Bij de eerste had ik wat lichtbruin bloedverlies. Dat viel erg mee en was ik niet al te zenuwachtig om. Tenminste, het zorgde er niet voor dat ik veel zenuwachtiger werd dan ik al was. Bij de tweede heb ik veel en soms ook stolsels verloren. Uiteindelijk een vanishing twin, maar dat staat zeer waarschijnlijk los van het bloedverlies. Het heeft echter tot grote stress en angst geleid en echt genieten was er niet bij. Sinds gisteren weet ik dat ik zwanger ben van de derde. En jawel, weer dat bloedverlies als ik naar de wc ga. Deze keer alleen als ik moet poepen, maar toch al weer een week kleine beetjes. Inmiddels zou ik moeten denken, het hoort er bij mij bij, maar ik zou zo graag een keer relaxt zwanger willen zijn. Ik ben alweer zo ziek als een hond (dat gecombineerd met het vreemde bloedverlies was aanleiding voor een zwangerschapstest) en ik had vanochtend echt een knaltest, maar ik word zo chagrijnig van dat bloed. Rationeel weet ik het wel,maar toch, bah!
Ik snap je helemaal, heb jij m'n dochter ook de gehele zwangerschap bloedverlies gehad. Bleek achteraf onschuldig maar je blijft gestresst bij week 38 ongeveer kwam ik er pas achter dat het waarschijnlijk kwam door een maagdenvlies Die buiten m'n "vagina" kwam maar of dit de hele zwangerschap de reden is geweest? Je wordt er gek van! Zo onzeker wordt je er van. Ik hoop voor je dat het goed bkijft gaan... En.... gefeliciteerd, probeert toch een beetje te genieten het moeilijk dat ook is! Liefs, PandaBeertje
vervelend zeg.. Hier ook bloedverlies als gevolg van een hematoom. Ook flink buikkramp die komt en gaat. Toch doet het kindje het tot nu toe prima, maar je wordt er zelf wel super onzeker van. Hopelijk stopt het snel en kun je alsnog gaan genieten van je zwangerschap!
Wat rot voor je maar fijn om te lezen! Ik heb hetzelfde,steeds weer bloedverlies. Wat een schrik en angst steeds. Erosie vd baarmoedermond noemen ze het. ...
Ik kan me bij jou helemaal goed voorstellen dat het extra beangstigend is. Mijn zwangerschappen zijn uiteindelijk beide geresulteerd in een gezonde zoon. Het merendeel van mij denkt ook wel dat het goed zit, maar dat knagende stukje, dat is soms gewoon heel erg aanwezig. Ik ben stiekem al aan het rondkijken voor baby-spullen, maar durf tegelijkertijd niet echt te hopen.
Hier hetzelfde. 2 weken (week 6 en 7) bruin bloedverlies gehad. Iedere dag, de hele dag door beetjes.. In de ochtend was het het ergste. Iedere keer weer die angst als je naar het toilet gaat. Bij mij is het mijn eerste zwangerschap en het maakt me ontzettend onzeker. Heb vorige week een echo gehad bij de verloskundige en daar was alles goed. Het hartje klopte ook mooi. Dag erna werd het bruine meer rood achtig. Schrok me t apezuur! Het is nu sinds 2 dagen weg. Maar steeds als ik naar het toilet ga ben ik als de dood voor wat ik nu weer aantref.
Herkenbaar! Bij mijn eerste had ik een innestelingsbloeding van langer dan een week. Begon met rood en werd dan steeds minder en bruiner/roziger tot het helemaal verdund was met afscheiding en uiteindelijk wit werd. Dan rond 6 weken nog een x beige afscheiding. Nu weer een week innestelingsbloeding, maar deze x waterverfachtig roze slijmpjes heel dun en veel minder per x. Heb nu om de zoveel dagen nog steeds een klein roze sliertje door mn afscheiding (vooral als ik druk ben geweest) - en daarna weer gewoon wit. Hopelijk nu niets meer