Bramtim Ow meis wat spannend zeg. Zoals de andere meiden al hebben gezegd, helaas niet zoals je had gehoopt, maar je bent al meer dan 35 weken. Lieverd ik wens je heel veel succes en sterkte. Jullie kleine man ligt iets eerder in jouw armen dan gedacht ..... je moet maar zo denken, dan kan je een paar weken eerder van hem genieten . Doe je best meis! Liesben Wat ontzettend leuk zeg die foto met de dolfijn. Het was ook vast dol fijn om dat mee te maken zeg! Fantastisch. En verder gaat het goed met je hè? Je zal inmiddels wel stijf staan van de zenuwen voor morgen .. hoe laat heb je de afspraak? Ik hoop vroeg in de ochtend. Ik wens je heel veel sterkte om de nacht door te komen. En laat je het morgen weten / zien?? Ricmar Jij nog volop klachten dus. Lekker boven de pot gehangen .. het is absoluut niet leuk, maar wel een bevestiging dat je lichaam zwangerschapshormoon aanmaakt. Sterkte met de misselijkheid. Timon Balen meis dat je je zo beroerd voelt. Wel goed dat je voor jezelf hebt gekozen en je ziek hebt gemeld. Vanaf morgen dus eitjes kweken. Ik zeg kom op heel-veel-eitjes-van-Timon . groei, groei, groei!! ZJ Wat fijn dat jullie kindje zich nu goed heeft laten zien en nog fijner dat alles goed is. En nu echt over de helft hè? BEG Alles goed met jou en de kleine meid? Kirrebir Jammer dat je hier niet meer komt .. ben erg benieuwd hoe het met en bij jullie is. Hoop dat alles goed gaat met Benjamin. L78 Gaat met jou alles goed. Ook jammer dat jij hier niet meer komt! Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Leuke en mooie foto's Liesben. Is Curaçao jullie goed bevallen? ..... is het een aanrader? Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Lieve Bramtim, heel veel succes!! Ik hoop dat het allemaal vlot mag verlopen en jullie snel de kleine man in jullie armen zullen houden. Liesben, ik ga nog kijken!!! Zj, fijn dat de 20 weken echo goed is gegaan. Spannend dat je toch niet weet welk geslacht jullie uk zal zijn. IS, hoe is het met jou? Het gaat alweer beter met me. Vanmorgen naar de haptonomie geweest en daar ging het best goed. Ik happy! Vandaag ook genoten van de zon, maar teveel leverde hoofdpijn op. Een half pcm deed wonderen.
Fijn dat het alweer wat beter gaat. Wat doet zo'n haptonoom nou precies? Houd niet over. Sukkel al geruime tijd met mijn gezondheid. Heb last op mijn rug .... longen . Ze horen niets ..... ik kan een longfoto laten maken, maar zit nu halverwege de cyclus, dus maar ff niet doen nu. Als ik ongi word (hoop het niet natuurlijk), dan wil ik wel de foto laten maken. Verder enorme maagpijn en pijn achter borstbeen en in keel ..... dit is hoogstwaarschijnlijk een fikse maag-/slokdarmontsteking (al eens eerder gehad). Kan ook daarvoor een onderzoek krijgen, maar eerst probeer ik het ff met extra medicijnen. Heb al medicijnen voor mijn maag/slokdarm, omdat ik een breuk in mijn slokdarm heb en die medicijnen heb ik al verhoogd en nu ook extra medicijnen dus. Ik heb gisteren ook de uitslag van het bloedonderzoek n.a.v. een lage HB gehad ..... er is een heel pakket onderzocht, maar daarvan zijn alle waardes goed. Mijn HB is nu van 6,9 gestegen naar 7,5 en dat is de ondergrens. Geen idee waarom ik een lage HB heb. Vorig jaar ook al ..... 7,3 en met medicijnen maar naar 7,5 gestegen. Dus dat zet niet al te veel zoden aan de dijk. HA heeft het niet over ijzertabletten gehad nu, maar die kan ik nu toch niet slikken, omdat je daar ook weer maagklachten van krijg Zo weer ff een heel verhaal, maar dat zijn jullie wel gewend van mij Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Zoooooo IS, zit jij even niet goed in elkaar! Wat een gedoe in jouw lijf. Doe je wel rustig aan en let op jezelf. Haptonomie houdt zich bezig met aanraken, voelen, direct lichamelijk contact, met de ontwikkeling van het menselijk gevoelsleven en de ontwikkeling van de tastzin. De tastzin is veel meer dan b.v. alleen kunnen voelen of iets warm/koud, hard/zacht is, iets lekker smaakt of niet. Het tasten geeft ook informatie over hoe we ons voelen. Vooral aan de gevoelsmatige betekenis van aanraken en voelen wordt in de haptonomie veel aandacht besteed. De haptonomie gaat ervan uit dat het menselijk lichaam, en vooral de beleving van dat lichaam, van fundamentele betekenis is voor het menselijk bestaan. Zo had ik vandaag dat ze op mijn schouders stevig drukte en ik tintelingen in mijn linker onderarm kreeg.
Het avontuur is begonnen. Rune is om 19:11 geboren, weegt 2660 gram en doet het super. Hij ligt natuurlijk wel in de couveuse. Morgen meer en lees ik ook ff bij (hoop ik)
Bramtim gefeliciteerd met de geboorte van Rune, ga lekker genieten en we horen en zien je vanzelf weer
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, alles goed! Het hartje klopt! Tijdens de echo hebben we het drie keer zien "springen", en gooide het een beentje omhoog! Wij zijn de gelukkigste mensen op deze aarde! We zijn drie dagen terug gezet, uitgerekende datum is 15 oktober! Man, wat ben ik blij!
Bramtim, Gefeliciteerd met de geboorte van Rune! Geniet er maar goed van! Liesben, wat een super mooie echo, super! * Strooit al mijn HCG over dit topic die ik nog steeds volop heb!*
Wow, wat een goed nieuws!!! Bramtim, GEFELICITEERD MET RUNE!!!! Geniet van jullie kleine mannetje. Het avontuur is nu eindelijk gestart. Liesben, wat gaaf!!!!! *Ik ben niet jaloers* Sammie, leuk dat je hier weer even bent. Beide spuiten liggen eruit. Over een kwartiertje gaat naast de deca ook de gonal 225 eh erin. Ik ga beginnen met kweken! Op het werk lekker bezig geweest. Tussendoor even gezeten om de vermoeide benen te laten rusten. Alleen nog steeds vage hoofdpijn. Dat scherpe is weer weg, net als de ongi bijna.
Had vanochtend al snel ff gekeken, omdat ik uiteraard erg nieuwsgierig was naar Bramtim en Liesben ..... en jawéllllll goed nieuws gelezen!!!! Ik kon toen niet reageren, maar nu wel!! Bramtim van harte gefeliciteerd meis! Genieten jullie maar lekker van kleine Rune. En als je tijd en puf hebt dan horen we graag hoe het allemaal is verlopen en hoe het gaat. Ben erg blij dat het allemaal zo goed is gegaan. Dikke kus. Liesben wat een opluchting zeg dat het allemaal goed is Ik kan begrijpen dat jullie de gelukkigste mensen op aarde zijn vandaag (maar niet de enige .... ook Bramtim en Bramtimman ). Nu kan je die erge spanning proberen los te laten. Ik krijg ook hierdoor weer wel wat hoop, alhoewel ik me dan ook direct bedenk, na 5 miskramen en al 18 maanden niet zwanger, dat toch wel ijdele hoop is Sammie bedankt voor het HCG-strooisel Ik ga er graag onderstaan, samen met Timon Hoop dat het allemaal goed gaat met je. Bijna op de helft!! Timon Vandaag weer gewerkt dus. En jawel nu gaat het kweken beginnen ..... ik heb jouw eitjes gisteren al opgeroepen om goed te gaan groeien ..... en graag zoveel mogelijk (maar niet TE veel natuurlijk). Bedankt nog voor de uitleg van Haptonomie ..... maar ik bedoelde eigenlijk meer hoe jij het ervaart, maar dat heb je ook eigenlijk wel een beetje gezegd. Ik bedacht me dat toen ik een tijdje geleden bij een fysio was voor hyperventilatie, zij naast fysio ook haptonoom is en dit ook wel heeft toegepast bij mij. Op zich niet verkeerd en wel bijzonder, maar ik denk niet dat het echt wat voor mij is. Hier Ik twijfel heel erg of ik vandaag met progesteron (Utrogestan) ga beginnen. Ei is nu wel geweest. Ik heb behoorlijk wat zitten googlen en heb absoluut niet het idee dat het kwaad kan ...... ikzelf heb het toen op advies van FA natuurlijk ook gebruikt zonder dat er is gekeken of mijn progesteron te laag was. Ik heb gelezen dat het ook gegeven wordt aan vrouwen waarvan de LF kort is ..... nou die is bij mij ook kort. Ik hoop uiteraard niet dat er een volgende ronde komt, maar de kans is natuurlijk enorm en dan ga ik pure tarwekiemolie (vloeibaar) slikken. Dat kan namelijk ook de LF verlengen. Vanaf vandaag slik ik daarvoor visoliecapsules. Ja en wat kan ik dan nog meer doen. Mijn gedachten/ideeën raken een beetje uitgeput. Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
En uiteraard weer een aangepaste lijst zonder naam sinds 04/2009 voor 1e .. MK 8 jr geleden + VMK in 2010 > sinds 03/2010 in MMM > alle onderzoeken/uitslagen goed na 22 rondes eindelijk (weer) ZWANGER! uitgerekend ca. 21-07-2011 BEG (28 ) .. sinds 09/2008 voor 1e .. na MM 08/2009 + MK, toch spontaan zwanger en in september 2010 bevallen van een dochter! Bramtim (34) sinds 01/2008 voor 1e ..na MK 2-ling 04/2008 en Asherman en ♥ 10-02-2010 Jurre* geboren na 24 wk ♥ en ZS met cerclage op 24-03-2011 bevallen van zoon en broertje Rune! Hope&Faith82 (27) . sinds 09/2007 voor 1e zeer onregelmatige ongi, volgens gyn eerst afvallen > sinds 10/2009 bij diëtiste nog ?? kilo te gaan voor hulp bij de gyn I S (44) .. sinds 09/2005 voor 1e ... na 1e spontane ZS en MA beland in MMM > na 10 IUI's en nog eens 4 MA/MK met MMM moeten stoppen van ZH vanwege leeftijd > nu kijken wat er nog 'spontaan' gebeurt en sinds 02/02 acupunctuur behandelingen . Kirrebir (36) .. sinds 04/2009 voor 1e ... na MA 10-2009 + weghalen Asherman, verkleving op 19-02-2011 bevallen van zoon Benjamin! L78 (32) .... sinds 10/2008 voor 2e na 4 MK en medicijn voor schildklier op 12-12-2010 bevallen van dochter Tess! Ladouce (44) . sinds 01/2008 voor 1e .. MM 01/2009 + MK > IVF 1 t/m 5 helaas mislukt, nu nog 3 Eskimootjes over Liesben (39) . sinds 09/2008 voor 1e..... MK+curettage 04/2009 & 06/2010, > 19/01 1e IUI > resultaat: ZWANGER! uitgerekend 15-10-2011 - 1 echo met 11 wk is goed! Ricmar94 ...... sinds 1994 voor 1e .. . MK 1999 + 2009 (na KID), sinds 03/2010 begonnen met IUI-D > sinds 02/2011 nieuwe donor gevonden > 2 dgn voor NOD positief getest, dus ZWANGER! uitgerekend 15-11-2011 - 05/04 1e echo Sammie88 .. sinds 05/2008 voor 1e .. . MMM 01/2009 + operatie + vele IUI'S + IVF nu eindelijk ZWANGER! uitgerekend 24-08-2011 Sloppyslayer ... sinds kort voor 2e ... 1e kindje na 7x IUI en 1x IVF en 8 jaar > na TP cryo direct ZWANGER! uitgerekend ca. 21-08-2011 Timon (35) .. sinds 01/2007 voor 1e .. MM 04/2009, 2x IUI, slecht zaad > na ICSI 1 VMK, terugplaatsing Eskimo helaas zonder resultaat > ICSI 2 > maart 2011 - 24/03 begonnen met Gonal ZJ84 . ... sinds 04/2006 voor 1e .. eerst PCO, daarna cystes operatief verwijderd, gedacht aan prolactonoom, maar gelukkig niet, wel tekort aan progesteron, sinds 03/2010 utrogestan > 04/2010 4 jaar in MM > MK 11/2009, 04&05/2010 > onderzoek Prolactine + zaad + Pregnyl gaan gebruiken en nu toch eindelijk (weer) ZWANGER! uitgerekend ca. 08-08-2011 - 20 weken echo was ook goed! Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
Nou dames, eindelijk tijd om jullie bij te praten. Er komt echt ontzettend veel op je af. In de nacht van woensdag op donderdag werd ik om 3:15 wakker om te gaan plassen. Toen ik opstond,liep er wat vocht langs mijn benen naar beneden maar dat had ik wel vaker. Dit keer leek het echter meer dan anders dus toch voor de zekerheid het ziekenhuis gebeld. Zij vonden het verstandig om even langs te komen omdat ik twijfelde. Ik legde de telefoon neer en het bleef maar langs mijn benen naar beneden stromen terwijl ik me klaarmaakte om naar het ziekenhuis te gaan. Sjips, dit waren toch echt mijn vliezen. In het ziekenhuis constateerde ze direct dat het inderdaad mijn vliezen waren en op de echo was te zien dat Rune van fraai vruchtwater ineens naar zo goed als geen vruchtwater was gegaan. De artsen gingen in overleg: wel cerclage eruit, niet eruit. Als de bevalling door zou zetten, is het wel handig als de cerclage er al uit is. De cerclage werd gezocht en gevonden maar konden het zo niet weghalen omdat hij wat verkleefd was en het te pijnlijk zou zijn. Ik werd klaargemaakt voor de ok. Op de ok is geprobeerd de cerclage eruit te halen maar dit ging zo ongelooflijk moeizaam dat er nog een deel is blijven zitten maar daar zou ik tijdens de bevalling geen last van hebben. Het lukt niet van buitenuit dus de gyn moest in de baarmoedermond zelf om het door te kunnen knippen. Dat betekende dat toen ik wakker werd uit de narcose (ruggenprik lukte niet, is gewoon echt niet mijn ding) ik in plaats van terug naar de afdeling naar de verloskamers werd gereden. Daar aangekomen werd mij verteld dat ze de bevalling voort wilden leiden. Op de ok was er zoveel gefrummeld en geprutst dat ze de kans op infectie te groot vonden om een spontane bevalling af te wachten. Oh oke . Dat was even schrikken zeg maar. Om 14:30 werd ik aangesloten op het infuus met weeenopwekkers. Uitgangssituatie was een zachte baarmoedermond die nog stond maar wel 2 cm opening. De opwekkers werden elke 20 minuten hoger gezet en echt last van de pijntjes had ik nog niet. Om 16:30 was er dan ook nog niks verandert. Wel werden de pijntjes echte weeën en kwamen ze soms direct na elkaar waardoor ik er een heel aantal na elkaar op moest vangen wat niet altijd even prettig was. Rond 18:30 zou de arts weer komen kijken maar ze liet eventjes op zich wachten en was er 10 minuutjes later. Resultaat van die dikke twee uur weeën was toch een mooie 4 cm ontsluiting en een totaal verstreken baarmoedermond. We mochten absoluut niet klagen volgens de gyn. Oke dacht ik, nog 6 uurtjes en dan moet het toch wel zo goed als klaar zijn. Rond 18:45 ging de gyn de kamer uit en niet lang daarna kreeg ik ineens een wee waarvan ik niet wist hoe ik die op moest vangen. Liet mijn man even op het knopje duwen zodat ik wat tips kon vragen. Maar de gyn had wel in de gaten hoe het zat en na opnieuw voelen (nog geen 5 min later dus) bleek ik volledige ontsluiting en persweeën te hebben. En wat zijn die zalig zeg!! Kun je eindelijk iets doen met de pijn doe je op voelt komen. Na een kleine 20 minuten is dan ook ons ventje Rune geboren en hij deed het meteen helemaal super!! Hij woog 2660 gram wat gemiddeld is voor zijn termijn. Hij deed het direct helemaal prima vanaf zijn geboorte dus mocht lekker een uurtje bij hem blijven voordat hij naar de couveuse afdeling is gegaan. Hij doet het SUPER en alles helemaal zelf. Alleen het drinken vind hij moeilijker maar hij snapt het wel en hoeft niet aan de sonde. Het gaat zo ontzettend goed dat hij morgen na zijn eerste badje in een gewoon bedje mag. Dus nu nog goed oefenen met drinken (en hij is al weer heeeeel veel beter daarin geworden vandaag) en als dat goed gaat, mag hij naar huis. Ik ga echt proberen tijd te vinden voor iedereen hier maar met kolven, flesjesgeven, knuffelen en bijkomen is je dag echt ruimschoots gevuld. (heb daarnaast ook nauwelijks geslapen sinds de vliezen zijn gebroken dus mijn luikjes gaan nu toch echt toe voor vandaag)
Ben hier al heel lang niet geweest maar lees nu het prachtige bericht van Bramtim en Rune. Bramtim en Bramtimman, gefeliciteerd met de geboorte van jullie 2e zoon en broertje van Jurre!!! Geniet van jullie kleine wonder.
Bramtim wat goed gaat het allemaal zeg! En wat ging dat ineens snel zeg van 4 cm ontsluiting naar volledige ontsluiting . Wat heerlijk om te horen dat Rune het zo goed doet en hij mag al in een gewoon bedje. Fantastisch allemaal. Geniet ervan. En we zien je wel weer langs komen als je tijd en zin hebt. X Je mag de moed opgeven, maar nooit de hoop verliezen!
@Bramtim: Gefeliciteerd met jullie zoon Rune! En wat heb je die bevalling goed gedaan zeg Nu hopen dat jullie man snel mee naar huis mag. @all: Er zijn toch wel heel veel die zwanger zijn geworden zeg! Helaas ook een aantal niet Ik duim voor jullie dat het toch snel mag gaan lukken hoor! Ondanks dat ik hier al een tijd niet meer geweest ben en niet zo actief mee schrijf zijn jullie mij in de lijst niet vergeten, dat doet me best heel veel! Ik heb niet zo'n makkelijke zwangerschap en ik ben heel erg ziek geweest.....HG Het gaat nu sinds een paar dgn erg goed en ik kan wel weer redelijk normaal eten al is het niet veel. Toch geniet ik heel erg van deze zwangerschap! En ik voel me zo gezegend dat we dit nog een keer mogen mee maken. Ik denk wel aan jullie en ik hoop jullie snel te mogen zien in het topic: aanstaande mama's uit de mmm
Bramtim, wat een verhaal! Wat is Rune snel gekomen. Fijn dat hij het zo goed doet. Ladouce, je hebt ons weer gevonden. Hoe is het eigenlijk met jou? IS, waarom zou haptonomie niets voor jou zijn? Sloppy, wat balen dat je zwangerschap niet helemaal op wolkjes verloopt. Fijn dat je een aantal dagen weer beter te been bent. Het gaat met mij nu veel beter. Ik ben gisteren begonnen met gonal en daardoor lijk ik nu van de hoofdpijn af te zijn. Ook heb ik weer normale uren geslapen.
Timon wat balen dat je er nu al zo ziek van wordt, maar je doet het voor een goed doel toch... Bramtim wat ben ik blij voor jullie, je klonk net ook echt al zo goed Liesben wat een mooie echo, doet goed IS utrogestan moet je pas mee beginnen 3 dagen na de eisprong op zijn vroegst, werd eerst verkeerd voorgeschreven. Daardoor kreeg ik telkens de vroege miskramen. Vond het wel opvallend dat ik zwanger ben geraakt toen ik het op deze manier gebruikte Hier kamertje al een heel eind af (staat bij augustus 2011 mama's) en toch ook maar eens een buikfoto geplaats (staat bij 100+ buikfoto's) hele overwinning moet ik trouwens zeggen. Rest gaat het best goed, afgelopen week goed ziek geweest, maar had denk ik gewoon de rust duidelijk nodig. Nu gaat het weer zo goed als goed. Voel de kleine nu ook steeds vaker echt heel bijzonder, gun het iedereen hier zo dat ze dat ook mogen voelen. Nou ga eens naar bed, nacht is een uurtje korter bah