Achtergebleven vochtblaasje

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Dolfijntje74, Apr 3, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dolfijntje74

    Dolfijntje74 Actief lid

    Mar 26, 2009
    216
    0
    0
    Goedendag allemaal,

    Vraagje ik heb vandaag een uitgangsecho gehad en vanavond weer begonnen met prikken Gonal F. Er was nog een klein vochtblaasje te zien, die achtergebleven was.
    Heeft iemand dat ook wel eens gehad? Ze zei dat het geen probleem zou zijn en dat daarom ook juist die echo is.

    Maar gaat dat blaasje straks niet weer groeien door de Gonal F?
    Ik had ook verwacht met 4 follikels dat ik een ergere menstruatie had, maar dat viel eigenlijk reuze mee, misschien wel minder!

    Ik ben nu wel heel benieuwd naar de volgende echo volgende week vrijdagochtend.

    Gr.
     
  2. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Oude eiblaasjes verschrompelen toch uiteindelijk...?
    Als je arts zegt dat het geen kwaad kan, zou ik me er verder niet zo druk om maken.
    Al zou hij wat groter worden....dan geeft dat volgens mij ook niet.
    Springen zal hij niet, niet met een goede eicel in elk geval.

    Elmo
     
  3. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Hey! Ik ben dan niet met Gonal-f bezig maar wel met Clomid.
    Vorige ronde had ik links een ei en zat er rechts ook een achtergebleven vochtblaasje. Toen maakte m'n gyn zich er ook geen zorgen om. Nu heb ik woensdag opnieuw een echo gehad en zat het er nog en het is nu 3 cm groot! :confused: Voor de rest zaten er geen noemenswaardig grote follikels. Dus ik moest bloed laten nemen om te bekijken of het om een ei ging of om een cyste (wat hij dus dacht dat het was). Uit m'n bloedname bleek echter dat m'n hormonen zéér hoog waren en dat ik rond de eisprong zat. Het zou dus geen cyste zijn maar een abnormaal groot (en hopelijk ook héél goed) ei.
    Hij wil wel dat ik, als ik ongi word, een echo laat doen voor ik terug met Clomid begin om er zeker van te zijn dat het weg is. Ben benieuwd... ;)
     
  4. Dolfijntje74

    Dolfijntje74 Actief lid

    Mar 26, 2009
    216
    0
    0
    Hoi, de echo was vrijdag goed, deze keer komen ze van rechts;) 2 goeie en 2 kleintjes, het achtergebleven blaasje kan geen kwaad verder,zit er nog wel!
    Gisterochtend bloed prikken voor de lh piek, was gister 9 en vanmorgen weer geprikt, was ie aan t pieken, 25!! Door de feestdagen kan er dus morgen geen inseminatie plaatsvinden en zou dinsdag te laat zijn:( Gevolg nu mogen we zelf klussen vandaag en morgen;)) dat is dan wel weer leuk;) nu maar hopen dat het zo lukt!
    27-04 is mijn NOD>spannend dus
    Gr van mij
     

Share This Page