezeten voordat het weer ging.Gelukkig was alles zo erg minder dat ik naar huis kon.

    Als ik dit van tevoren had geweten had ik echt wel voor de narcose gekozen ,die ze me ook aangeboden hadden.En ik ben dus echt geen fan van narcose.Ik denk dat ik voortaan alles maar onder narcose laat doen

    En nu komt het ergste van alles.Er was geen poliep te bekennen!
    Dus tsja.....

    Nu maandag een afspraak voor IUI.Heb wel eerst aan mijn schoonzus gevraagd of dat echt geen zeer deed.

    Om een lang verhaal kort te maken.Hysterocopies doen echt veel zeer.
    En ik mag er van Suusman nog minstens nog wel een dag zielig over doen (maar ik denk dat ik er lekker 2 dagen van maak )
     
  5. Suzanne, wat rot dat het zo tegenviel. En dan nog als klapper dat er helemaal geen poliep zat! Nouja zeg... hoe is het toch mogelijk. Ik hoop dat je nu wel extra vruchtbaar bent en dat je heel snel gezond zwanger mag zijn! Laat maar je maar goed verwennen!!!

    Hier overigens ook nieuws. Ik blijk dus geen eisprong (meer) te hebben. aankomende ronde ga ik starten met gonal spuiten en dan heel hard hopen op (maximaal 1 invm met halve baarmoeder) 1 rijpend eitje!! (En dat allemaal terwijl het Radboud ons niet wilde helpen omdat we zulke goede kansen hebben om zelf zwanger te worden:x)
     
  6. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Arme Suzanne! De ene of de andere hystero schijnt nogal uit te kunnen maken. Ik heb er vier gehad en vond ze eigenlijk allemaal niet pijnlijk. Misschien heb ik gewoon geen gevoel in mijn baarmoeder ;).

    Wel irritant van de poliep, dat ie er niet is. Wat is dan de verklaring van het tussentijdse bloedverlies?

    Wel fijn dat je meteen door kan met IUI!

    Suus
     
  7. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Jeetje,helemaal geen eisprong meer .Lekker dan van dat andere ziekenhuis.Ik ga voor jou ook duimen dat alles nu gewoon goed komt.
    Ik ben een paar daagjes weg,dus als ik niet meer reageer.
    Ben nu eigenlijk op vakantie,maar teruggekomen voor die ingreep en van de week ook nog ff terug voor onze poezies.
    Zitten op het eiland van mijn schoonouders en daar ga ik zo weer heen.
     
  8. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    @Suus...die HSG voelde ik helemaal niets van,terwijl dat toch een beetje hetzelfde principe is.Maar dit deed echt zoveel pijn.En ik heb echt een hele hoge pijngrens.Wel blij voor jou dat het bij jou allemaal meeviel.Maar je hebt je portie ook wel gehad zo ondertussen ;)

    Ik moest nog wel aan je denken met je curretages zonder narcose trouwens.Vind je echt vet stoer.Ik doe echt niets meer zonder narcose.Zo geschrokken ben ik hiervan.
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja maf hè! Had je geen naproxen gekregen van tevoren? Want dat kreeg ik wel...

    Suus
     
  10. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Nee Diclofenac.Bij de HSG wel naproxen.Misschien is dat de truc?
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Kweetniet, maar Naproxen vind ik zelf wel superfijn, omdat het vooral goed tegen baarmoederkrampen helpt. Met Diclofenac heb ik geen ervaringen...
     
  12. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Ik vind naproxen ook fijn.Ook bij miskramen.Het scheelt echt heel veel kramp.
    Nu lees ik overal dat ze in sommige ziekenhuizen uit voorzorg een injectie geven tegen flauwvallen bij een hysteroscopie,omdat flauwvallen vaak voorkomt,vanwege het dalen van je hartslag bij het inbrengen van de slang in je bmmond.
     
  13. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Mmm, die injectie heb ik ook nooit gehad...
     
  14. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Dat zal ook wel per ziekenhuis verschillen.En ik ben wel erg gevoelig voor flauwvallen hoor.Bij veel pijn geeft mijn lijf er wel vaker de brui aan ;) En dit deed AUUUW!
     
  15. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Hopelijk was het gelijk je laatste hystero!
     
  16. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    In ieder geval wel de laatste zonder narcose :D
    Ik denk het wel hoor.Alles zag er zo netjes uit.Heb ik van horen zeggen hoor,want heb er echt helemaal niets van meegekregen.Maar Suusman heeft goed opgelet ;) Ik heb wel 20 x gevraagd aan Suusman of de gyn echt wel goed gekeken had.
    Ik heb maandag die afspraak al voor het bespreken van de IUI en dan kan ik vast wel vragen hoe het nu kan dat er niets zat.
    Maar ik ga zo eerst weer lekker verder met vakantievieren.
     
  17. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, doe dat!
     
  18. Fijne vakantie meis!!! Hopelijk kun je t allemaal een beetje van je afzetten...
     
  19. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Sorry alleen maar even ego.Terug van vakantie.Het is ons toch gelukt om een leuke vakantie te hebben ondanks de zkhbezoeken (Suusman moest ook nog 2 keer naar het zkh tussendoor) Heerlijk op de boot gezeten.'s Avonds bij een kampvuurtje.Van het weekend BBQ gehad met leuke vrienden.Nu druk druk druk met wassen en vakantiezooi opruimen.
    Vanochtend zkh geweest.Poliepmysterie opgelost.Is mee verdwenen met de laatste miskraam.Iets over wegdrukkend slijmvlies en meekomen met ander weefsel.Echo gehad en idd poliep nergens meer te bekennen.Dus dat is heel goed nieuws.
    Volgende cyclus beginnen met Gonal en dan IUI.Vind het spannend,maar wel leuk spannend.Heb er nog steeds een goed gevoel over.
     
  20. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    En ik wilde nog even kwijt wat een fijn zkh het is.Nu met dit...je wordt zo serieus genomen met alles wat vraagt en wilt.En mijn man heeft er ook een poos gelegen en toen ook al heel tevreden over de persoonlijke aanpak daar.Echt een wereld van verschil met het vorige ziekenhuis.
     

Deel Deze Pagina