April 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lien78, Jul 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sylvie

    Sylvie Fanatiek lid

    Nov 20, 2005
    1,733
    0
    0
    Belgie
    Iedereen nog een prettig 2009 gewenst!
    Hier ook de feesten doorgeraakt en ben blij dat alles nu terug rustig word want begin toch echt wel last van mijn buik te krijgen en zo moe! De jaarswisseling hebben we fijn gevierd. Gezellig gegeten en om middernacht buiten gaan staan naar het vuurwerk kijken. Heb het zelfs tot 2u30 volgehouden maar nu nog steeds zo moe. Gisteren bij mijn grootvader langsgeweest en schoonouders. Nu lekker rusten, heb eerst nog snel gepoetst dat ik daar vanaf ben, anders ben ik toch niet rustig :D

    Het is hier mooi wit :) zoontje vind het helemaal super en staat de hele tijd voor het raam te kijken. dadelijk misschien even met hem buiten spelen.

    @rach en amom: mooie buiken !
    @jodie: wat fijn dat je man zolang bij je is mogen blijven, ik hoop voor je dat alles snel stabiel is dat je toch nog wat naar huis mag en je beebje lekker nog wat maandjes blijft zitten.

    hier ook veel last van maagzuur! elke dag eigenlijk wel en slaap er heel slecht van, ga er eigenlijk mee slapen en sta er s'morgens gewoon terug mee op. ik neem ook soms wel een rennie maar probeer dat zo weinig mogelijk te doen maar soms gaat het gewoon niet anders.

    hier aan het kamertje nog steeds niet veel gedaan :( is zo moeilijk, is langs het kamertje van mijn zoontje en ja als die slaapt kunnen we daar echt geen lawaai maken. mijn man heeft nu vanmorgen de plinten al weggekapt, nu morgen proberen wat op te schuren en dan kan het geverfd worden! eindelijk!

    ivm de stoel, ik ga een klachtenbrief sturen eerst naar het hoofdkantoor en zien wat voor reactie ik krijg, anders ga ik nog en stapje verder, vind het gewoon niet veilig. de stoel was net een jaar oud (vorig jaar rond sinterklaas gekocht) dus de garantie was voorbij. maar het gaat me vooral om dat ik het niet verantwoord vind dat die stoel gewoon verkocht word, stel je voor wat er kan gebeuren als je kind gewoon verkeerd valt of met zijn hoofd ergens op.
     
  2. Mirjanne

    Mirjanne Bekend lid

    Jan 2, 2006
    554
    1
    18
    Wat een mooie buiken komen er hier voorbij :) Hier valt het nog mee

    Zonet weer teveel gedaan; dus zit weer braaf op de bank de harde buiken uit te zitten :) Zometeen maar weer eens wat doen; kan er nog steeds niet goed mee overweg dat ik rustig aan moet doen; hihi..

    Manlief heeft vanochtend de commode van dochterlief uit haar kamer gehaald, die staat nu op de babykamer. Omdat we hier na de bevalling nog maar een week of 12 wonen op zijn meest, doe ik niet veel aan de babykamer. Geen schilderwerk e.d. Wel heb ik een wandbord met Dirk de Draak (van Prénatal) laten maken, die wordt opgehangen; en uiteraard de hemel voor het ledikantje. Wordt het toch nog een beetje wat.

    Afijn, het ledikantje en de commode staan op hun plek. Badje is ook weer retour van een vriendin, dus het lijkt wel wat zo :) Kan alvast gaan inruimen, wassen doe ik pas rond 35 weken, anders kan ik het tegen die tijd wederom gaan doen. Staat in ieder geval alwel gezellig..

    De vraag was hier of ik BI had. Heb ik gelukkig niet. Loop wel bij de fysio, omdat mijn bekken kennelijk door de bevalling van Isabelle compleet ontwricht is en uit haar voegen is getrokken. Het is niet instabiel, het zit gewoon muurvast op de verkeerde manier. Maar fysio helpt wel gelukkig, ik kan alweer redelijk pijnloos lopen als ik rustig aan doe, dus dat is heel wat..

    Verder geen klagen hier. Wel veel maagzuur, maar ja, lang leve de Antagel, en ik denk dat ik de tip van Amom maar eens ga proberen, roggebrood enz. :)
     
  3. Krijg net een telefoontje van manlief dat de kerstboom is opgeruimd! Heerlijk, straks weer een ruime woonkamer hihihih
     
  4. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    @rach
    Ik had m er al eerder opgezet , maar dit is wel een goede checklist..
    Zie het aantal kleertjes als een 'zowieso' beetje meer mag altijd natuurlijk.. ;)
    En dat Pientje die doos van Prenatal bedoelde kreeg ik nog wel mee.. ;)
    http://www.kraamzorghetgroenekruis.nl/? ... site_id=55

    EDIT:Of mag ik deze link niet plaatsen...Nou dan Google je even naar baby-checklist van het Groene Kruis..Voor het geval je m weghaalt.. :)
     
  5. Pientje

    Pientje Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    4,086
    0
    0
    stay-at-home-mom!!
    Noord-Holland
    Nou dat is niet de reden dat we het nu wel willen weten, had het makkelijk vol kunnen houden ;) Maar door het nieuws van vrienden heb ik ineens die drang om het wel te weten.
    Dan moet je ook wel een foto plaatsen van die commode hè :)
    Wat een toeter heb je zeg, leuk hoor! Iew roggebrood, jakkes!

    Rach ben stiekem ook wel blij dat ik geen streepjes heb ;)
    Hmm die etos doos klinkt wel erg leuk, maar had me voorgenomen alleen die van prenatal te doen, want wil niet zo'n vrouw op de stoep straks.
    Die zwitsalbox, is dat zo'n grote of de reisvariant?
    Pfff wat een boel vragen, ik weet niet eens meer hoeveel pakjes ik had, wel veel, omdat je dan niet zo vaak hoeft te wassen, of soms je kindje 3 keer op een dag moet verschonen.
    Ze groeien er wel snel uit, maar zo duur zijn die pakjes ook weer niet.
    Had wel een jasje. Een goeie warme wikkeldoek schijnt ook handig te zijn.
    Had geen KV in huis.
    En 2 lakentjes voor dekentje en meerdere lakentjes voor matrasje, maar je legt ook een hydrofiel bij het hoofdje dus heel erg vies wordt het niet.

    Eefje ow dat was ook een kleintje, Jason woog 2700 met 9 dagen overtijd, veel te klein dus, dus waarschijnlijk krijgen we bij deze een groeiecho.
    Ik weet nog wel dat toen ik van de 1e zwanger was, "bang" was dat we een lelijk kindje zouden krijgen haha sloeg nergens op.
    Maar ze was meteen al heel mooi, zoonlief ook, dus deze ook wel ;) :)
     
  6. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,207
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Rach en Amom: mooie buiken hebben jullie. Hier gelukkig ook nog geen striae maar kan nog komen natuurlijk.

    Rach: lastig hé om in te schatten wat je allemaal nodig hebt. Je wilt ook weer niet te veel aanschaffen omdat ze volgens mij redelijk snel uit maat 56 kunnen zijn. Maar op die lijst met benodigdheden staat dat je maar 4 rompers nodig hebt. Nou ik vind het wel te weinig hoor. Ik heb persoonlijk geen zin in was-stress omdat je kleertjes te kort komt. En soms heb je er misschien wel 2 per dag nodig als het onder de spuug of poep zit zeg maar :). Ik heb er zelf nu 9 en denk dat ik het daar bij hou. Jasje hebben wij ook gekocht echt zo schattig en altijd handig. Laken dekensetje zou ik 2 van hebben voorals er 1 in de was zit. Ik ben ook nog een leek dus hoop dat ik er niet naast zit haha.

    Sophia: oh heerlijk dat je man al de boom heeft weggehaald zijn altijd van die rot klussen. Wij gaan het van het weekend doen.

    Pientje: leuk dat jullie toch ook het geslacht te weten gaan krijgen de 22e spannend hoor kan je toch wat gerichter shoppen.

    all: hier ontzettend last van zwangerschapsjeuk/uitslag op buik en borsten wordt echt knetter gek van al die jeuk :(. Huisarts gebeld of er iets voor is maar die heeft nog vakantie maandag maar weer bellen. Nog meer meiden hier last van?

    gr vruchtje
     
  7. ja hoor, link mag je best plaatsen :) ik ga zo gelijk even kijken!

    Pientje, bedankt voor de antwoorden!

    sophia, lief dat je man dat heeft gedaan! Hier was de boom de dag na kerst al weg, hij viel uit. ;)

    Vruchtje, wij hebben ook wel genoeg rompers in elk geval, maar we hebben maar 2 setjes maat 56 (die echt lekker zitten ) en 2 leuke setjes (denk dat die ook wel lekker zitten, maar meer voor naar buiten zeg maar).
    Jeuk: hier ook, maar dan onder de oksels! 8-[ en echt al maanden lang. word er simpel van :)
     
  8. Manlief is altijd van de kerstboomopruimdienst :) ik had mijn kerstdorp al opgeruimd, dus mijn plicht was al voldaan hihihih

    Ik heb de 14e een info avond over borstvoeding, ben zo benieuwd!

    Hier geen jeuk aan de boobies hihihihih
     
  9. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    O ja Pientje Dat is ook niet groot..Die groeiecho krijg ik ook ..Noa woog namelijk ook maar 2835..
    Spannend hoor die echo die je straks nog krijgt..Mogen wij het weten?

    @Jeuk aan de boobies ..Hier ook sinds een aantal dagen.. :) Mijn buik ook hoor maar dat deed ie al wat langer.. ;)

    sophia Wat fijn zeg dat je man dat al voor je gedaan heeft..Ik denk dat ik dat straks zelf moet doen.. ;) ..Maar vind t niet zo heel erg..alleen dat t dan zo kaal ineens weer is..
     
  10. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,207
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Fijn dat ik niet de enige ben met jeuk :). Maar knap vervelend is het wel.

    Ik krijg ook nog een echo met 30 weken, weet eigenlijk niet waarom, is dat dan ook een groei echo ? Ach een extra echo is natuurlijk altijd leuk.

    eefje: wat een kleintje was Noa zeg, maar wel schattig zooooo klein *smelt*

    Rach: zou je nog foto laten zien van behang voor babykamer, staat in album.

    gr vruchtje
     
  11. Isademi

    Isademi VIP lid

    Jun 3, 2008
    11,327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ja daar hebben we niet echt lang last van gehad hij sliep vrij snel door (met een beetje hulp) ik moet Dean elke dag wakker maken is echt zeldzaam dat ie voor 9 uur wakker is :p echt een slaapkoppie..

    @Rach wat een mooie buik zeg, zo mooi glad en strak (ME=JALOERS hihi)

    @Amom flinke buik zeg meid pffff kan me voorstellen dat het soms pijn doet, ik heb hier nog geen "striaepijn gehad NOG NIET in elk geval maar voelt echt niet lekker!

    @vruchtje ; ik heb liever ook genoeg ik heb een spuger gehad en bij een keer ernaast poepen zijn genoeg verschoningen wel prettig! lekker veel rompers niet dat je elke dag MOET wassen, ik had wel een emmer met zeep erin staan en daar gooide ik het in zodat de poep of spuug niet indroogde.. (en je het slecht eruit krijgt)

    Ik heb 2 setjes 50 (zelfs met een dikke 8 ponder gewoon nog aan kunnen hebben) en 4 setjes 50-56 geloof ik en dan lekker veel setjes 56 heb ik echt wel lang mee gedaan hoor, ik wil zoiezo elke dag andere kleertjes aan dus zorg dat ik genoeg heb voor heel de week zeg maar...

    Over groeiecho;s ik krijg die juist omdat dean te groot was :p is wel jammer want het echte beeb is er wel snel vanaf op die manier vooral toen ie ook al meteen zijn eigen hoofd kon tillen vanaf dag 1 en met 5 weken zichzelf kon omdraaien haha (snelle jelle)
     
  12. Pientje

    Pientje Fanatiek lid

    Apr 17, 2006
    4,086
    0
    0
    stay-at-home-mom!!
    Noord-Holland
    Jennifer woog 2955, ook niet de grootste. Maar die kwam 6 dagen voor de uitgerekende datum.
    Was er bij jou een reden dat ze zo klein waren?
    Bij Jason was het vruchtwater op en de placenta was helemaal verkalkt, best gevaarlijk dus.
    We gaan het dan wel geheim houden ;) dus ga het dan niet zo op het forum zetten, stel je voor dat er iemand meeleest :p

    Vruchtje wat een superleuk behang, hoort dat bij elkaar als 1 behang of heb je het zelf gecombineerd?
     
  13. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,207
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Pientje: dankjewel. Altijd leuk om te horen als mensen het ook leuk vinden. Het behang is een kader van 3 wat bij elkaar hoort. De 2 buitenbanen (strepen) hebben we er los bij besteld. Op het idee kwamen we omdat er zo een babykamer met dit behang stond bij Kidsfactory.
     
  14. wwjc19

    wwjc19 Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    3,202
    1
    0
    Call Center Medewerker
    Eindhoven
    Heb even een buikfoto geplaatst. Ik zal blij zijn als ik op het eind loop en eindelijk een mooie buik heb. :(
    ff ego weer: Ik heb vannacht redelijk goed geslapen en pas om 11 uur opgestaan. Heb alleen boodschappen gedaan, maar ben zo ontzettend op.... ik ben moe, heb buikpijn en flink slaap. Alleen kan ik niet slapen omdat mijn benen weer vervelen. Ik word hier zo moe van (letterlijk)....*SNIF*
     
  15. Ik heb ook last van mijn benen, alleen zodra ik in bed ga liggen kan ik het ontwijken. Het ligt bij mij vooral aan de kleding die ik draag, als ik de trainingsbroek aan doe dan gaat het ook al over.

    Leuk die foto met dat eendje!
     
  16. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    Nov 9, 2007
    2,055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Bij de geboorte woog ik zelf 2300 gram en was 43 cm. Ben eigenlijk ook van een tweeling maar die heeft het in een heel vroeg stadium al niet meer gered.
     
  17. MOPJE!

    Papa vogel, mama vogel en baby vogel zitten in hun nest hoog in de boom.
    Door een harde wind vallen ze op de grond.
    Zegt babyvogel, "daar liggen we dan met z'n vijven"......

    Rara hoe kan dit?
     
  18. sophia: ik ben ook benieuwd hoe zo'n avond is! is het bij jou 1 avond of 2?

    vruchtje: mooi behang zeg! je hebt een heerlijke frisse babykamer! mooi :thumup:

    imd, lekker hoor, dat hij zo'n slaapkoppie is :D kan mama ook af en toe een beetje uitslapen ;) Maar hoelaat valt hij s'avonds in slaap dan?

    wwjc, oops, over je berichtje heengelezen, zal gelijk even in je album kijken zo. Wat vervelend dat je je niet lekker voelt zeg. Boodschappen doen vind ik ook heel vermoeiend (sowieso al, maar vooral nu ;) ).
    *knuf*

    last van benen? hoe bedoelen jullie? hier nergens last van.

    sophia: uhm.. geen idee. en ik heb er echt even over na zitten denken...
     
  19. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    Feb 11, 2008
    2,578
    0
    36
    Was eindelijk weer wat te lezen hier,haha.

    Rare dag om te werken vandaag, had de hele dag het idee dat het maandag was. Maar nu dus weer lekker 2 dagen vrij!

    wwjc19 leuke foto met dat eendje. Ik heb ook al eendjes gekocht voor een soortgelijke foto maar als ik lig blijft er niet echt eenn bolling over op mijn buik dus moet nog even een paar weekjes wachten.Ik hoop dat je vannacht een keer goed slaapt, dan ziet ales er meteen weer heel anders uit! Sterkte. Is er trouwens niks aan die restless leggs te doen? Ik heb er zelf gelukkig geen last nog van.
     
  20. Tup

    Tup Lid

    Nov 9, 2008
    92
    0
    0
    hoi hoi

    Sophia

    wat lekker dat je zelf de boom niet hoeft op te ruimen
    en de mop ik weet hte niet heb me ook al suf lopen denken

    Vruchtje

    wat een mooi kamertje heben jullie erg leuk dat behang zo
    en die 30 weken echo is idd een groei echo
    ik krijg die ook de VK zei dat ik hem krijg omdat ik wat overgewicht heb
    ik vind het niet erg hoor :D

    Imd

    wat lekker zeg dat je zoontje zo doorslaapt zo kun je zelf nog even wakker worden s morgens
    en idd wat was Dean snel zeg met de ontwikkeling is hij dat nu nog?

    Kipkip

    wat een mooi kamertje hebben jullie ook


    en wat zijn er mooie buiken voorbijgekomen zeg
    leuk hoor zoals alle dames nu gaan groeien
    ik vind buikfoto s altijd zo leuk om te zien


    hier gaat het goed
    heb niet zoveel meegekregen van de jaarwisseling ik had s ochtends eerst alle kerstspullen opgeruimd en mijn huisje helemaal schoongemaakt
    en s middags hadden we verjaardag en s avonds kwamen mijn ouders en die gingen tegen 10 uur weer weg (ivm de honden)
    en toen ben ik op de bank in slaap gevallen en ben tegen half 12 naar bed gegaan
    ik kon het echt niet meer volhouden en heb dus heerlijk geslapen
    vriendlief is nog weg geweest dus die heeft zich wel vermaakt

    we hebben dinsdag de vloer en de gordijnen besteld
    limegroene vloerbedekking en lime groene gordijnen met een limegroene bloem er in gedrukt
    heel erg mooi
    de vloer komen ze donderdag doen en de gordijnen duren nog 5 weken
    vanavond belde ze voor de meubels die komen ze 22 jan brengen en monteren
    dus eind jan is het klaar heb er wel zin in om het te gaan inrichten

    fijne avond dames

    Liefs Tup
     

Share This Page