hallo iedereen, amaai wat is er veel afgebabbeld,kga proberen te reagetren maar weet niet goed meer wie wat geschreven heeft Hier wordt er pijnbestrijding gegeven als je het zelf vraagt tijdens de arbeid, zie je het zitten om zonder te bevallen geen probleem, anders gewoon vragen en dan komen ze de spuit zetten wel vragen voor 6cm opening anders werkt ze toch niet meer. Hier terug korte nacht achter de rug sedert een dag of 4 slaap ik maar een 3tal uurtjes per nacht. de harde buiken blijven komen en gaan en steken goed door naar onderen toe. Voel me net een opgeblazen koe en de kwaaltjes steken goed op. Zoals al gezegd ergens zeg ik ook van het moet nog zeker een 2-tal weken blijven zitten en dan ergens mag dat het maar snel komt ben het ook beke zat. Mijn ventje zegt ook dat ik vies loop en voor het minste huil ik. Kga nu eerst de foto's maken en zet ze op pc. Heb toch al een berg gestreken deze morgen dus ben best wel trots op mijn eigen. allé tot straks, Annabel
mijn man is ook thuis gebleven we hebben de kaarten aan een collega gegeven die te laat was met opgeven en die waren er erg blij mee.
Was ik weer. Dizzy Missy dat heb ik zaterdag gehad zo'n dag dat ik me helemaal tot in de puntjes verzorgd heb. Ik had ineens zoiets van lig ik straks in dat ziekenhuis met allemaal haar waar het niet hoort en schilfers op mn benen. (yikes!) en toen ik gisteren dacht dat de bevalling was begonnen dacht ik zie je wel! Maar goed dat ik het even gedaan heb, maar was dus vals alarm he. Maar het was hoe dan ook wel weer ff lekker ookal heb ik ervoor in een hele rare kronkel op de badkamervloer voor moeten liggen. Zal je de details besparen Loeki het maakt niet uit wie het hemeltje uiteindelijk heeft gemaakt, het resultaat mag er zijn! En ik ben blij voor je dat je je nu zo goed voelt. Enne ff stomme vraag maar wat is IB? Loesje misschien maar beter idd dat je dan niet geweest bent, en met de kleine straks is het ook wel weer heel speciaal!
schoonmaken bah gelukkig hoef ik bijna niks te doen mijn man en mijn allerliefste moeder doen veel voor mij.
Vervelend dat je zo slecht slaapt, Annabel. Ik heb heel goed geslapen. Ik ben blij dat de klossen er onder vandaan zijn, dat wel. Moet wel 2x per nacht naar de wc, maar ja dat moest ik altijd al, dus ik ben dat wel gewend. Draaien in bed is ook geen probleem. Alleen 's avonds is het soms wat lastig in slaap komen, omdat de kleine dan erg druk is en mijn benen steeds onrustiger worden.
Tascha jij nu ook sneeuw? En je zit toch niet zover bij mij vandaan! Ik was net nog lekker in mn korte mouwtjes buiten bij de konijnen en niks te bekennen. Loeki ik heb ook geen zin om schoon te maken hoor, ik doe alleen het hoognodige en laat de rest aan mn man over. Ik heb sws nog maar energie voor 1 karweitje per dag.
het gaat echt snel nu hier ( kletsen) Leuk annabel, foto's Ik had ook nooit zin in schoonmaken, maar nu ineens wel. Vanaf gister ineens.
Ja moet eigenlijk wel voor 1 april en het is ook helemaal klaar, maar die stomme DigiD heb ik niet, mijn man heeft ze aangevraagd en nu weet ik de wachtwoorden niet
wij moeten het nog wel invullen, maar er is niet veel veranderd sinds vorig jaar, dus het is eigenlijk heel simpel, maar et schiet er iedere keer bij in.
IB aha ik vat m heb ik me gisteren op gestort tussen de krampen door en mn man op de bank heel de tijd: Wat is er? Gaat het? Moet ik helpen? NEE LAAT ME MET RUST! Achossie. Tascha ben heel benieuwd dan of wij het ook gaan krijgen. Ik wordt altijd helemaal blij van sneeuw!