Leuke foto's Marleen (en Booky) Kwebbel, hoop dat de tape dan snel helpt, lastig als je zo weinig kracht hebt in je handen (zeker met 3 kids). Bri, nog van harte dan maar! Hier ook last van veel eten ineens (maagzuur), probeer gedurende de hele dag dus steeds kleine beetjes te eten.
boni, ik weet dat ik dat zou moeten doen, maar ik heb af en toe echt vreselijke vreetbuien (schaam)... en daar krijg ik dan een uurtje later héél veel spijt van.
Hahahaha, ik zei ook "ik probeer"! Dat lukt dus ook niet altijd... Mijn verslaving is spekjes, die liggen in de kast onder het mom dat ze voor Jasmijn zijn, maar denk dat de meeste in mijn mond verdwijnen Maar probeer me wel in te houden..
Ik lees dat iedereen een leuke sinterklaas heeft gehad wij ook! word nu alleen tijd voor een (grote) opbergkast want ik weet niet meer waar ik alles moet laten Ik had alleen net zo goed lege wc rollen in kunnen pakken want bij daimy was het scheur scheur dikke pret en volgende kado, naar de inhoud werd niet gekeken haha maar ze had het wel super naar haar zin Daimy is weer opgeknapt gelukkig, de nachten gingen langzaam beter en vannacht had ze ook weer helemaal doorgeslapen ze heeft vanavond de laatste ab op, net nu ze het lekker begon te vinden Boni altijd fijn om vast te zien waar je straks komt te liggen komt ook wel steeds dichterbij nu! En wow wat een mooie duidelijke echo zeg! prachtig koppie! en heerlijk die foto van Jasmijn op haar nieuwe driewieler, ze straalt helemaal Simone hoe gaat het nu met je meisje? is ze weer helemaal opgeknapt? ing leuk geworden hoor het broekje, helemaal niet slecht voor een 1e keer ben benieuwd naar het eindresultaat! Kwebbel lijkt me super ,sinterklaas vieren met die meiden die er helemaal in geloven en natuurlijk zo naar uit keken! voor TIjn natuurlijk ook super beterschap met je pols, klinkt pijnlijk! Bri nog gefeliciteerd met je verjaardag!dubbel feest bij jou dus Marleen wat een superspam van jullie 2 binkies, ziet er gezellig uit! wel een leuk stel zo, Roel met zijn mooie donkere ogen en stijle haar en krullebol matseman met zijn mooie blauwe ogen ernaast Jenna groeit inderdaad als kool eerst steeds een kilo per maand en nu in 2 maanden weer bijna een kilo erbij 8380 gram en 70 cm alweer, weg kleine meisje Bri en Boni, die vreetbuien zijn juist helemaal legaal als je zwanger bent toch? geniet ervan! Hier weer volop aan het knutselen geweest, 2 tutu's gemaakt en een reiswiegje voor daimy's pop, ik zal zo even spammen en meteen wat sinterklaas spam natuurlijk
hoi meiden, Allemaal een geslaagd Sinterklaas feest gehad zo te lezen. Wij hier ook en Ryan is ontzettend verwend. Kwebbeltje mijn schoonmoeder heeft het carpaal tunnelsyndroom ook gehad, die is hier aan geopereerd en sindsdien geen last meer. Bri nog gefeliciteerd met je verjaardag. Marleen en Booky leuke spam van de mannetjes. Gezellige dag gehad? Verder met ons alles lekker zijn gangetje. Ryan heeft een fles spraakwater gedronken, zijn mond staat geen tel dicht. En alles wat wij zeggen, zegt hij na, dus opletten geblazen. Ook ben ik erg druk met Studio Klik, afgelopen dagen veel opdrachten gehad. Morgen de hele dag voor een bedrijf op pad, ook erg leuk en veel zin in.
ik weet niet of ik deze al gespamd had, ze zijn hier ongeveer even oud. wel verschillend maar toch echt zusjes
echt talent hoor nu stop ik maar weer want ik zie dat ik alweer een pagina heb gespamd maak ook zoveel foto's
Isra zo te horen hoef jij je niet te vervelen met studio klik nog even en je kunt je baan opzeggen fijn hoor dat het zo goed loopt, en dan ben je nog maar net begonnen En gezellig he zo'n kleine kletskous, hier is het ook nooit stil
@Sab: super leuke foto's zeg! Daimy wordt n echte kunstenares denk ik met dat verven! je kan idd goed zien dat ze zusjes zijn op die foto's hoor! Leuke poppenwieg en kleertjes ook! @Bri: nog van harte met je verjaardag! @Kwebbel: beterschap met je pols @Isra: gaat goed zeg met je studio zo te horen! super @MArleen en Booky: leuke spam dames!!! @Boni en Bri: gaat al vlotten he met jullie zwangerschap! @allemaal: hier ook een leuke sint gehad zondag! de meiden zijn ook hier veel te veel verwend.. weet gewoon niet meer waar ik alles moet laten. de hello kitty spullen zijn echt super in trek hier bij allebei!' gister snel de kerstboom gezet uit mn werk...dus het ziet er weer gezellie uit! een disney dressoir en een blauw/bruine boom. Met Luna gaat het gelukkig weer goed...er is nu niks meer van te merken. Al heb ik wel t idee dat ze meer aanhankelijk is bij me, ze zou n hele dag bij me willen zitten. mss toch vand e schrik. Zometeen moeten we haar nieuwe schoentjes gaan ophalen en morgen op controle bij de kinderarts!
Sab...mooie creaties weer. Ik vind Jenna steeds minder op daimy lijken. Misschien omdat ze nu ook al zo groot wordt. Heerlijk hoor die twee meiden bij elkaar. Isra...druk druk druk dus. Hahaha en een fles spraakwater Simoon...ben benieuwd hoe Luna de nieuwe schoenen vind. Wel spammen he. Ik ga met Tijn zo even naar de ikea. Nog even een opbergbox erbij halen voor de auto's van Tijn. Kwebbel