@elines, gefeliciteerd! Ik zie dat ik weer van de lijst afgehaald ben, ik ga morgen mezelf er maar weer op zetten. Willen jullie ajb goed kijken of jullie de recentste pakken? Want het is best irritant invullen op mijn mobiel dus wil het eigenlijk niet nog een keer doen . @kwaaltjes: vandaag niet zoveel, met vlagen een hele lichte misselijkheid. @omgeving: ik woon in omgeving Rotterdam @supersony: hoe ging de echo vandaag? Wow jullie posten wel veel! Sorry als ik niet overal op reageer, heb het overzicht een beetje kwijt.
Wat een gezellige groep zeg! Ik lees wel regelmatig bij, maar op telefoon lastig reageren of heb er geen tijd voor vind het ook een te grote groep om alles te kunnen onthouden en reageren, dus sorry daarvoor Ik heb al veel inwendige echo's gehad ivm Clomid, het stelt echt niks voor en ik was ook heeel preuts! Ben je snel genoeg vanaf Ik kom uit omgeving van Rotterdam.. Ik zie, net als Stelpie. Gezellig! M'n borsten beginnen ietsjes gevoelig te worden.. Eindelijk een klein teken dat ik zwanger ben! Ook af en toe een steekje bij de baarmoeder. Hebben jullie s'avonds ook een beetje prikkende ogen? Alsof er een tijdje koude lucht in geblazen is.. Ik wel dus We hebben nu het shirt en de rompertjes binnen, dus laat het maar snel volgende week zijn! Vandaag m'n andere beste vriendin verteld die ook van de MMM af wist.. Die kreeg ook tranen in haar ogen, zo blij was ze dat t toch gelukt was! Zoo lief! Kijk nu al uit naar de overige reacties! Eerst de goede echo afwachten en dan mag iedereen het weten!!
Ik open net n clubje maar Zie dat er al n leuk clubje is van april mama's Mag ik mee schrijven? Vandaag positief getest! Gister zeer licht twijfel streepje maar vandaag binnen drie min een licht roze streep! 12/13 aug is m'n nod.. Zo begon t bij m'n zoontje ook Streepje werd elke dag donkerder Ben vrij snel weer zwanger geraakt en t lijkt me fijn ervaringen uit te wisselen en mee te kletsen! Ik heb nog nie alles van jullie gelezen maar zal ik nog doen! Ben 30, getrouwd en totally in love with my Son! Allemaal van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!
Woww ben paar dagen niet geweest en hou het niet meer bij. Geweldig wat een grote groep. Gezien de maand kunnen er nog zat bij komen. Misschien dan handig om splitsing tussen eerste twee weken van april te scheiden van laatste twee weken april. Dit houdt niemand bij haha. Hier gaat het goed. Erg last van m'n darmen. Echt ik lijk wel vier maanden zwanger. Probeer veel wijde kledij te dragen, maar soms lastig omdat gwn niet veel wijde kleding heb haha. En avond na het eten dan lijkt het net of ik ieder moment kan bevallen ( oke oke oke overdrijven is ook een vak, maar wel erg groot) haha. Veel plassen is hier nog steeds aan de gang. Niet veel trek in eten. Met vlagen misselijk maar gelukkig niet overgeven. Verder zeggen mensen al dat ik er goed uitzie en straal...hmm.
Veel gekletst wordt hier zeker, gezellig meiden!! @Elines: Nog gefelicteerd met je dochter! Is dat sprookjeswonderland ook leuk voor de hele kleintjes? Dan wil ik daar ook wel eens naartoe gaan. @ Miepens: veel plezier met vertellen, ben benieuwd hoe ze reageert. @ Bulakgirl: tijdens mijn vorige zwangerschappen rook mijn urine ook sterker dan anders, komt door de hormonen denk ik en je neus die gevoeliger is voor luchtjes. Maar als je het te erg vind worden, even langs de huisarts ivm mogelijke blaasontsteking. @ Nieuwe zwangeren: gefeliciteerd meiden! @Mooibuikje: goed idee om te splitsen denk ik. Ik zal een nieuw topic aanmaken, anders kunnen we het straks echt niet meer volgen Sluiten jullie je ook allemaal weer aan?? 1-15 April 2014 mama's
@welkom nieuwen gefeliciteerd! Ik lees alles mee hoor. Maar geen tijd gehad om te reageren. Mijn borsten staan voornamelijk in de avond op springen. Vannacht wonder boven wonder beter geslapen en dat ondanks zeer slecht nieuws in mijn omgeving. Denk dat ik onbewust toch heel gespannen ben geweest voor dat nieuws. Gisteren kreeg mijn oom welke al bijna twee jaar tegen leukemie vecht te horen dat hij uitbehandeld is. Het is overgegaan in het syndroom van richter. Hij is tevens mijn overbuurman. Hij heeft nog enkele weken tot misschien maanden te leven. Gisteren hem wel verteld dat ik zwanger ben. Hij begon te huilen dat hij het niet meer mee ging maken. Jullie zullen begrijpen dat ik en mijn familie flink onderste boven zijn. Gisteren nog gezellig met zijn dochter geluncht. En nu. Bah... Dit zet mijn zorgen om de zwangerschap een beetje naar achteren. Wat een emotionele achtbaan....
Zo wat wordt er veel geschreven! Even bijgelezen, volg t wel maar kan niet altijd reageren, heb hier nog n zoontje van ruim 11maanden rondkruipen Heb trouwens vrijdag n echo om te kijken hoe ver ik ben, jullie horen t nog!
@miep hier 1 van 10 maanden die nu heel even slaapt. en hoe krijgt ze het voor elkaar. Heeft ze 2 tandjes, gaat ze met haar koppie tegen het dek (kruipend... niet eens lopend of staand) Bekkie bloeden, zou je denken tand door de lip. Nee hoor, heeft ze gewoon een tandje tot bloedens toe los geslagen op het speelkleed. Zucht ik heb echt en brokken piloot. Even huilen en hup weer verder spelen haha @nieuwe topic, ik sluit mij aan gezellig gaan we daar met z'n allen verder! Dit gaat al snel laat staan als er nog een halve maand bij moet komen haha
Weegschaal, d83 en humpie; gefeliciteerd en welkom Bulakgirl wat een idiote manager heb je zeg... Wel leuk van je dagboekje en misschien je urine even laten testen bij de huisarts? Misschien wel blaasontsteking ofzo? Kan ook niets betekenen, maar dat kun je maar beter ff weten Elines nog gefeliciteerd, en een fijne dag vandaag! Mooibuikje fijn he, die darmen! Heb het ook... Erg handig, zo'n lekker opgezette buik. Andere clubje, ik meld me Chanan meis, heel veel sterkte. Wat een rotnieuws zeg
@D83 jij valt er denk ik alleen in als je voor NOD positief getest hebt. Maar hier blijven we ook nog wel hangen hoor Alleen als we hier de complete maand bij elkaar doen, dan is er geen houden meer aan
@ Chanan sterkte meis!! @blaasontsteking, heb van de week laten testen en toen vonden ze niks, maar het zit me nog steeds niet lekker... ga maandag maar weer urine brengen 0-
Bulakgirl, vraag anders of ze even op streptokokken testen. Dit had ik bij mijn vorige zwangerschap ook en is waarschijnlijk de oorzaak geweest van het vroegtijdig breken van mijn vliezen. Het voelde aan als een onbehaaglijk, zeurderig gevoel in mijn onderbuik. Had wel wat weg van een blaasontsteking. Ben ik destijds ook op getest, maar dat bleek het niet te zijn. Een stuk later, toen mijn vliezen dus waren gebroken (32 weken, met 34 weken is mijn dcochter geboren), bleek ik later tijdens de onderzoeken in het ziekenhuis dus streptokokken bij me te dragen. Of het daadwerkelijk de oorzaak was valt niet meer te achterhalen. En met een goede antibiotica kuur is het heel goed te behandelen. Ik zal mijn urine deze zwangerschap sowieso regelmatig laten checken, just to be sure!
Hoi hou! Ook ik krijg een April-kindje! Voor de tweede keer, ik ben 12-04-2014 uitgerekend, twee dagen voor de verjaardag van mijn zoon Wij gaan 26 aug naar de VK en 04 sept voor de eerste echo En jullie al afspraken?
Helloooo dames Hoee gaat het met jullie?? En klachten.... Hier is diaree over ik heb pillen van dokter gehad.... nu alleen soms buikpijn misschien de bandenpijn.,.. voor de rest heb ik nog brande gevoel na plassen ik denk urineinfectie...dat nog niet weg is.... 27 aug met gynacoloog besprekenn... voor rest ik heb om uur vreselijk hongerr .... en onwijs veeel moe lig hele dag in bed nou dit waren de klachten pff vermoeiend..
Bibi28, ik heb eigenlijk helemaal geen klachten! Als ik niet overtijd was geweest, dan had ik gewoon niet geweten dat ik zwanger was! Ik ben wel vaak wat vermoeider en moeër, maar dat is het dan ook wel. Het maakt me ook niet onzeker ofzo hoor. Ik vind het wel prima, heerlijk! Misschien stilte voor de storm? Maar van mij mag het zo blijven. Bij mijn eerste zwangerschap was ik meteen ziek, zwak en misselijk.
Ik heb veel misselijke vlagen, als gevolg van luchtjes buiten of in de supermarkt enzo, ook wel hongergevoel Ook een zeurend gevoel in de onderbuik maar dat zal idd wel met het oprekken van de banden te maken hebben