Dames.... Heb zojuist 5 foto's in mijn album geplaatst. (thanks steenbokje, ik wist niet eens dat het kon! Heb ik me toch weer 5 minuten geamuseerd) En nu verwacht ik wel en par reacties he...anders heb ik het voor niks gedaan! PS, ik wilde niet weten wat het werd, maar heb een nood-echo gehad omdat ik een weekendje met harde buiken in het ziekenhuis heb gelegen. Nu meen ik gezien te hebben dat het een jochie wordt! Jammer van de verrassing, maar ach, als het nu een meisje is, is de verrassing des te groter.
Ha! Het is geen behang, het is helemaal geschilderd! Leuk werkje, paps is schilder, vandaar..... Hangkast was een Gamma-doe-het-zelf bouwpakket van jaren geleden. Heeft altijd als boekenkast gefungeerd maar heb hem een beetje verbouwd en heb er van die schattige mandjes aan gehangen.....crea-bea he?
ja het is zeer zeker heel mooi! http://stoepkrijt.com/index.php?page=fo ... ussen.html Dit is ons kamertje
Ja echt leuk...ik zat al te kijken naar dat 'behang' zag helemaal geen lijntje...haha En heel crea bea inderdaad, very nice!
ook een leuke kamer. Mees als je echt niets te doen hebt kan je de strepen opnieuw verven hahaha. ik moet iets afmaken enben dan weg. fijn weekend!
Misschien kan je een nieuw recept uitproberen. Of pepernoten bakken? Maar ja dat moet je dan niet heel de week gaan doen. Dan weet je zeker dat je "zwangerschaps"kilo's gaat krijgen.
Taby, Heb ik ook al aan gedacht....heb hele lekkere recepten liggen die ik altijd al wilde proberen, maar.....heb erge last van mijn maag 's avonds, dus ik probeer de lekkere dingen nu te vermijden. Eet liefst gewoon aardappelen met groente, omdat ik me daar niet van volprop. Kan ik tenminste nog een beetje slapen..... Pepernoten lust ik niet, maar koekjes wel......hmmmm.....misschien sla ik wel aan het bakken. Goeie tip!
Jammer dat je last hebt van je maag (erg herkenbaar). Anders had je elke dag wat aparts op tafel kunnen zetten. Maar koekjes bakken is ook heel lekker. Misschien leuk om zelf kraambedankjes te maken.
Ik herken het wel, die laatste loodjes i-pod (als je dat hebt, ik niet ) volgooien met lekkere muziek voor als je straks je kleintje ligt te voeden of zelf even bijkomt... leuke Engelse kinderliedjes en bijbehorende teksten verzamelen via internet en daar een cd'tje met tekstboekje van maken (crea-bea zijn!) Je jeugdboeken herlezen tekenen/knutselen (mobiel voor de babykamer), toch écht eens leren haken/breien/borduren... glazen flesjes kopen en deze vullen met extra vierge olie, kruiden erbij... (leuke cadeautjes)... ik wens je veel sterkte, het valt niet mee, maar misschien is het snel gedaan (en dan heb je het inderdaad erg druk opeens )!