April 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lien78, Jul 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    nou ik had vandaag alleen maar trek in dorito's hhaa en heb een keer gezondigd OEI OEI OIE!
     
  2. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,515
    1
    0
    Ik vond het prikken ook heel erg eng.
    Had het wel eerlijk gezegd, dat ze ook niet hoefde te zeggen wat ze ging doen... :)
    Ging helemaal goed, totdat ik naar de buisjes met bloed keek... :rolleyes: :)
     
  3. Jewel

    Jewel Bekend lid

    Jun 9, 2008
    553
    0
    0
    Prikken is ook niet mijn hobby, maar kijk altijd andere kant op totdat die naald in mijn arm steekt en dan wil het wel! ;)

    En over in en uitwendige echo, dat is per persoon verschillend...bij de zwangerschap van mijn dochter kreeg ik een echo met een week of 9 en begonnen ze uitwendig en konden ze wel zien dat ik zwanger was, maar klopte het niet met de duur...Dus toen inwendig en toen klopte het precies, bleek dat mijn baarmoeder iets is gekanteld.
    Bij 20 weken echo en alle echo's daarna(stuit) altijd gewoon uitwendig! ;)
     
  4. msroxy

    msroxy Fanatiek lid

    Dec 12, 2007
    1,040
    0
    0
    Ik moet altijd een beetje huilen als ze gaan bloedprikken of inenten. :oops: Ik schaam me rot, maar ik kan er echt niet tegen!
     
  5. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    @Eleni, Heel veel sterkte meis.

    De meiden met een goede echo gefelciteerd.

    @All, Over de angelsound. Staat toch in de papieren dat het met ultra sonische stralingen is vandaar dat mijn ventje het eng vind al sik hem teveel zou gebruiken. Woensdag was het laaste.
    Eigenlijk wil ik vandaag ook even maar ik wacht dit keer op mijn ventje ;) .

    Ik Heb niet meer zin in zuivel maar wel in koffie met opgeklopte melk. Ik heb dus maar cafeine vrije koffie gehaald. ZOdat ik koffie kan drinken. Ik heb last van maagzuur vanaf het begin al maar onstentend trek in zure drank. Het liefs vergeperste sinaasappelsap anders uit pak met vruchtvlees.

    Oja ik heb net 2 appelflappen weg zitten eten na mijn boterham. Ze waren nog warm dus heb ze maar alletwee opgegeten :oops:
     
  6. Dat vind ik ook heerlijk, sinaasappelsap, normaal drink ik dat bijna nooit!

    Sjee, ik krijg ook zin in appelflappen............
     
  7. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    Ik had ze in de winkel gehaad hier. Ik dacht die zin koud maar ze waren dus net gebakken. :)
     
  8. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    Zat me net te bedenken dat het eigenlijk gewoon een wonder is he.
    Ik kan het nog steeds niet geloven dat ik zwanger bent. Dat onze uk gewoon nog leeft. Zulke dingen allemaal.

    Ik kan me nog steeds geen voorstelling erover maken.
     
  9. Me2

    Me2 VIP lid

    May 30, 2006
    6,888
    0
    36
    Als kind hebben ze me letterlijk moeten meesleuren om bloed te prikken, maar sinds ik volwassen ben verman ik me gaat het altijd prima. Maar ik weet maar al toe goed hoe ik me voelde als kind dus begrijp het volkomen als men bang is.
    Maar tijdens de zwangerschap is het nou eenmaal nodig. Mijn gyn buiten NL kan zelf een test doen om te zien of je aanleg hebt voor eclampsie. Was wel fijn want had bij mijn zoon vanaf week 32 mega hoge bloeddruk en heb zelfs medicatie geslikt.....
     
  10. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Hoi allemaal,

    Alles goed met jullie?

    Ik ben blij voor de meiden die een goede echo hebben gehad.

    Ik heb vandaag lekker geshopt. En ben goed geslaagd voor een zwangerschapsbroek erg blij mee. De meeste van mijn gewone broeken zitten erg strak of gaan niet eens dicht.

    mimi: ik vind het allemaal ook heel wonderlijk het zwanger zijn. Af en toe denk ik in ene Oja er groeit een beebje in mijn buik :)

    gr vruchtje

    p.s. ik word echt gek van het weer. Regent hier al de hele dag
     
  11. ik krijg ook zin in appelflappen! :)
     
  12. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    Hier ook. Verschrikkelijkw eer. Je word er zo somber van.
     
  13. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Ik zou ook wel trek hebben in een appelflap nu jullie het er zo over hebben...............
     
  14. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    Ik ook wel weer hoor. Ik heb alleen geen zin om uit huist te gaan.

    Ik heb appels. Ik heb bloem melk en eieren alleen geen gist Pffffff. Ik kan ook het ook zelf proberen te maken. even recept zoeken :)
     
  15. Ik vind het ook onwerkelijk! Kan het soms nog niet geleoven. Moet nog 2 weken wachten en dan mag ik weer even kijken! :)
     
  16. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    ja dat zou helemaal grappig zijn mimi even zelf maken :)

    Ik heb wel appelkruimelkoeken in huis, ga dat misschien maar eens uit de kast halen.
     
  17. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    haha ik kan mezelf zelfs prikken als het zou moeten maar dat vind ik lastig (qua ervoor zitten) ik MOET altijd kijken bij alles...

    Maarja heb al zoveel meegemaakt dat het zo normaal is geworden mijn moeder deed er vroeger ook heel erg chill over en dat heb ik gewoon overgenomen.. moet ook wel als je als kind zijne elke week (of meer) moest..

    Hebben we nog meer buikenfoto's voor de show meiden? ik vind buiken altijd helemaal geweldig (noem me lijp ben ik ook wel beetje) haha
     
  18. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Hier ook over 2 wkn weer kijken. Moet zeggen die bevestiging is dan toch wel weer heel fijn. Daarna wordt het wat langer wachten ongeveer 8 wkn voor alweer de 20 wkn echo. HiHi zo denk ik al helemaal.
     
  19. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Hebben jullie het nog niet zuur trouwens hier begint het alweer een beetje, sinasappelsap is echt grote NONO maar kan wel heeeel de dag door drinken NIET NORMAAL!
     
  20. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Nou Imd vergeleken bij jou mooie buik is er bij mij (nog) niet zoveel te zien helaas.
     

Share This Page