April 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lien78, Jul 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ja ik heb hem idd afgelopen zaterdag al opgehaald!
    zo leuk, kijk nu al uit naar de volgende doos :)

    Mienime, leuk dat het op je verjaardag is zeg!

    Ik las net dat een paar van jullie namen van verloskundigen hebben ingetikt. Dit is hier niet toegestaan (zie regels). letten jullie er een beetje op? ;)
     
  2. bedenk me trouwens net dat ik een mailtje van de kruidvat had, maar die heb ik ongelezen verwijderd :confused:
     
  3. Indy1973

    Indy1973 Actief lid

    Aug 22, 2008
    369
    0
    0
    hahahah wat heeeeerlijk herkenbaar en dan met name die bordeaux rode gordijnen! Die had mn vriend op zijn slaapkamer hangen... *proest*
    Gelukkig was zijn smaak inmiddels totaaaal veranderd, alleen had ie die verandering nog niet doorgevoerd in z'n huis :D
    nu wonen we 2 jaar samen (net half jaar in ons nieuwe huis) en nergens is meer bordeaux rood te bekennen ;)
     
  4. Indy1973

    Indy1973 Actief lid

    Aug 22, 2008
    369
    0
    0
    vraagje...
    ik heb de hele avond al beetje raar gevoel in mn buik.....net alsof er iets door mn buik beweegt, maar het doet een beetje pijn...(sorry, kan niet beter omschrijven :( ) zou dat nu de beeb kunnen zijn? of moet je daar juist geen pijn bij voelen?
     
  5. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    hahaha je moet gewoon je man meteen opleiden dat ze qua dat gewoon niets te vertellen hebben hahaha, mijn man heeft dat geaccepteerd en weet gewoon dat ie geen (of een slechte) smaak heeft, die zou als het kon ook nog in zo;n huis wonen met van die opa en oma meubels.

    Qua inrichting heb ik het toch wel te vertellen maar ik moet zeggen zijn smaak draait wel bij en NU PAS vinden we hetzelfde mooi maar hij is sneller tevreden als mij, hij gooit gewoon zo'n dik marokaans kleed over de bank en dan vind ie dat mooi :rolleyes: en dan haal ik hem weg en haal hem pas tevoorschijn als het ECHT koud is ... het blijven mannen ;)

    Ik ben ook altijd degen die de verbouwingen start en alleen hulp vraag bij de zware dingen, omdat ik altijd alleen ben beslis ik dat soort dingen ook gewoon even zelf... en dat vind ie helemaal toppie, hij zou helemaal gek worden van een vrouw die hem steeds om zijn mening vraagt en niet gewoon dingen impulsief doet zoals mij ...

    Resultaat potje - dekseltje en het past als gegoten....
     
  6. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    Morgen dames..

    @Indy In principe kan een beetje buikpijn geen kwaad..Ga maar na dat al dat oprekken en verschuiven van de hele handel niet echt lekker voelt.. :( ..Maar als het te erg wordt en aan blijft houden even in de gaten houden zou ik zeggen..
    En dat bewegen in je buik...Ga er maar vanuit dat dat je beebje is hoor.. ;)
     
  7. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    @ Marijke, ik heb die doos al opgehaald. Stond in de brief dat ik dag voor 3 november moest doen. Je krijgt een zwangerdoos en later nog een babydoos.

    @ all, ik ga vandaag lekker een lamdagje houden geloof ik. Hoef lekker helemaal niks te doen.
     
  8. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    zo naar de gyn en hopelijk krijg ik dan mijn "ik mag weer lekker zwanger zijn" pasje terug haha
     
  9. Pientje

    Pientje Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    4,086
    0
    0
    stay-at-home-mom!!
    Noord-Holland
    Rach hoe is het nu met je oorontsteking? Pijn weg?

    Imd veel succes bij de gyn, het zal vast wel goed zijn en dan kan je heeeeeeeeerlijk gaan shoppuh ;)

    Leeuw jaaaaaaaa eindelijk 7 november :D heel veel succes met de 20 weken echo! En ons wel op de hoogte houden hoor!

    Zo ik ga nu lekker zelf tonijnsalade maken en dan bunkeren :p
     
  10. lynn1986

    lynn1986 VIP lid

    Jan 7, 2008
    5,901
    56
    48
    Female
    goedemorgen...weer een verschrikkelijke nacht achter de rug....heb flink last van mijn maag en zuurheid gehad.....heb dus weer flink kunnen na denken..en dat gaat bij mij niet altijd de goede kant op.....ook ik heb paniekaanvallen gehad...zomaar ineens! meer doordat ik heinwee had naar mijn dorp....en dat uite zich daarin...een tijdje niet durven auto rijden.....ben in theraphie geweest en ben er zo goed als af! maar toch ben ik bang dat het terug gaat komen als de baby er dadelijk is....ben benieuwd...en ik weet zeker mocht ik het weer krijgen dat ik snel aan de bel zal trekken en dat ik het dan ook hopelijk weer net zo snel gaat als dat het komt
     
  11. Leeuw89

    Leeuw89 Niet meer actief

    jaa vandaag is het zover :whistle:
    We gaan om kwart voor 2 weg dus nog ff wachten!

    Ik had even een vraagje, wat zouden jullie doen,
    Zondag hebben we een verjaardag van 2 jaarig neefje en die heeft net de waterpokken gekregen! Kan ik gewoon gaan of?
     
  12. Pientje

    Pientje Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    4,086
    0
    0
    stay-at-home-mom!!
    Noord-Holland
    Nee niet zo bang, bij ons lopen nooit paarden langs je huis :)
    Maar als ik buiten aan het fietsen ben (logisch dat ik dat buiten doe haha) en moet langs een paard dan ga ik er met een zo'n groot mogelijke boog omheen.
    Maar das meer dat ik bang ben dat het paard ineens wild gaan doen.
    Vuurwerk vind ik ook vreselijk, bah! Met oud en nieuw zit ik altijd binnen.
    Tis nog eens enorme geldverspilling ook. :x

    Maarja dat zijn niet echt abnormale angsten toch?
    Dat je over je straatvrees heen bent gekomen is al heel goed.
    Ik was vroeger ook een beetje bang op straat, was meer mensenvrees eigenlijk, maar dat kwam door mijn onzekerheid en minderwaardigheidscomplex door dingen uit mijn jeugd.
    Maar dat is gelukkig nu ook verleden tijd :D thanks to the Lord ;)
     
  13. Pientje

    Pientje Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    4,086
    0
    0
    stay-at-home-mom!!
    Noord-Holland
    Leeuw heb je zelf de waterpokken gehad?
     
  14. Leeuw89

    Leeuw89 Niet meer actief

    ja die heb ik al gehad!
     
  15. Amom22

    Amom22 Niet meer actief

    @ leeuw, zou er toch wel een beetje voor oppassen, misschien een weekje later? of even de VK of huisarts bellen voor advies

    @pientje haha ik zou er niet omheen gaan maar me omdraaien en met gierende banden (kan dat op een fiets? ;) ) wegfietsen.... Fijn dat je erover heen bent. Ik ben bij een psychopastoraal echtpaar geweest die me echt super hebben geholpen en ook hebben geleerd dat ik lekker NEE kan zeggen e.d. Echt ze waren super, ze hebben me met veel meer geholpen dan alleen maar mijn straatvrees. Kan ook niet anders zeggen dat God me fantastisch heeft geholpen en uiteindelijk heeft het me sterker gemaakt, ondanks dat ik er nog wel in kleine mate last van heb....Hij is nog lekker aan het kleien ;)
     
  16. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    Als het kind waterpokken heeft mag het niet naar het consultatiebureau, de peuterspeelzaal, het kinderdagverblijf of op kraamvisite totdat de blaasjes zijn ingedroogd. Overleg voor bezoek aan gezinnen met kinderen of je kind met waterpokken welkom is.

    De meeste zwangeren hebben in de jeugd waterpokken gehad en zullen voldoende afweerstoffen hebben. Is dit niet het geval dan is het bezoeken aan of van kinderen met waterpokken tijdens de zwangerschap af te raden in verband met het risico voor het ongeboren kind.

    Vraagbaak kinderarts - Archief

    Waterpokken schadelijk bij zwangerschap?
    Mijn echtgenote is bij een kind (1 jaar) met waterpokken op bezoek geweest. Zij heeft zelf waterpokken gehad, en is zwanger. Zij maakt zich nu druk of het kwaad heeft gekund voor de baby.
    M. Verhagen


    Antwoord
    Als uw echtgenote de waterpokken gehad heeft, is er niets aan de hand. Zij is dan voldoende beschermd door haar eigen antistoffen.
    Bij twijfel is er wel haast geboden: de huisarts of verloskundige moet dan bloed afnemen, om te kijken of er inderdaad antistoffen zijn, zoals na vroeger doorgemaakte waterpokken. Is dit niet zo, dan moet uw vrouw beschermd worden door (binnen 72 uur na het contact) antistoffen toe te dienen.




    Dit heb ik gevonden:Leeuw
    Anders kun je altijd even de VK bellen en het vragen
     
  17. Leeuw89

    Leeuw89 Niet meer actief

    bedankt! Ik heb zo toch de 20 weken echo dan vraag ik het wel even daar! tnxx
     
  18. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    Oke...Beter dan! ;)
    Veel plezier straks...
    Wil je het geslacht ook weten/vertellen?
     
  19. Leeuw89

    Leeuw89 Niet meer actief

    Jaaa dat wil ik echt wel weten! :) We houden het eerst geheim houden maar.. dat kan ik niethoor! Dus we gaan het lekker vertellen! Dus kom het straks hiervertellen :)
    Heb er z'n zin in! Nog 3en half uur wachten tot we gaan :( dat duurt dan opeens lang!:p
     
  20. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    Lang weggeweest: megadruk op mijn werk...

    Even een update: het gaat eigenlijk best goed, maar vannacht had ik weer bruinverlies en buikpijn. Ben zo blij dat ik maandag weer een echo mag. Het maakt me toch weer onzeker!

    Iedereen een dikke knuff en ik probeer later even goed wat bij te lezen.
     

Share This Page