27e kind

Discussion in 'De lounge' started by ruby28, Oct 19, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mvjason

    Mvjason Fanatiek lid

    Sep 30, 2007
    1,677
    0
    0
    mama
    Utrecht
    zo hee niet normaal meer
     
  2. Vlinderkind

    Vlinderkind Niet meer actief

    Wat een idioot zeg! Die kinderen zou je tegen zo'n vader moeten beschermen. Het gaat hem gewoon om geld en om 'een mooi rond getal' en niet om die kinderen. Creep.
     
  3. Niet meer actief

    hoe kom je hier bij, waar staat dat vermeld?


    mijn overgrootopa had 3 vrouwen en 24 kinderen......de omstandigheden in mijn vaderland waren toen zo dat ze erop rekenden dat de kinderen als ze eenmaal wat ouder waren zouden helpen op het land en in huis etc en later weer voor de ouders zorgden maar goed, de redenen waarom deze belg dit doet zijn voor mij ook wazig :( polygamie is niet eens toegestaan hier
     
  4. ThunderAngel

    ThunderAngel Fanatiek lid

    Aug 26, 2007
    1,684
    0
    0
    Apeldoorn
    Waar woonde jouw overgrootvader? In sommige landen is dit normaal en geaccepteerd, volgens mij valt België hier niet onder! In sommige Arabische landen is het normaal, hoort het bij de cultuur, en dat vind ik iets heel anders dan deze geflipte Belg.

    En dat hij vrouwen als zoontjesfabrieken ziet staat nergens vermeld, maar dat lijkt me wel duidelijk als je leest hoe hij erover spreekt.
     
  5. Niet meer actief

    ja mee eens ik kan alleen nergens terugvinden dat hij de voorkeur voor zoontjes heeft ?
     
  6. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    zieke vent!
     
  7. Anakin

    Anakin VIP lid

    Mar 17, 2006
    6,694
    301
    83
    Hij heeft een invaliditeitsuitkering las ik, nou, we weten in ieder geval zeker aan welk deel van zijn lichaam hij niet invalide is :D .
    Je zou het het naast je hebben wonen, een gezin met zoveel kinderen....
     
  8. Milla

    Milla Niet meer actief

    Ik vind dat hoe de omstandigheden ook zijn, anderen niet te oordelen hebben over de kinderwens van een ander. Als de kinderen gelukkig, gezond en goed verzorgd worden is het toch prima? Ik keur het niet goed, maar er zijn ouders die veel geld verdienen, maar die dat met 1 kind nog niet kunnen waarmaken. Dat is veel triester!
     

Share This Page