37 weken alweer

Discussion in 'Zwangerschap' started by littledreamer, Feb 1, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. moon30

    moon30 Actief lid

    Jun 14, 2009
    406
    0
    0
    winkelmedewerker
    noord holland
    hoopte dat t op mn verjaardag zou komen. leek mij echt leuk maar neeeeeeeee...

    en dat plassen.. mennnnnnnnn wat is dat vreselijk iritiant.. ik moet echt een keer of 5 snachts..
     
  2. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    oja dat plassen ik heb er heel de zwangerschap geen last van gehad tot een paar weken terug haha ineens moet ik echt vaak plassen s,nachts en dan met je halfs slapend hoofd dat hoge bed uitstappen is ook geen suc6.

    Ik heb vandaag een groeiecho gehad de kleine was niet veel gegroeit in 3 weken maar 200 gram ongeveer en weegt nu nog geen 2700 gram. Veder ligt ie wel al vast in me bekken en was alles goed met de beeb.
     
  3. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Plassen... om GEK van te worden. Ik liep vanacht bijna met me slaperige hoofd tegen de muur!! :mad:

    Ninja2: Fijn dat het goed gaat met de kleine!!
     
  4. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    Ik was zelf 1 keer iets te laat bij het toilet...haha...genant, waarom vertel ik het ook.

    Bij mij werd ie op 35 weken al op 2kg800 geschat. Hoop niet dat het een hele zware beeb wordt. Wil wel al de lieve kleine schattige maatjes 50 kunnen aandoen die ik gekocht heb...:p Vrijdag terug op controle, ben benieuwd. Blijft een schatting natuurlijk, mijn zoontje werd op 37 weken 3kg4 geschat en woog uiteindelijk 3,370 op 40 weken.
     
  5. moon30

    moon30 Actief lid

    Jun 14, 2009
    406
    0
    0
    winkelmedewerker
    noord holland
    o dat heb ik ook wel eens ja. of als ik ineens hard moet lachen of hoesten of niezen..... lijk wel een bejaarde.
     
  6. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Bij mij schatte ze de kleine bij de geboorte een kleine 6 ponder.

    hebben jullie ook zo ontzettend veel last van krampen. Word er gek van. Gister avond had ik zo veel pijn in mijn rug/zij dat ik niet normaal meer kon liggen, erg fijn.
     
  7. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    IK heb vannacht eens redelijk geslapen! Maar lijk wel meer moe nu.

    Krampen...ik heb veel korte pijnscheuten vanonder. Weet niet of het echt krampen zijn of de kleine die een stevige trap geeft.

    Is het voor jullie allemaal de eerste?
     
  8. palmie37

    palmie37 VIP lid

    Jun 8, 2009
    5,294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Pff vannacht weer zo'n rotnacht, pijn in mijn bekken, tig keer plassen en je bijna niet kunnen omdraaien pfffff....
    Vanmorgen toen vrienlief naar het werk was er weer ingekropen en heb heerlijk geslapen tot 12 uur:)

    Dit is inderdaad mijn eerste en moet zeggen de zenuwen slaan nu toe brrrr...
     
  9. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Bij mij ook de eerste! Zo spannend allemaal!
     
  10. palmie37

    palmie37 VIP lid

    Jun 8, 2009
    5,294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Ja spannend he, ik weet totaal niet wat ik moet verwachten en dat vind ik best wel eng, ik bedoel wanneer zal de bevalling zich aandienen?
     
  11. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Hoe eng ik het ook vind allemaal .. iedere dag hoop ik nu toch stiekem dat het gaat gebeuren! Je voelt je volgens mij zo trots en gelukkig met je beeb op je buik! *zucht* :D
     
  12. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    ik heb ook steeds krampen maar heel kort idd.
    Ben nu druk aan het huishouden misschien prikkeld het de baarmoeder wel haha. Ik heb gewoon vanaf week 19 al veel harde buiken en nu ze nodig zijn heb ik ze haast niet echt irri hoor.
    Voor ons is het ook het eerste kindje. Echt spannend hoor
     
  13. moon30

    moon30 Actief lid

    Jun 14, 2009
    406
    0
    0
    winkelmedewerker
    noord holland
    dit is mijn 2de maar t blijft super spannend.
    ik zei gister nog: eigenlijk ben ik net een wandelende tijdbom haha. ken elk moment afgaan....
     
  14. kindje

    kindje Lid

    Jul 31, 2008
    44
    0
    0
    Hier ook vaak plassen (vooral 's nachts echt heel irri), krampjes onderin (maar beeb is nog niet ingedaald, terwijl ik nu 37,5 week ben) en ongesteldheidsgevoel incl. pijnlijke (.)(.) heb ik ook... Daarnaast ben ik nogal instabiel emotioneel op dit moment, mijn vriend wordt er gek van;).... Normaal nooit zo'n last van, hoop maar dat het de hormonen zijn en dat het weer overgaat...

    Succes allemaal!! Yes, we can!!!
     
  15. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Ow word al 1,5 uur gek van die krampen daar beneden. En harde buiken .. Denk dat ik iets te druk ben geweest... Je kan ook echt niks meer in die laatste weken...

    lekker over een uurtje me bedje in .. (Als dat tenminste lekker is;))
     
  16. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    Ja bij een 2de is het ook nog altijd spannend... Maak me ook al druk of ik wel zal weten wanneer het begint, weet niet eens meer hoe een wee voelt. Gek, want deed verrek veel zeer!

    Maak me ook druk om wat er met mijn zoontje gaat gebeuren als het zover is. Hopelijk hebben we tijd genoeg om thuis op mijn schoonouders te wachten (3kwartier rijden) eer we naar het ziekenhuis vertrekken. Straks moet ie mee :-O.

    Ook benieuwd of ie al ingedaald is nu. Voelt wel zo, maar mijn eerste zoon is pas gaan dalen als alles in gang was. Was een sterrekijker.

    Hebben jullie ook al nesteldrang? Ik wel. Althans, wil zoveel poetsen en doen, maar heb nergens puf voor...en het kan ook niet meer zo makkelijk allemaal.
     
  17. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    Dec 16, 2008
    6,069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Pff herkenbaar hoor. Ik liep króm van de BI en kon niet wachten tot ik was uitgerekend. Maar ik had na 38 weken en 2 dagen mijn kleine al vast....OOK dat zou nog kunnen gebeuren he! Ik hoop voor je, dat je snel zult bevallen. Vanaf nu "mag" het ook, niet?
     
  18. moon30

    moon30 Actief lid

    Jun 14, 2009
    406
    0
    0
    winkelmedewerker
    noord holland
    van mij mag t ook liever gister dan vandaag!!

    sliep vanacht pas om half 5.. pff is toch niet normaal meer.. kwam gewoon niet in slaap terwijl ik bek en bekaf ben...
     
  19. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Hier ook liever vandaag dan morgen!!!
    Vanacht goed geslapen voor mijn doen .. alleen ja je raad t al ik blijf zo moe! :(

    Owww.. nog een paar weekjes...
     
  20. Haasje83

    Haasje83 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    654
    0
    0
    Amsterdam
    mijn vk kwam met de bemoedigende woorden; de meeste vrouwen denken dat ze eerder, voor de 40 weken bevallen, maar het is niet zo. De meeste kinderen worden tussen de 40 en 41 weken geboren!!!! Heel bemoedigend:x
     

Share This Page