mag dat eigenlijk? Ik lees regelmatig topics waarin trotse moeders vragen om te stemmen. Ik weet dat dit op andere fora verboden is. Hoe zit dat hier? Het lijkt mij niet helemaal eerlijk, om op deze manier te winnen. Ik stem dan ook niet als ik (wéér) zo'n topic lees. Ik vind het niet echt eerlijk tov de andere babies die meedoen. Al doet wss elke moeder het op deze manier. Stemmen werven dus.
ik vind het niet erg om die topivs te lezen! maar ik denkd at er op 1 pagina al 4 van de zelfde topics staan!
Dit is al vaker aan de orde geweest. Samen met mijn mede-mods en beheer is toen besloten dat een topic openen met de vraag om te stemmen is toegestaan, maar er mag geen vaste link in je "" onder"tekst staan. Kwebbel
En als het gaat over een wedstrijd van een andere pagina. Stemmen ronselen op deze manier voor de baby van de maand wedstrijd van deze pagina, is wel verboden.
ook al is het toegestaan het is wel irritant 1000 topics over pendelen mag niet maar 10 000 over stemmen mag wel
ik open ze niet eens en stem ook niet. en áls ik al ga kijken stem ik gewoon op da kindje dat ik ook écht het leukste vind haha
nah ze heeft wel gelijk , stemmen ronselen is idd verboden en zeker als het om een concurerende pagina gaat zoals babybabbel iod ik vind ook dat het wel mag verdwijnen hoe graagje ook zou willen dat je kleine wint
vind er ook niks eerlijks aan. Zo stemmen mensen alleen om te stemmen en niet omdat ze je baby leuk vinden. en dan die vindingrijke titels zodat mensen hun topic niet over kunnen slaan omdat ze niet kunnen zien waar het over gaat. Volgens mij creeert dat nog meer irritatie.
ik zou er gewoon niet naar kijken als je het irritant vind ik stem zelf ook nooit en open de vraag ook niet om te kijken
Conclusie: Of een centraal topic met stemmen gevraagt en de rest verwijderen of geen topics over stemmen meer. Maar dat is dan mijn conclusie he?
Grappig, eerst waren het de pendeltopics, toen de ´wie komt er ook uit ....´-topics, toen de namentopics en nu de stemtopics die steeds irritanter worden . Wat zal het volgende zijn? Maar ik vind ze inderdaad ook erg irritant worden! Groetjes, Anakin.
Dacht er net weer aan, open ik een topic, weeeeer om te stemmen, word een beetje gek van al dat gestem. ze geven nu andere titels aan de topic zodat ik ze toch weer open.... We zullen zien wat jullie mods na hevig braad beslissen
Er komen steeds meer onderwerpen over dat stemmen. Ik vind het ook niet meer leuk om te lezen. En dan komt bij mij de vraag: Waarom mogen er wel zoveel topics daarover zijn maar als er iets over pendelen, roken enz. wordt geopend er meteen een slotje op komt. Ik denk zelf dat mensen daar meer mee bezig zijn dan met het stemmen op honderden baby's !