Hi, Heeft Koeka op de beurs ook speciale aanbiedingen? En zijn er dames die de Aiden/Anais doeken in de aanbieding hebben gezien? Groetjes!
Bij Babypark krijg je 15% korting op Koeka. Bij de Silly Billyz stand heb je 2 doeken voor 30 euro (je kon ook 1 doek kopen, weet niet precies de prijs dan).
Koeka heeft ook een outlet stand. Naast de baby's only outlet. 15% korting op alles. Aden anais heeft ook een stand. 19 euro voor een swaddle doek, maar dat kosten ze normaal toch ook al?
Hoi allemaal. Zijn jullie naar de negenmaandenbeurs geweest? Dan heb ik even jullie hulp nodig! Ik heb daar iets gezien namelijk en kan echt niet meer terugvinden van welk merk het was. Het was een stand waar ze allerlei dingen verkochten zoals ledikantdekentjes, wieglakens, en ander textiel. Veel in de kleuren wit, grijs en mint. Een beetje zoals cottonbaby of koeka. Ze hadden ook een ledikantje staan en daar zat een hemeltje op. En dat hemeltje had een mintkleurige brede rand, van wafelstof, ook een beetje zoals bij koeka. In de kleur mint (of turquoise, wat je wil). (Dus wit hemeltje, met mint rand) Weet iemand wat ik bedoel? Het was dus niet koeka, maar ik zoek zo'n wafel hemeltje in die kleur en nu ben ik het dus vergeten! Dom dom dom... Bedankt voor de hulp!
Nee Little Dutch was het ook niet. Ze stonden ergens in het midden volgens mij, maar ik weet niet meer of het hal 8 of 9 was. Heb ook al op de plattegrond gekeken en de deelnemerslijst bekeken maar er gaat geen belletje rinkelen. Daarom vroeg ik me af of iemand misschien herkende wat ik bedoelde. Het was een erg klein 'hokje'.
Nee dat was het ook niet schreef ik net al. Volgens mij was het iets niet zo heel bekends ook, of althans, ik kende het niet.
Denk dat ik hem gevonden heb.. van Jollein: Jollein wafel klamboe - BellyBloz - exclusief assortiment baby artikelen
Oh dankjewel! Ik weet niet eens zeker of het die was, want kan me niet herinneren dat er zo'n 'punt' op zat, maar hij is wel mooi in elk geval! Bedankt!
Bij Pietepeuter.nl - Mix & Match uw babykamer kan je zelf een hemeltje samenstellen met een brede band. Weet niet of je zoiets bedoelde?
Ja..was het vlak naast die cotton baby? Meer naar t midden toe? Kheb t ook gezien. Weet volgens mij welke je bedoeld.. mr kweet nie hoe t heet. kzal strx op de plattegrond kijken..