Ooooooooohhhhh meiden ik heb echt de aller liefste vriend van de wereld, maar af en toe denkt hij niet verder dan zijn neus lang is, maar hij bedoelt het allemaal zo goed Hij belt me net vol trots op op mijn werk "Ryan heeft net een half pakje Wicky gedronken goed he"! Ahhh de lieve schat zo blij dat Ryan heeft gedronken bij hem, maar er nog geen benul van dat die Wicky's boordevol suiker zitten!
Ah... ik vind het een lief verhaal.. Zie het al helemaal voor me. Ray met Ryan op schoot, pakje wicky erbij!
Ja ik heb ook helemaal dat plaatje voor me En dan ook nog zo trots als een pauw zijn. Ik heb zijn enthousiasme ook maar niet de grond in gestampt vind dat ook weer zielig want hij bedoelt het zo goed, maar ik heb hem wel voorzichtig verteld dat het nog niet de bedoeling is dat hij de Wicky's al krijgt, maar dat hij van 1 keer een pakje wicky ook heus niks zal krijgen. Oh oh lig hier stiekem ook wel in een deuk! Wat zal Ryan het leuk vinden een dag met papa haha
Hihi, dat doet me nog aan iets denken dat ik nog wou vertellen. Langzaamaan zijn we met diksap begonnen. Af en toe krijgt ze een beetje. We hadden een paar flessen uit van die pakketten, maar die zijn erg kort houdbaar. Dus had nu van de olvarit twee flesjes meegenomen, maar die moet je aanlengen met water.. voel je 'm al aankomen??? Afgelopen woensdag was ook de eerste dag dat ze gewone fv kreeg ipv bv, dus ik instructies geven aan boniman: alles aanlengen met water (ook dat sap, haha). Dat was ie dus vergeten, dus ze heeft 20 cc zo opgedronken! Geen wonder dat ze het lekker vond..... Antwoord van boniman: ik moest toch die fv aanlengen met water? Tsja, maar ook dat sap, haha... Mannen..... mag trouwens verder niet klagen, laatst belde hij al op mn werk dat ik wasverzachter moest meenemen, dan kon ie 's avonds nog een was erin doen
Ahh dat is wel HEEL erg lief . Hihi.... Mats krijgt hier alleen mijn eerste danoontje (dat is met opvolgmelk). Het cb belde laatst dat we mochten beginnen met yoghurt. Maar hij vindt er nog niet veel aan...
Wat fijn dat iedereen een leuke Sint heeft gehad! Ook hier was het erg gezellig gisteravond. Morgen gaan we de kerstboom opzetten, ik ben erg benieuwd hoe dat gaat met die kleine van me. Hij kruipt en glijt overal heen.
Hmm Isra inderdaad balen zeg van gister avond. Kan het me wel een beetje voorstellen, naja volgend jaar maar dubbel en dwars inhalen Hier Bookyman ziek. Hij heeft echt de griep te pakken. Hij slaapt nu al vanaf tien uur.... Gelukkig is met de kleine man alles goed. En jawel vannacht weer een goede nacht, zal het dan de goede kant uit gaan..
Ja we waren maandag geweest. En toen belde ze om te vertellen dat ze vergeten was te zeggen dat we ook volle yoghurt mochten gaan aanbieden.
Jullie al in kerstsfeer trouwens? Ik ben al het één en ander aan het versieren. Vind het weer helemaal gezellig!
Oh vandaar! Ik dacht dat ze alle moeders van kindjes van rond de 8 maanden in jullie regio gingen bellen om te zeggen dat je nu yoghurt mag geven haha! Leek je al niet zo heel waarschijnlijk.
Zoooo ik heb me toch een partij spierpijn in m'n schouders.. Was al bang dat hier ook de griep eraan komt. Maar heb gister met de leerlingen mee gedaan, zijn we niet meer gewend heh
Whahaha ja dat zou wat zijn! . Maar wel netjes dat ze even belde. We moeten in februari nu pas weer terug...
Ingrid77: Jij zegt dat je mijn mannetje hebt gezien toch? Ik kan hem helemaal niet vinden tussen alle baby's. En als ik zijn naam intoets zie ik hem ook niet. Snap het niet.
Boni wat schattig he die mannen van ons. Maar vind jou verhaal ook wel hillarisch. Haha dus Jasmijn vind het ook al zo leuk met papa alleen Tegen mij had het CB al met 6 maanden gezegd dat Ryan al yogurt mocht. Ook raar hoor al die CB's zeggen wat anders. Tinkerbel ik ga morgen ook de kerstboom zetten, heb er al helemaal zin in het huis versieren in kerstsfeer. Ahhhh bookyman ziek, beterschap voor hem. En wat goed zeg dat Mats alweer een goede nacht heeft gemaakt. Enne sportief hoor om met je leerlingen met te doen. Zeker netjes dat het CB er even achteraan belde.
Wat raar zeg... Ik kreeg het advies om Tygho 1x per dag zo'n 150cc yoghurt te geven :O En ik vind helemaal niet dat je klaagt! Ik vind dat je groot gelijk hebt hoor!