Anticardiolipine positief getest

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Nuage, Jun 4, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nuage

    Nuage VIP lid

    Mar 12, 2008
    9,020
    659
    113
    Ik kreeg net de eerste resultaten doorgebeld van de gyn nav het uitgebreide bloedonderzoek en chromosoomonderzoek na 3 miskramen. Hij had veel uitslagen nog niet binnen, maar er was wel iets gevonden.

    Het blijkt dat ik licht positief heb getest op anticardiolipine. Over 12 weken moet ik weer prikken om het met zekerheid vast te stellen.

    Zijn hier meiden die hiermee ervaring hebben? Ik wil graag zoveel mogelijk weten. Uiteraard heb ik ook online veel gelezen, maar zoek ervaringsverhalen.
     
  2. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Nee sorry. Veel sterkte iig, zeker met het wachten op zekerheid; 12 weken is lang!
     
  3. Nuage

    Nuage VIP lid

    Mar 12, 2008
    9,020
    659
    113
    Dankjewel!
     
  4. Nuage

    Nuage VIP lid

    Mar 12, 2008
    9,020
    659
    113
    Is er nou echt niemand die dit ook heeft gehad? Volgens de statistieken hebben 15% van de vrouwen met meerdere miskramen deze afwijking in de bloedstolling. Misschien toch het verkeerde forum gekozen? Ik zal het eens bij het miskraam forum proberen.
     
  5. pippeke

    pippeke Niet meer actief

    Is dat de aandoening waarbij je zelf bloedverdunnere moet slikken en fraxiparine moet spuiten? Dan heb ik dat bij iemand anders weleens gelezen (ander forum) en ook op mn werk gezien.
    Bij die dames ging het daarna goed!
     
  6. Nuage

    Nuage VIP lid

    Mar 12, 2008
    9,020
    659
    113
    Ja dat klopt helemaal! Bedankt voor je reactie!
     

Share This Page