April 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Lien78, Jul 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Morgen is goed hoor Lynn vindt het al lief dat je wilt kijken. Enne gefeliciteerd dan maar hé.
     
  2. Sylvie

    Sylvie Fanatiek lid

    Nov 20, 2005
    1,733
    0
    0
    Belgie
    @sam: ik hoop voor je dat je meisje snel naar huis mag !
    @leeuw: wat een mooi mannetje :D !
    @spekkie: super mooie foto's :D vind ze echt wel op elkaar lijken niet? ze zien er echt super gezond uit.
    @lynn: jij ook al zo een knappe zoon ;) ! ik begrijp dat je angst hebt voor morgen, weet dat nog heel goed dat ik het ook vreselijk vond toen mijn man de eerste dag moest gaan werken maar het viel echt super goed mee voor mij toen! heb toen inderdaad mijn moeder ook enkele uurtjes ingeschakeld en de rest alleen. lukt je vast super ;) en nog van harte gefeliciteerd met je verjaardag!
    @coto: veel sterkte meid, begrijp dat je het soms echt wel moeilijk hebt! dat je maar snel een positieve uitslag krijgt en dan lekker mag gaan genieten van je kleintje binnenkort!
    @magicwings: gefeliciteeerd met je zoontje ! wat fijn dat hij zo een lief zusje heeft! ben ook heel erg benieuwd hoe rhune gaat reageren.

    hier gaat alles gewoon verder zoals de afgelopen weken, regelmatig veel last van weeen maar telkens neemt het weer af, best vermoeiend en ben echt elke ochtend enorm ontgoocheld dat het die nacht weer niet doorgezet is! hoop dat ze snel komt want ben echt wel op.
     
  3. Mirjanne

    Mirjanne Bekend lid

    Jan 2, 2006
    554
    1
    18

    Fijn dat jij het tikt, hoef ik het niet meer te doen, hier een soorgelijk verhaal :rolleyes: .. het blijft hier vast doorrommelen tot ik op de 42 weken zit of zo :rolleyes:

    @Lynn.. gefeliciteerd met je verjaardag! En tips, nee, weet ik ook niet zo één twee drie.. Inderdaad, lekker de hulp aanpakken die je krijgt, en verder moet het zelfvertrouwen ook groeien. Je lijf heeft het ook voor elkaar gekregen zo'n wondertje te maken, dus moet jou het ook wel lukken een dagje met dat wondertje door te komen. Eigenlijk gaat het wel vanzelf joh.. Komt goed!

    @Spekkie.. knappe jongens! Fijn dat het zo goed gaat

    @Magicwings: Gefeliciteerd! Ben hier ook wel benieuwd naar de reactie van grote zus.. we zullen zien..
     
  4. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,206
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Welterusten allemaal! En hopelijk gebeuren er spannende dingen vannacht. Morgen geboorte nieuws lezen lijkt me erg leuk :)
     
  5. magicwings: GEFELICITEERD!
     
  6. mamaFiona

    mamaFiona Fanatiek lid

    Nov 7, 2008
    1,155
    0
    0
    Noord-holland
    Vruchtje 24: Het wordt dan gewoon een keizersnede! Wil geen kunstmatige ingrepen meer laten doen als tang/vacum of keren. (keizersnede is natuurlijk ook een kunstmatige ingreep maar wel zo veilig)

    Welterusten allemaal!

    tot morgen, mag ik weer naar de VK! Zal me benieuwen.
     
  7. wwjc19

    wwjc19 Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    3,202
    1
    0
    Call Center Medewerker
    Eindhoven
    MagicWings, gefeliciteerd met je mannetje!

    Lyn, gefeliciteerd met je verjaardag! !

    Hmm blijkbaar moet ik toch maar 2 grote kraamverbanden mee gaan sjouwen. :) Hebben jullie dat ook in je tas zitten? (Wij hebben komende weken wat verjaardagen in Amersfoort)

    Hier hele dag ook gerommel in die onderbuik... Maar vannacht ga ik het nog niet maken. Over 2 weken is alles klaar en op zich is 9 april een mooie datum.

    Verder weet ik het ff niet meer. Ik ga slapen, want ik heb vannacht weer maar 5 uur geslapen. :(
     
  8. jodie

    jodie Bekend lid

    May 20, 2008
    817
    0
    16
    Gefeliciteerd Magic Wings met jullie zoontje! Ik kan me je in elk geval nog herinneren.....Heb je een goede bevalling gehad?

    Blehhh ik haat nachtbraken. Heb zoveel pijnlijke harde buiken, kan er alleen nog geen regelmaat in ontdekken, ja af en toe stukjes met regelmaat... Heb al lekker gedoucht en zit nu een kopje thee te drinken.
    Zit ook mega slecht in mijn vel, zondagochtend al mee wakker geworden..Het wordt tijd voor lente en zonneschijn! ;)

    Lynn; het gaat vast goed komen vandaag je eerste dagje alleen, ik hoop dat je snel een beetje zelfvertrouwen krijgt.

    Eefje; ben benieuwd hoe het nu met je krampen gaat.

    Wwjc; ik heb nog niks in mijn tas qua verbanden, niet eens over nagedacht. nou ja kom toch bijna nergens :)

    Sylvie; vermoeiend he, het zuigt echt de energie uit je. Ik hoop voor je dat het snel doorzet.

    Eenwondertje: hier ook wel roomkaas gegeten hoor.

    Nou ik ga weer een slaappoging doen.....
     
  9. Blimey

    Blimey Actief lid

    Aug 9, 2008
    151
    0
    0
    Hoofddorp
    Ik haat nachtbraken ook! Bleeeehhh!
    Ik ben zo misselijk...zal wel door de vermoeidheid komen ofzo? Doodop en toch niet kunnen slapen! Zo gemeen is dat...

    MagicWings: gefeliciteerd!

    En de rest ben ik echt kwijt...

    Ben benieuwd of er nu iemand aan het puffen is? Nou dat lees ik straks wel...hopelijk na nog heel veel uurtjes slapen!
     
  10. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    Nov 9, 2007
    2,055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    magickwings Gefeliciteerd :D!

    mamafiona succes vandaag bij de vk.

    Nachtbraken is inderdaad vervelend. Ik slaap nu weer door na het 1x plassen s'nachts
    maar werd wel helenmaal bezweet wakker zou dat echt door dat zeiltje komen wat erop ligt? Heb nu nog steeds
    een zweterig/klam gevoel terwijl het best koud is met de ramen open.
     
  11. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    Goedemorgen..

    Beeb zit er nog! 8)
    Ben gister even lekker gaan douchen en toen in bed gegaan..Uieindelijk zakte het weer af..Wel nog een paar keer wakker geweest van krampen..Maar nu geen last meer..
    Gek he dat je soms zo erg denkt dat het begint en het vals alarm is...Zul je zien als het echt begint ik het niet doorheb.. :rolleyes:


    Lynn:Nog gefeliciteerd met je verjaardag! :({|=

    SUSHI Gefeliciteerd met je verjaardag!!!! :D
     
  12. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    Nov 9, 2007
    2,055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Spannend zo hoor Eefje :D

    Verjaardagen helemaal overheen gelezen alsnog gefeliciteerd!
     
  13. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,923
    0
    0
    Groningen
    Ja allemaal verjaardagen..
    Jeej ben ik alweer 29! :confused:

    Ga niet veel doen hoor , ben er niet zo mee bezig..

    Vandaag nog plannen?Priscilla!

    RACH: En? Bevallen..?
     
  14. Tup

    Tup Lid

    Nov 9, 2008
    92
    0
    0
    Magicwings

    GEFELICITEERD MET JULLIE ZOONTJE

    Lynn

    ook nog VAN HARTE GEFELICITEERD met je verjaardag
    en jij hebt idd een heel mooi kado gehad
    en het zelfvertrouwen komt vast wel goed

    Sushi OOK VAN HARTE GEFELICITEERD
    maak er een mooie dag van

    Eefje

    GEFELICITEERD met je verjaardag
    ik hoop dat je ook een leuke dag hebt gehad

    ik hoop dat de nachtbrakers nog wat hebben kunnen bij slapen vannacht,want het is niks als je zo wakker ligt

    hier niet bevallen hoor Rachel ;)
    en jij?
    verder slaap ik redelijk ,want ik lig meestal om 9 uur s avonds te slapen en dan gaan we tegen half 11 naar bed en dan slaap ik daar tot een uur of 1 en dan begint de ellende zo vaak wakker,maar ik probeer dat overdag wel in te halen
    nou ik ga vandaag weer eens iets in huis doen anders duren de dagen ook zo lang ik weet alleen nu even niet wat,want alles is al schoon :)

    fijne dag vandaag

    Gr
     
  15. wwjc19

    wwjc19 Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    3,202
    1
    0
    Call Center Medewerker
    Eindhoven
    Goedemorgen!

    Eefje en Sushi, gefeliciteerd met jullie verjaardagen! Even liedje zingen: :) :) :({|=

    Nachtbrakers nog een beetje geslapen?
    Ben hier ook veel wakker geweest. Oa om 3 uur om hubbie eens te zeggen dat hij moest gaan slapen. Die moet vandaag helaas weer gewoon gaan werken. Hoeft dan weliswaar pas om 8.15 op, maar toch....
    Daarna ook zowat elk uur wakker geweest en wat last van mijn benen gehad, maar toch ook wel wat geslapen. Tot ze hier om half 8 herrie gingen maken. Vandaag gaan ze de asbestplaten van het dak verwijderen. En hopelijk ook weer nieuwe platen erop. :)

    Babykamer gister trouwens plank opgehangen en badkamer uitgedaan en die spullen ook weer in de badkamer gezet (ipv op de babykamer).
    Ik zal straks kijken of ik nog een foto kan maken. Op het moment is het dak nl nog wat afgedekt met oranje en blauw plastic. Niet erg goede belichting. ;)

    Ow ja, dat met dat asbest betekend dat ik even niet het huis uit mag tot ze daar mee klaar zijn. En vanmiddag zou tussen 1-5 ook weer iemand komen. Dus ben huisgebonden vandaag ben ik bang.
    (Nou ja, wil ook nog genoeg doen, dus op zich ook niet zo'n probleem...)
     
  16. moederLynn

    moederLynn Fanatiek lid

    Mar 5, 2009
    2,012
    0
    0
    moederen
    met mijn hoofd in de wolken
    goedemorgen...

    zo ik ben nu alleen met julian thuis..en voel me al beter dan gisteren....nog wel iets onzeker maar daar moet ik me maar overheen zetten.....

    jarige gefeliciteerd!

    over dat asl je vliezenbreken....bij mij hielp niets meer....had kraamverband....handdoek en vuiniszak nodig om maar niet door te lekker en oja en mijn broek zat er ook nog tussen! je moet het gewoon laten gaan.....
     
  17. wwjc19

    wwjc19 Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    3,202
    1
    0
    Call Center Medewerker
    Eindhoven
    Nou, ik neem nu 2 onderleggers standaard in de auto mee en voor de zekerheid ook maar 2 kraamverbanden in mijn tas. We hebben nl nog iets van 3-4 verjaardagen in Amersfoort, dus mocht er dan iets gebeuren hoop ik het zo wat op te kunnen vangen. Anders durf ik straks nergens meer naartoe. ;)

    Lyn, kan me goed voorstellen dat je wat onzeker bent, ik denk dat ik dat straks ook heel erg ga hebben. Is ook wel logisch, zo is je huis vol en zo sta je er ineens alleen voor.... Maar dat gaat vast goedkomen allemaal.
    Ga je nog wat doen vandaag? Wandelen ofzo?
     
  18. moederLynn

    moederLynn Fanatiek lid

    Mar 5, 2009
    2,012
    0
    0
    moederen
    met mijn hoofd in de wolken
    ze zeggen dat het meestal gewoon thuis gebeurt.....in een ontspannen omgeving....dus je moet je niet al te druk maken....en dan nog...breekt je water dan boeid het nog niet toch...je bent zwanger en dan heb je daar meer kans op toch p
     
  19. mamaFiona

    mamaFiona Fanatiek lid

    Nov 7, 2008
    1,155
    0
    0
    Noord-holland
    Goeoeoeoeoeiiiieeee morgen allemaal!

    Jodie: Ik hoop dat je nog even hebt geslapen..... wat vervelend zeg bluuhhh. Het wordt zeker tijd voor een beetje zon!

    Blimey: Ook al wakker snachts? Wat vervelend zeg....tegenwoordig als ik erg misselijk ben is dat omdat ik honger blijk te hebben terwijl het niet zo voelt maar als ik dan wat heb gegeten gaat het meteen een stuk beter! Ik hoop dat je nog wel even kunt slapen.

    Priscilla: Ik had het ook heel erg bij mijn vorige zwangerschap dat toen het zeiltje op bed lag ik vreselijk zweette. Dat deed ik normaal ook wel maar dan merkte je het niet zo erg als met het zeiltje op bed. Nu heb ik nog geen zeiltje op bed....ben nog niet zover!

    Lynn en Eefje nog gefeliciteerd met jullie verjaardagen!

    Tup: heerlijk dat alles schoon is! Maarja wat moet je dan nu he..haha Nou je zult vast wel iets bedenken!

    Allemaal een fijne dag! Gaan jullie nog iets bijzonders doen vandaag?
    Ik ga straks even wat boodschappen halen, naar de VK en weer even iets in huis doen. En bellen, veel bellen....
    Spreek jullie later weer
     
  20. wwjc19

    wwjc19 Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    3,202
    1
    0
    Call Center Medewerker
    Eindhoven
    Hihi ja is waar. En de auto zit nu ook al diesel in, dus dat kan er ook nog wel bij. ;)
    (We hebben lek in de dieseltank en dat is in de bank gekomen. Dus heel de auto stinkt er steeds naar.)

    En normaal blijven we altijd slapen op 1 van die verjaardagen (4 april), dus hoop dan maar dat ik niet ontspannen genoeg ben dat die vliezen breken. ;)
     

Share This Page