(aanstaande) BAM-mers

Discussion in 'Algemene clubs' started by sibje, Apr 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. emi12

    emi12 Actief lid

    Apr 11, 2012
    200
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hè bah sesa, het zit je ook niet mee hè. Ik hoop heel erg dat je het nog op gang krijgt, maar als het niet lukt niet te boos zijn op jezelf hoor! Je hebt er echt alles aan gedaan!

    Mar hoe was het eerste nachtje logeren van je meisje? Alles beetje goed gegaan? Je zult wel blij zijn dat ze er weer is!!!

    Hier heb ik dit weekend mijn verjaardag gevierd. Wad heel gezellig, maar ook best druk. En nu moet ik alleen mijn geboortekaartjes nog regelen. Ontwerp is af, drukker gevonden, nou nog papier uitzoeken en hopelijk krijg ik dan snel de enveloppen.
    Verder ben ik er helemaal klaar voor nu. Laat maar komen!!
     
  2. sesa

    sesa Niet meer actief

    Tnx mar. Ik wacht de lactatiekundige ff af hoe nu verder. Ze komt hopelijk vandaag
     
  3. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Sesa hele dikke knuffel!
    Je kunt alleen je best doen meer niks meid.
     
  4. sesa

    sesa Niet meer actief

    Tnx one of a kind
     
  5. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Kan me voorstellen als je er erg naar uit hebt gekeken dat het dan zwaar valt.
    Ik heb door mijn slechte ervaring bij S zoiets ik ga niet meer zolang aanmodderen als toen.
    Pas op de kleine is het zeker waard, maar denk ook aan je eigen ( geestelijke) gezondheid.
     
  6. Mar30

    Mar30 Fanatiek lid

    Aug 1, 2010
    1,673
    0
    0
    Zuid-Holland
    Emi, nog van harte gefeliciteerd!
    Logeren is super goed gegaan. Ze heeft doorgeslapen tot 07.45 uur! Echt super. Dat gaan we vaker doen, haha!
     
  7. sesa

    sesa Niet meer actief

    @mar, wat heeft moeders gedaan toen de kleine was logeren?.
    Had net weer slecht niets. Ze hadden per ongeluk mijn afgekolfde melk van 2x bij iemand anders gezet. Nu heb ik weer geen voeding van mezelf voor fee. Kan er ook nog wel bij.
     
  8. Mar30

    Mar30 Fanatiek lid

    Aug 1, 2010
    1,673
    0
    0
    Zuid-Holland
    Nou ja Sesa, wat slecht zeg!

    Ik ben lekker uitgebreis in bad geweest en toen naar een vriendin toe. Volgende dag schoongemaakt in huis. Was echt even fijn!
     
  9. sesa

    sesa Niet meer actief

    Lekker!! Ffmama tijd.

    Ze hebben de melk getraceerd. Die mw was naar huis met mijn melk en de vader is het hier weer komen brengen. Ka ze het toch nog krijgen.
    De lactatiekundige is geweest en ze heeft aan de minst kapotte borst kunnen drinken. Gelukkig. Nu een heel plan gekregen voor de komende tijd.
     
  10. Mar30

    Mar30 Fanatiek lid

    Aug 1, 2010
    1,673
    0
    0
    Zuid-Holland
    Oh fijn! Nou hopelijk gaat het vanaf nu alleen maar beter!

    X
     
  11. sesa

    sesa Niet meer actief

  12. dirkje82

    dirkje82 Actief lid

    Jul 30, 2013
    196
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig is de melk terug sesa wel een rare fout van het ziekenhuis zeg!
    Emi nog gefeliciteerd met je verjaardag. Dat je nog zin had in die drukte hoogzwanger! Maar de gezelligheid is natuurlijk wel leuk.
    Ben benieuwd wanneer je kleine komt :)
     
  13. sesa

    sesa Niet meer actief

    Nou een tepel.is na 6x voeden weer open. De lactatiekundige nog gesproken. Het ligt aan mijn huid en niet aan het aanleggen. Nog 2 dagen volledig kolven .als de productie toeneemt ga ik door met kolven zonder zelf te voeddn en anders stop ik ermee. Ze zegt ook dat ze niemand kent die er zoveel aan heeff gedaan.
    Het bederft wel mijn kraamtijd zo.
     
  14. Mar30

    Mar30 Fanatiek lid

    Aug 1, 2010
    1,673
    0
    0
    Zuid-Holland
    Even afwachten dus Sesa. Hoop dat het gaat lukken en anders heb je idd meer dan je best gedaan.

    Ik herken het helemaal. Wat ik allemaal niet gedaan heb om de productie te verbeteren ... tot het slikken van Fenegriek en Gezegende Distel (jaja!).

    Het belangrijkste is dat je kunt genieten, echt!
     
  15. musicalfan

    musicalfan Fanatiek lid

    Mar 7, 2009
    2,279
    0
    0
    @sesa, nog even proberen, maar als het je kraamtijd bederft stoppen. Geen blije mamma, is geen blije baby en andersom. Je doet je best en wat niet lukt, dat lukt niet. Bv geven is fijn als het goed gaat. Ik weet hoeveel ik er aan gedaan heb en hoeveel het me gekost heeft. Achteraf blij dat ik toen heb doorgezet, maar heb er zoveel tranen om gehad, het maakte echt bijna kapot. Heb ook alles eraan gedaan en heb het 9 maanden volgehouden, maar de eerste 5,5 maand waren echt niet geweldig. Het had me veel meer rust en energie gegeven als ik al snel op kv was overgegaan. En weet je meis, emotioneel is het even moeilijk (dat had ik zelfs toen ik stopte na 9 mnd, juist omdat het toen eindelijk goed ging), maar kinderen groeien ook prima op kv. En een blije mamma is het allerbelangrijkste. Wat vind Remy van zijn zusje?
    Geniet van je mooie meisje! knuf van ons
     
  16. sesa

    sesa Niet meer actief

    Lief meiden!. Mijn zoontje heeft heel veel problemen gehad met de kunstvoeding. Bleef naar de kinderarts gaan. Hij heeft ook 26x oorontsteking gehad en wil dat bij haar voorkomen.
    Mijn zoon vindt het geweldg om een zusje te hebben. Hij was zelf emotioneel toen hij haar voor het eerst vasthield. Zo schattig. Ik moest er zelf ook een traantje m laten.
     
  17. dirkje82

    dirkje82 Actief lid

    Jul 30, 2013
    196
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sesa volgens mij heeft oorontsteking niets met kunstvoeding te maken hoor, maar ik heb alleen maar respect voor jullie dat jullie er zoveel aan doen om borstvoeding te laten slagen!
     
  18. sesa

    sesa Niet meer actief

    Ik ga morgen naar huis maar zie er tegenop om "alleen" thuis te zijn.
    Dat had jij toch ook mar?
     
  19. Mar30

    Mar30 Fanatiek lid

    Aug 1, 2010
    1,673
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ja klopt. Ik vond vooral de avonden verschrikkelijk. Gelukkig had ik de eerste 2 weken mijn moeder en zus veel om mij heen. Maar moet eerlijk zeggen dat ik het nu nog wel eens heb hoor. Dan voel ik mij ineens zo eenzaam. Geef het vooral aan, zodat mensen je gezelschap kunnen houden. Als komen ze maar een bakkie koffie doen. Even aanspraak....
     
  20. bamapeldoorn

    bamapeldoorn Actief lid

    Jun 3, 2012
    338
    0
    0
    Dat zal ook wel enorm wennen zijn sesa en weer thuis en met je kleine meid. Heel veel succes maar volgens mij komt het wel goed
     

Share This Page