37 weken alweer

Discussion in 'Zwangerschap' started by littledreamer, Feb 1, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    Weer een dag verder...en nog niet bevallen :x
    Dacht vannacht alweer dat het zover was, al kan ik mij nu achteraf niet herinneren of ik weeën kreeg in mijn dromen of het echt was :p.

    Mijn hele zwangerschap gaat eigenlijk redelijk traag. Maar dat komt omdat er wat complicaties waren...achteraf bleek alles gelukkig wel goed. Op 18 weken kreeg ik te horen dat er een cyste zat in de hersenen, maar die was 4 weken later gelukkig weg. Op 20 weken te horen gekregen dat ik besmet geweest ben met CMV tijdens de zwangerschap. Daarvoor een vruchtwaterpunctie laten doen en gelukkig was alles wel goed... Maar door telkens (bang) te moeten wachten op resultaten gaat de tijd niet snel. En sinds 30 weken kreeg ik last van mijn bekken...

    1ste zwangerschap bevallen 40+1, en ook geen 'wachtgevoel' gehad. Maar was dan ook nog heel mobiel en fris.

    Maar het is wel zo dat ik weet dat ik dit allemaal weer snel vergeten ben als mijn zoontje gezond en wel in mijn armen ligt :). Maar het verlangen is zo groot!!
     
  2. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Jeetje dan kan ik begrijpen dat het langzaam gegaan is..

    Ik word hier echt gek ben t zo zat... gisteravond telkens harde buiken en dan krijg ik een stuk moeilijker lucht.. dat vind ik echt maar niks ..

    Verder ga ik maar voor de 42 weken ... Kan ik mezelf ook niet telkens teleurstellen;) morgen alweer 39 weken ... Zucht
     
  3. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    ja ik bereid me ook voor op de 42w... maar misschien dat mijn gynae wel eerder wil inleiden...

    Maar 't is nog een volle week tot de 40. En 't kan zomaar ineens gebeuren :)
     
  4. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Het is ook wel zo dat het elk moment kan gebeuren .. Ik haat wachten :p Eigenlijk zijn we nu een lopende tijdbom .. t kan elk moment van de dag gebeuren ..
    En dat maakt t wachten nog erger!!!
     
  5. Pinkie

    Pinkie Actief lid

    May 28, 2007
    194
    0
    0
    Gent
    Morgen, 38-1 naar de gynaecoloog, ben es benieuwd of ik al ontsluiting zou hebben. De laatste keer, met 35 weken begon mijn baarmoedermond wel al te verstrijken. En heb nu al zo'n 10-tal dagen ofzo volop voorweeën. Ik heb het vrij zwaar maar hoop toch dat ze nog een tijdje in m'n buik blijft vertoeven.
     
  6. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    Aug 7, 2008
    9,366
    87
    48
    Female
    Docente Engels
    Achterhoek
    ik zei 's morgens nog tegen de verloskundige dat het me niets meer uitmaakte want ik had de 37 weken gehaald (hoge bd) nou, dat heeft Eefje gehoort, 's avonds begonnen de weeen :) vond het ook wel best met 37 weken en het was toen zo ontzettend warm...
     
  7. Rammel

    Rammel Fanatiek lid

    Nov 29, 2009
    1,518
    0
    0
    Moeder zijn
    Drenthe
    Meiden, ik kwam even om het hoekje spieken en heb dit topic met een glimlach op mijn gezicht gelezen! Het woord poetsen is erg vaak gevallen. Hoezo nesteldrang? :D

    Ik wil jullie enorm veel succes wensen met de bevalling strakkies. En voor iedereen die het wachten zat is, ga ik duimen voor een snelle bevalling.

    KNUF!!
     
  8. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    En toen waren we beland in week 39... Morgen weer naar de verloskundige..

    Ik heb vanacht zo goed geslapen .. ging rond 00.00 slapen wel paar keer heel evven wakker om te plassen .. en werd net rond 11.00 pas echt wakker!!

    Nog verder niemand bevallen...
     
  9. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    Net terug van de gynaecoloog...althans, zijn assistent. Gyné is op vakantie (hele week). En voel me allesbehalve gerustgesteld!!
    Moest half uurtje aan monitor, en de kleine sliep, af en toe wat lichte beweging te merken. Hartslag was wel prima verder.
    Daarna echo bij assistent, ook al gezegd dat ik de laatste tijd mnder beweging voel. Alles prima bij echo, maar idd weinig beweging. Heeft ie minutenlang de echo stil gehouden bij het handje om toch naar beweging te zoeken, maar dat kwam niet...
    Voelde wel af en toe een schopje. Maar verder was alles wel goed, maar vind het natuurlijk eng dat ie niet veel bewoog, terwijl dat ie normaal niet stil ligt bij echo's.
    Vrijdag moet ik extra terug voor controle... maar mag altijd wel langsgaan als ik ongerust ben. Dus vandaag doe ik het maar heel rustig aan en concentreer ik me op beweging...pfft. Bloeddruk was gelukkig wel weer goed.

    Op zich is alles wel goed, maar mijn gyné kon mij dan altijd weer geruststellen. Assistent moet het ook wel leren, maar ja. Voel de kleine ondertussen wel af en toe. Blijkbaar moet je die 10 keer op een dag voelen bewegen, maar wat is bewegen? Telt een klein schopje daar ook voor? (vergeten te vragen)

    En hij schatte de kleine op 3.900 gram ... terwijl 1,5 week terug het 3.300 was. Hoop niet dat hij meer als 4kg wordt!! pff

    En verder ook geen inwendig onderzoek gehad. Nu ben ik daar wel niet dol op, maar had graag geweten hoe het ervoor staat daar beneden... Maar ja, dat durf ik daar dan weer niet te zeggen.

    Dat ie maar vlug komt, zijn we van die onzekerheid vanaf.
     
  10. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    Jeetje erg he als je ongeruster terug komt.. Had ik vorige week ook!

    Toevallig vertelde ze mij ook dat de beeb 10 keer minimaal moet bewegen en ook de kleine schopjes horen erbij! Eigenlijk elke beweging.
    Maar als je het niet vertrouwd gewoon terug gaan he!!

    Hier heb ik al ruim 2 uur een drukkend gevoel op me schaambot :S .. heel raar gevoel .. als ik niet loop doet t geen zeer :p dus blijf ik ook maar rustig zitten ..
     
  11. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    ook nog geen baby,s hier.
    Ik heb het zo gehad. Morgen weer naar de VK toe zal toch een vragen of dat het nog lang gaat duren ik heb zo zin om 2 weken over tijd te gaan want dat ga ik echt niet meer trekken. Moet ook nog gaan bevallen en kan me nu al haast niet meer bewegen.
     
  12. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    Hoorde vandaag toevallig iemand op het kdv die 3!!! weken overtijd ging! Aaaah, mag er niet aan denken. Hopelijk bevallen we allemaal mooi op tijd (of eerder natuurlijk!!)

    Ik doe het vandaag verder ook rustig. En voel de kleine gelukkig redelijk vaak zo. Telkens kleine schopjes en draaitjes wel, maar ben wel iets geruster nu ik weet dat die ook meetellen :) thx
     
  13. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    3 weken :O Dat wil ik echt niet.. En morgen wil ik ook niet :p zijn me schoonouders 40 jaar getrouwd... Schoonmoeder hoopt het des te meer ;)
     
  14. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    oh nee, zou ik ook niet willen op verjaardag of een ander feest ivm schoonouders!! vind het al zo irri dat ze iedere dag belt

    in ieder geval al valentijn voorbij :) en verder niet echt meer een datum dat hij niet "mag" komen in het vooruitzicht
     
  15. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    Mar 23, 2009
    3,329
    11
    38
    hier
    bij mij mochten 3 datums niet valentijn vandaag zus der zoontje jarig en morgen dan:p
     
  16. nijntje11

    nijntje11 Fanatiek lid

    Nov 16, 2009
    3,000
    10
    38
    noord-brabant
    Nou, hier ook bijna 39 weken nu (woensdag om precies te zijn).

    Nog geen teken van bevalling! Wel veel vocht vasthouden sinds kort helaas! :( Laatste loodjes he?!
     
  17. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    39 weken...
    Lijkt of ik al 2 weken overtijd loop :D

    Als we nu eens gezellig morgen met z'n allen bevallen!? Of vandaag, maar jij niet dan Aadjuh :D

    Ja vocht...niet normaal...de kilo's zijn er aan gevlogen de laatste weken!!

    (Btw, ik verblijf ongeveer 4 dagen in ziekenhuis (en ga daar niet internetten), dus als jullie mij een dag of 2 niet zien verschijnen is het waarschijnlijk zover...hihi)
     
  18. palmie37

    palmie37 VIP lid

    Jun 8, 2009
    5,294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Meiden ik ben inmiddels bevallen om precies te zijn vorige week dinsdagnacht om 2.43 uur.
    Het was heel erg zwaar en heb 4 dagen in het ziekenhuis gelegen, had veel bloed verloren en daardoor een te laag HB gehalte dus 3 zakken bloed gehad.
    Zaterdag thuis gekomen en voel me vanaf vandaag iets beter.
    Ze heet Chloe, is 48 cm en woog 2645 gram.
    Voor iedereen die nog moet bevallen, meiden heel veel succes!

    Liefs Palmie
     
  19. Mamzie

    Mamzie VIP lid

    Jun 29, 2006
    7,318
    0
    0
    prov. Groningen
    Palmie : gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! :)
     
  20. momentje

    momentje Bekend lid

    Feb 5, 2008
    587
    0
    0
    België
    Had al een vermoeden dat je bevallen was Palmie, omdat we je al een tijd niet gehoord hadden. Jammer dat het zo zwaar geweest is, maar gelukkig voel je je nu al wat beter.

    Hoe doet Chloe het? Nog veel beterschap, probeer veel te rusten, maar geniet vooral van jullie meisje! :)
     

Share This Page