April 2011 mama's!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by MamaMarije, Aug 6, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fredje

    fredje Bekend lid

    Jul 27, 2010
    793
    0
    0
    NULL
    NULL
    oh zie het al.. 14-09! Spannend hè? nog een paar weekjes wachten en dan kun je je kleine wonder aanschouwen..;)

    Ben trouwens benieuwd wat er vanavond gaat gebeuren..Hoop dat ik niet weer zo'n aanval krijg..laten we er maar van uit gaan dan alles weg blijft nu wat wil het niet nog eens meemaken.. Heb jij de bruikpijn ook 1x gehad? of is het vaker terug gekomen??

    liefs..
     
  2. FB1984

    FB1984 VIP lid

    Jul 17, 2010
    7,586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Ik werk nu 40 uur per week en wil in de toekomst 3 dagen gaan werken (indien dit financieel haalbaar is)
    En anders 4 dagen, maar hier ga ik niet van uit! Vind ik eigenlijk te veel:x

    Weten jullie misschien een site waar je kan uitrekenen hoeveel je gaat verdienen als je minder uren gaat werken??

    En wie weet hoe het zit met ouderschapsverlof?
    Stel dat ik 1 dag pw ouderschapsverlof neem,krijg je die dag dan betaald? Of maar bepaald aantal % ??

    Liefs
     
  3. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    Jun 9, 2010
    3,330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    @ fredje: Ik heb het een paar nachten gehad, maar maar een keer zo erg, en de dag daarna was het over. Nu weer gewoon kleine steekjes af en toe...

    @fb: je hebt recht op 13 weken onbetaald ouderschapsverlof, maar het kan zo zijn dat in de cao is bepaald dat hetbwel betaald wordt. Je hebt in ieder geval ook recht op ouderschapsverlofkorting van de belastingdienst.
     
  4. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
     
  5. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    Feb 6, 2008
    3,639
    0
    0
    Gelderland
    oeps, de quote een beetje verprutst ;)
     
  6. smyltje

    smyltje Fanatiek lid

    Apr 17, 2010
    3,727
    0
    0
    Noord-Holland
    pfff. vriendje kwam net 5 uur thuis nadat hij vanmorgen om half 11 was vertrokken om te feesten. straalbezopen natuurlijk. liep naar bed en is gaan maffen. maak m net wakker. hahaha, nog steeds bezopen. gelukkig doet ie dit maar 1 keer in het jaar, dus zeg er maar niks van. en maar zeuren dat ie hoofpijn heeft nu :)
     
  7. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    hihi, wat kunnen mannen zichzelf toch zielig vinden, he? ;)

    @ fredje: wat fijn dat alles goed was en dat je zo snel terecht kon voor een check-up! Toch weer een opluchting...

    @ knaltesten: toch fijn om even die bevestiging te hebben he? Gelukkig was onze eerste test zo overduidelijk (en die van MvM ook), dus ik heb er geen meer gedaan. Ben dan ook weer te krenterig om nieuwe te kopen, hahaha :D

    @ namen: Lucas stond geloof ik op 1 in de namenlijsten van 2009.... tja... dat wisten we pas achteraf, maar aangezien het de enige naam was die we allebei mooi vonden, hadden we er toch wel voor gekozen. Onze meisjesnaam staat niet in de top10 volgens mij, voor zover ik weet, maar ik hou het eigenlijk niet zo bij. Het namen verzinnen is voor ons al een hele toer.... :)
     
  8. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    Aug 10, 2010
    11,954
    31
    48
    Female
    Publieke sector
     
  9. MiniMe81

    MiniMe81 VIP lid

    May 29, 2010
    5,398
    56
    48
    Where the heart is
    @FB1984: Je kan kijken op loonwijzer.nl. Daar kun je je bruto salaris invullen, en het parttime percentage erbij vermelden.
    Dit 'programmaatje' rekent dan uit wat je netto overhoudt. Ik weet niet of het op de euro nauwkeurig klopt, maar het is wel redelijk accuraat geloof ik (wel als ik het met mn eigen salaris bekijk)

    Ik werk nu ook fulltime, en zou het liefst straks 3 dagen gaan werken, maar ik denk dat het toch 4 gaat worden, want het scheelt wel erg veel vind ik!
     
  10. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    Sep 10, 2009
    1,237
    0
    36
    Ik werk ook fulltime en ben zelfstandig ondernemer, ik ben benieuwd of ik nog iets betaald krijg door de overheid, zal wel weer niet. Ik heb geen flauw idee hoeveel verlof ik 'krijg' ook. Het is meer een kwestie van verlof nemen ipv krijgen bij mij. Best moeilijk, want hoe rot ik me ook voel, al ben ik zo ziek als een hond, ik ga altijd naar de zaak om te werken. Maar straks kan dat echt niet.

    Ik ben van plan om 1 dag thuis te werken en 1 dag vrij per week. Manlief gaat dat volgens mij ook doen, en die ene dag die dan overblijft gaat hij/zij naar oma & opa. Dat is het idee tenminste. Als dat zo door kan gaan, betekent dat een kinderdagverblijf-vrije periode voor onze kleine, en dat is wel super.
     
  11. Jeetjejom

    Jeetjejom Actief lid

    Apr 13, 2009
    158
    0
    0
    @fredje, wat fijn om te horen dat alles in orde is! Toch weer een kleine extra bevestiging!!!!!
    @Banaantje, ik meen me te kunnen herinneren dat je als zelfstanige ook recht hebt op zwangerschap- en bevallingsverlof, en dat je dan 16 weken het minimumloon krijgt..... Zou me er zeker eens naar informeren hoor! En wij hebben ook een beetje bewust gekozen voor geen kdv, hier gaat ze volgend jaar 3 dagen naar de psz, vind ik wel genoeg.
     
  12. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Dag dames, hier ben ik weer.
    Sorry d'r is in de tussentijd zoveel geschreven dat ik niet meer weet wie nou wat schreef. Heb even geen zin om alles terug te lezen, ben niet zo lekker in orde.
    Nou vannacht ging het wel goed. Gisteravond sliep hij om 21.30uur en is vannacht om 02.30uur wakker geworden maar toen ik zijn speentje erin deed gelijk heeft 'ie lekker verder geslapen tot vanochtend. Het hoesten houdt nog wel aan, en is bij mij nou ook gekomen. En zijn billetjes zijn weer zo rood van zijn dunne luiers en daar heeft hij ook pijn aan. Maar heb goede zalf dus dat helpt wel.

    Nou mijn 1e werkdag weer vandaag na 3 maanden. Wel weer wennen hoor. De dag duurde ontzettend lang want ik was zó moe! En ook nog eens strontverkouden. Maja laten we maar weer niet teveel klagen.
    Moest tot 17.00uur werken en daarna gelijk door naar m'n zwager. Die gaven een bbq omdat ze vandaag in ondertrouw zijn gegaan. Ryan heeft me toch veel gegeten! Iets van 2 hamburgers en nog een worst en nog een bordje aardappelsalade en stokbrood en nog een bak fruit. Hij genoot er gewoon van. En alle aandacht die hij kreeg van alle mensen. We waren om 20.00uur thuis. Hebben Ryan ff in bad gezet want die had zich weer ondergescheten (arme billen) en gelijk in bed gelegd. En heb hem niet meer gehoord. :) Hoop dat hij nou lekker slaapt tot morgenochtend. Hij heeft nog een hoop in te halen.

    Las trouwens wel ergens de vraag hoeveel uren iedereen werkt.
    Ik werk nu 24 uur. Voordat ik Ryan had werkte ik 32 uur. Dat is nu gewoon teveel.
     
  13. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ach ik heb het nog niet gezegd of hij is alweer wakker...zucht. Gaan we weer... :(
     
  14. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    Sep 10, 2009
    1,237
    0
    36
    Ik wilde ook graag een knaltest...dus ik heb vandaag toch maar ff een testje gedaan in de hoop op een duidelijke streep. En ja, die kwam er! :D

    Hier zijn al mijn testjes tot nu toe op een rijtje, de onderste is van vandaag. Zoals je ziet was de bovenste echt een heel twijfelachtig licht streepje, maarja, zo begon het de vorige keer ook. Opvallend is alleen wel dat mijn HCG volgens mij veel sneller toeneemt in deze zwangerschap, veel sneller dan bij de vorige (die bbz dus).

    Bovenste: 10 augustus
    Middelste: 13 augustus
    Onderste: 16 augustus
     
  15. Banaantje81

    Banaantje81 Fanatiek lid

    Sep 10, 2009
    1,237
    0
    36
    He wat vervelend weer! :( Wat rot dat hij steeds niet wil slapen, ik heb met je te doen...

    @all: Wie van jullie heeft er nog meer testjes om te laten zien hier?? :D
     
  16. Otje1975

    Otje1975 Actief lid

    Aug 4, 2010
    228
    0
    0
    NULL
    in de buurt van Breda
    TNX! Ga ik zeker doen! En kijk inderdaad uit naar de 1e echo
     
  17. Otje1975

    Otje1975 Actief lid

    Aug 4, 2010
    228
    0
    0
    NULL
    in de buurt van Breda
    TNX & ja, vanmorgen denk ik wel 15x gebeld, maar elke keer antwoordapparaat. En je kunt hier alleen maar tussen 8-12 's ochtends bellen, dus baalde wel dat er niet opgenomen werd, maar goed, morgen maar weer proberen...
     
  18. Otje1975

    Otje1975 Actief lid

    Aug 4, 2010
    228
    0
    0
    NULL
    in de buurt van Breda
    WOW! Marylous! Dat is inderdaad ook echt een KNALtest! leuk hoor! Gefeliciteerd! Zit ik 2 daagjes achter jou met de uitgerekende datum!
    En zie dat je toch maar gelijk een banner hebt gedaan! Leuk hoor!
     
  19. dees1985

    dees1985 Fanatiek lid

    May 16, 2009
    2,112
    0
    0
    almere
    @testen

    [​IMG] 11-08-2010 met avond urine

    [​IMG]12-08-2010 ook met avond urine

    @vk intake is op 6 september en met een beetje mazzel maken ze dan ook een echo.


     
  20. Otje1975

    Otje1975 Actief lid

    Aug 4, 2010
    228
    0
    0
    NULL
    in de buurt van Breda
    @ Fredje; fijn dat alles goed was vandaag. Kun je vanaf nu hopenlijk weer wat meer gaan genieten

    @ Banaantje; erg leuk die foto van je drie testen onder elkaar! De laatste kan echt niet meer missen he?!

    En wat betreft de verschillende vragen over aantal uur werken. Ik heb voor de geboorte van de eerste 40 uur gewerkt. Ik werk nu 32 uur (4 dagen)
    Aan een kant is het veel en aan de andere kant ook weer heel erg goed te doen!
    Ik zou vooral nog 1 dag minder willen gaan werken om thuis wat meer tijd te hebben voor de extra en leuke dingetjes, maar dat zou voor mij meer luxe zijn.
    Momenteel hebben we de financiële aderlating er nog niet voor over (ik vind het netto salaris wat je in moet leveren echt groot) Maar dit kan natuurlijk gevoelsmatig nog gaan veranderen met nummer 2 op komst nu...
     

Share This Page