Aankomen na spiraal

Discussion in 'Anticonceptie' started by Dracaena, Jun 1, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dracaena

    Dracaena Fanatiek lid

    Dec 27, 2014
    1,462
    187
    63
    NULL
    NULL
    Dames! Vorig jaar oktober is de spiraal eruit gegaan. Na in totaal 8 jaar die hormonen in mn lijf te hebben gehad.
    Nu merk ik steeds meer dat ik vaker een opgeblazen buik heb en mijn heupen en bovenbenen breder zijn geworden. Ik heb al 3 broeken die ik anders zonder problemen kon dragen die ik niet meer aan kan. Kan het zijn dat de spiraal invloed had opmijn gewicht?
     
  2. betties

    betties Fanatiek lid

    Feb 24, 2011
    1,954
    168
    63
    ja, maa rdan vooral dat de hormonen uit de spiraal ervoor kunnen zorgen dat je juist aankomt. Ik geloof dat het hormoon ook bijdraagt aan vetopslag. Dus stoppen met de spiraal en dus de hormomen zou er eerder toe leiden dat je misschien juist wat afvalt...?
    Ik heb net een paar weken een hormoonspiraal en merk dat de vetjes alweer blijven plakken, grrrrr.
     
  3. Maris22

    Maris22 VIP lid

    Aug 7, 2007
    5,402
    2
    38
    Female
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Bij mij is het toch echt anders,door de spiraal (mirena) was ik vet afgevallen,hij is er nu bijna 6 weken uit en ben al één kilo aangekomen...;)
     

Share This Page