augustus 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Silly43, Nov 19, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. danielle1979

    danielle1979 Fanatiek lid

    Aug 1, 2006
    1,637
    0
    0
    catering
    zuid-holland
    ik slik ook vitamines hoor van puur mama.en dat blijf ik ook doen ook tijdens de borstvoeding.

    zo ik ga weer ff verder met dweilen.tot straks ;)
     
  2. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    Anke 77SURPRISE, uitgerekend 1 augustus
    AmanChel, MEISJE, uitgerekend: 2 augustus, +5,0 kg
    mamavanamber, JONGEN, uitgerekend: 2 augustus, +7,6 kg, naam: Keenan Jay, zwangerschapsverlof: 21 juni
    Mir75, SUPRISE, uitgerekend 2 augustus, + 8 kg
    SonjaW, JONGEN,uitgerekend: 3 augustus,+ 5,5 kg 19 maart SEO alles oke:Naam: Kenji Zsolt ->Verlof 18-6-07
    Demi, SUPRISE, uitgerekend 4 augustus, +7 kg verlof 7 juli
    Deb1, JONGEN, uitgerekend 4 augustus +5 kg
    Lintje82, MEISJE, uitgerekend 5 augustus, 0,2 kg, 28 Maart SEO
    Teddy, JONGEN, uitgerekend 6 augustus
    Borsatofan, SUPRISE, uitgerekend 6 augustus, + 7 kg
    Els, JONGEN, uitgerekend 7 augustus, + 6 kg.
    Tanja20, MEISJE, uitgerekend 8 augustus
    Mamalieske, SUPRISE, uitgerekend 9 augustus, +7kg
    Loran, MEISJE, uitgerekend: 9 augustus, + 12,0kg, naam: Naomi -> Verlof 9 Juni
    Hopla, MEISJE, uitgerekend 9 augustus, +6 kg
    Humpie, SUPRISE, uitgerekend 9 augustus
    MMM, JONGEN, uitgerekend 10 augustus
    Manou, JONGEN, uitgerekend 10 augustus + 1,5 kg
    Nikster, MEISJE, uitgerekend 10 augustus +5 kg
    Poeizie, JONGEN, uitgerekend 11 augustus, +6 kg
    Melanie, MEISJE, uitgerekend: 12 augustus
    raccon, JONGEN, uitgerekend: 12 augustus, + 8 kg, naam: suprise, verlof 2 juni
    Nienke, JONGEN, uitgerekend: 13 augustus, +3kg
    Alice, MEISJE, uitgerekend: 14 augustus, + 10 kg :x
    Mamamary, JONGEN, uitgerekend 15 augustus 2007, +2.0 kg.
    Danielle1979, MEISJE, uitgerekend:16 augustus,+ 6 kg verlof 5 juli: ashley
    Stephanie, JONGEN, uitgerekend: 16 augustus, + 3,0 kg naam: Remy
    Kiki80, JONGEN, uitgerekend: 16 augustus, +2,0 kg, 16 mei pretecho!
    Kuki, MEISJE, uitgerekend: 18 augustus, +9.5 kg, naam: Ysabelle Esmee, verlof 6 juli
    Chigirl SUPRISE, uitgerekend 18 augustus, + 4 kg
    Daantje78, JONGEN, uitgerekend:19 augustus, +6.2kg. Naam:surprise 8 mei pretecho Verlof: 29 juni
    Tammy77 MEISJE uitgerekend 19 augustus +9 kg naam: Dévana
    Lintje, MEISJE, uitgerekend 20 augustus, + 7,5 kg
    Miza, MEISJE, uitgerekend: 20 augustus, + 6 kg
    Wannabe,JONGEN, uitgerekend 20 augustus
    Sarake, MEISJE, uitgerekend: 22 augustus, +2.4 kg
    Ien, SUPRISE, uitgerekend: 22 augustsus, + 6 kg, -> verlof 20-07-2007
    Mist, JONGEN, uitgerekend: 22 augustus, +1,3 kg,
    Tante Pollewop, SUPRISE, uitgerekend: 23 augustus
    o0Noa0o, MEISJE, uitgerekend: 24 augustus, +5,0 kg, 12 april echo
    Wolvin, JONGEN, uitgerekend 26 augustus
    Missgroovy, MEISJE, uitgerekend: 27 augustus, + 7.5kg, Naam: Fenne
    Fibi, JONGEN, uitgerekend: 27 augustus, + 4 kg
    Jumde,MEISJE, uitgerekend 27 augustus, + 5 kg
    Wannie, SUPRISE , uitgerekend: 27 augustus, + 0.4kg
    Fabienne79, JONGEN, uitgerekend 27 augustus, -1.0 kg



    17 meiden - 21 jongens - 10 verrassingseieren




    Zo ff mn gewicht aangepast ,,,,net bij de verlos geweest . Bloeddruk 130/60, prima, had net met de hond gelopen toen ik erachter kwam dat ik naar hem toe moest, dus ff gerend. Tis de straat oversteken dus dat scheelt.
    Gewicht 88,8 pfff met kleren aan zeg ik er maar ff bij dan klinkt t wat minder.
    Hartje klopte goed en ze trapte weer lekker tegen dat ding aan.

    Mag nu 30 mei weer terug, dus over 3 weken, das 2 keer om de 3 weken dan om de 2.
     
  3. Mist

    Mist Fanatiek lid

    Dec 18, 2006
    1,201
    1
    0
    Brabant
    Vitamines moet ik weer aan beginnen, maar zijn op en kom er steeds niet aan toe om nieuwe te kopen.. dus dat zal wel weer na het weekend worden ;)

    Hier geen lekplekken dat werd geloof ik gevraagd, alleen af en toe wat wittig op mijn tepels dus verlies blijkbaar af en toe wel iets voel ook af en toe wel een beetje nattigheid, maar stelt echt niets voor, bij mijn eerste verder ook niets anders dan dat gehad dus hoop dit keer weer tot de bevalling zo, zoogcompressen kan ik nog lang genoeg mee rondsjouwen :(

    Verder beweegt hier de kleine man als een idioot soms en als ik tegen mijn man aan ga liggen wordt mijn man lekker in zijn rug getrapt, nu nog een lekkere massage, maar daar zal hij straks wel anders over denken :p
     
  4. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    Sep 14, 2006
    2,356
    0
    0
    @kuki fijn dat alles met je zusje oke is!

    Pff ff denken hoor...

    @daantje, fijn dat de eho leuk en goed was.
    Wij weten nog niet of we er nog eentje doen, zit nog steeds te twijfelen.
    Denk het wel maar deze maand is zo duur geweest, misschien dat ik aan het einde van de maand als het vakantiegeld komt me niet meer in kan houden :D

    Hier gisteren lekker in mijn eigen badkuip gelegen, en vanochtend lekker onder mijn eigen douche, wat een genot het prive van een eigen badkamer en niet met je tasje in de auto te hoeven stappen!
    De kleine vond het ook geweldig die had duidelijk mijn badritueel gemist.


    Hebben jullie dat ook dat waneer je langer zit, je longen in de knel lijken te zitten? Mijn beha duwt dan al echt op mijn buik, heb ook het gevoel dat het kindje er strak in zit.
    Volgende week naar de vk, en vanaf dan meen ik om de 2 weken, was nu nog 4 weken.

    Ooh ja en ik hoop niet dezelfde bevalling te hebben als die van mijn moeder, mijn broer floepte er na een redelijk snelle bevalling zo uit,
    maar ik heb mijn moeder 72 uur gepest met weeen terwijl het buiten over de 35 graden was ik was trouwens ruim 8 pond en 53cm met de bevalling.
    Moet eerlijk bekennen dat hele zwanger zijn vind ik wel oke, maar het idee dat het er straks nog uit moet...... kan het er spaans benauwd van krijgen. Al denk ik dat als het eenmaal begint, ik dat gevoel hellemaal kwijt ben. Ben niet kleinzerig ofzo en ik weet toch niet hoe het allemaal zal gaan lopen, dus geen idee waarom ik me druk zou moeten maken, het loopt zoals het loopt.

    Straks ff lekker met mijn mannetje naar de kapper, ff de puntjes eraf en daarna naar de ikea, praxis enz voor de laatste badkamer dingetjes.
     
  5. Miza

    Miza Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    1,801
    1
    0
    Hmm, ik zou tussen 9 en 11 telefoon krijgen van de ziektewet. Tot nou toe heeft er nog niemand gebeld, en ik ben toch echt al de hele ochtend thuis.. nou ja, nog maar even afwachten dan.

    Ik ga de muur maar eens verven op de beebkamer.
     
  6. Lintje

    Lintje VIP lid

    Oct 9, 2006
    6,218
    1,423
    113
    Nederland
    Had ik gister over contact opnemen met mijn werk krijg ik vandaag een brief! Daarin word ik uitgenodigd voor een gesprek met mijn :evil: leidinggevende, omdat ze geen reden zien om mij in vast dienstverband te nemen en daarop graag een toelichting willen geven met een brief waarin dat staat verwoord.

    Ik heb maar even gebeld met de directeur want die toelichting heb ik al gehad, ik weet precies hoe mijn :evil: leidinggevende over mij denkt. Dus als dat gesprek over niets anders dan die toelichting gaat heeft het absoluut geen zin. Heb al vier keer een signaal afgegeven over het gedrag van mijn :evil: leidinggevende.. en dat wordt intern waarschijnlijk wel behandeld maar zal niet ter sprake komen in gesprekken met mij. :(: Wel een beetje raar.. de exacte uitspraken en gedragingen weten ze immers niet.

    Maar goed, heb gezegd dat de toelichting van mijn :evil: leidinggevende niet nodig is. Dat is me al heel duidelijk. Nou, dat vond de directeur prima, hij zei: dan sturen we je de brief wel toe. De directeur pakt mijn leidinggevende nooit aan, maar het is wel een hele lieve man waarbij ik het gevoel heb dat het niet aan mij ligt.
    "Het ga je goed en pas goed op je kindje."
    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: pfff.. ik dacht dat ik een beetje over de situatie heen was.
     
  7. Lintje

    Lintje VIP lid

    Oct 9, 2006
    6,218
    1,423
    113
    Nederland
    Miza: vervelend.. wachten op een telefoontje.. :(

    mamalieske: lekker badderen mmm... :D Ik denk gek genoeg precies hetzelfde over bevallen als jij. Het kind moet er ook nog uit, maar ben niet kleinzerig en als het begint zal het allemaal in een soort roes gaan, waar maken we ons druk om! Die 56 en 72 uur van onze moeders gaan we verslaan door sneller te zijn dan 24 uur! ;)

    Mist: Leuk dat je kindje tegen je mans rug aanschopt, die van mij stopt zodra ik tegen mijn man aan ga liggen (majah, mijn man is ook altijd zo lekker warm, is de beeb waarschijnlijk net zo gek op als ik ;) )

    missgroovy: 88,8 kilo, mooi getal!

    Fibi: Dus je hebt je bevalling from hell er al op zitten? ;) Kan het straks alleen maar meevallen!

    Stephanie: Leuk dat zwangerschapsyoga super leuk was! Ben benieuwd naar die zwangerschapscursus van mij, nog een maandje!

    Kiki: Wat voor wondermiddeltjes ga jij allemaal gebruiken dan? Voor darmen? Ik zit na te denken over de perineumolie (schrijf ik dat wel goed) van Weleda, om het daaronder soepeler te maken voor de bevalling..

    Daan:
    Leuk dat je echo leuk was! :D ff foto's kijken nog..

    Met vitaminen ben ik gestopt bij 16 weken. Toen was het pakje op en ben ik verder gegaan met groente, aardappelen, vlees, vis, brood, kaas en melk. Gezonder eten.. m.u.v. frikadellen en winegums. Heb de laatste twee weken de hele dag een hongergevoel. Ga daarom niet meer langs de snoepsectie in de supermarkt maar heb rijstcrackers gekocht.
     
  8. goedemiddag dames
    ben een beetje aan het klussen in huis beetje lijstjes op hangen enzovoorts
    weet anders ook niet meer wat ik met mijn tijd moet doen terwijl het zulk bagger weer is
    voor de rest gaat alles goed hier hoor ha ha ha ha
    15 mei weer een echo nu om de 2 weken al
    moet ook de babydoos nog gaan hale bij de prenatal misschien dat mijn mannetje daar effe zin in heeft om mee te gaan hihihihi hebben we toch nog effe wat te doen
    nou meiden wens jullie een fijne dag vandaag
    groetjes gummetje

    .................oh en vitamine slik ik ook nog steeds kan nooit kwaad ;)
     
  9. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
  10. mooi buikje loran :thumup:
     
  11. AmanChel

    AmanChel Bekend lid

    Nov 6, 2006
    818
    0
    0
    Mama
    Papendrecht
    Die had ik bij mijn dochtertje ook gekocht.. Maar vond het zo genant om daar te gaan smeren dat ik het maar een x of 3 gebruikt heb haha.. Dus of het werkt geen idee..
     
  12. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    Ik zit die ook te overwegen (hoorden van vele positieve berichten).
    Alleen waar kan je die weg halen?
    En vanaf hoeveel weken was het ook alweer? 32 of 34?
     
  13. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Bij mij is ischias geconstateerd. Hebben hier meer meiden last van en zo ja, wie heeft er tips/adviezen voor mij? Ik word soms helemaal niet goed van de pijn en dan verkrampt mijn hele been :(
     
  14. Lintje

    Lintje VIP lid

    Oct 9, 2006
    6,218
    1,423
    113
    Nederland
    Amanchel: je hebt het overleefd in ieder geval! ;)

    Loran: Bij de Tuinen of in de grotere drogisterijzaken

    Kuki: argh.. auw auw, ik ga ff voor je googlen
     
  15. Lintje

    Lintje VIP lid

    Oct 9, 2006
    6,218
    1,423
    113
    Nederland
    Lijstje voor Kuki:

    Zorg voor plaatselijke warmte om de pijn te verlichten, bijvoorbeeld met een warmwaterzak die in een handdoek is gewikkeld of met een infrarood lamp.
    Daarnaast is het belangrijk dat u uw rug voldoende rust gunt.
    Het beste kunt u plat op uw rug op een stevige matras gaan liggen.
    Veel hangt af van uw voorgeschiedenis wat uw arts verder in uw situatie kan doen.
    Uw arts zal u verder nog tips, adviezen voor oefeningen geven.
    In veel gevallen kunt u volstaan met zo nodig een eenvoudige pijnstiller zoals paracetamol.
    Deze middelen werken pijnstillend en ontstekingsremmend.
    Als u al gedurende een langere tijd last heeft van rugklachten, kan uw arts u verwijzen voor fysiotherapie, manuele therapie (verschoven wervels worden weer op hun plaats geduwd), of massage (spier-ontspanning).
    Om te voorkomen dat uw klachten weer terugkomen of verergeren doet u er verstandig aan op het hierna volgende te letten:
    Tillen. Buig uw rug niet, maar zak door uw knieën.
    Kom omhoog vanuit uw benen en houd het voorwerp dicht tegen u aan.
    Til niet hoger dan borsthoogte.
    Houding. Zorg voor een goede gestrekte rug, met hooggeheven hoofd en ingetrokken kin.
    Draag makkelijke schoenen en geen hoge hakken.
    Als u veel staand werk verricht, wissel dan veel van houding en ga met één voet hoger staan.
    Voorkom dat u (veel) voorover moet buigen.
    Zorg ervoor dat de werktafel op de juiste hoogte staat.
    Zitten. Zorg dat uw stoel zo laag is dat u met beide voeten op de grond steunt.
    Zorg dat de lichte holte in uw rug gehandhaafd blijft en gesteund is.
    Leun stevig tegen de rugleuning van uw stoel.
    Slapen. Zorg voor een stevige matras.
    Slaap op uw zijde met gebogen knieën of op uw rug met een kussen onder uw knieën.
    Autorijden. Zet de stoel naar voren, zodat uw knieen gebogen zijn en hoger staan dan de heupen.
    Zit rechtop en zorg ervoor dat uw armen gebogen zijn als u het stuur vastpakt.
    U zit dan voldoende ver naar voren.
    Blijf niet te lang in de auto zitten.
    Soms kan het nodig zijn dat de opstelling van uw werkplek wordt aangepast.
    Misschien heeft u wel een nieuwe stoel nodig.
    Een ergotherapeut kan u hierbij helpen en u goede adviezen geven.
    Voor veel patiënten met (chronische) rugpijn geeft zwemmen in verwarmd water verlichting.
    Dit is ook goed voor stijve gewrichten en spieren.
     
  16. Mist

    Mist Fanatiek lid

    Dec 18, 2006
    1,201
    1
    0
    Brabant
    Nou ja zeg wat een rotzooi daar op je (ex)werk pfff doen ook een moeite voor je zeg :(

    perenium wil ik ook gaan proberen inderdaad, baat het niet dan schaad het vast ook niet ;)

    Verder ben ik momenteel steeds erg moe en hangerig, nergens zin in, ja in snoep en chips en vettigheid, gelukkig heb ik daar niet veel van in huis :) ik hoop dat die bui gauw weer overgaat, laat het nu maar eenw eekje op zijn beloop, maar als het dan nog niet over is dan moet ik mezelfmaar weer een trap onder mijn kont verkopen :)
     
  17. mvamberenkeenan

    mvamberenkeenan Fanatiek lid

    Mar 29, 2007
    3,135
    0
    0
    Assistent-aangiftemedewerkster
    Assendelft
    Hoi hoi, daar was ik weer ! Vandaag een belangrijke dag, die kleine meid van mij is vandaag drie geworden ! Ik heb vanmorgen stiekem een traantje weggepinkt, wat wordt ze toch al weer groot !

    Vandaag houden we het klein, aanstaande zaterdag is het groot feest, dan gaan we echt een super knalfeest houden met een mooie taart en veel cadeautjes...

    En nu ga ik eerst eens bijlezen, ik heb weer veel gemist !
     
  18. tammy77

    tammy77 Fanatiek lid

    Sep 13, 2006
    1,168
    0
    0
    zeeland
    hey kuki ik heb het ook.heb pijn bij het lopen en het zitten.kan mijn been bijna niet optillen.ik neem vaak een warme douche,wat soms wel helpt.en ik probeer niet te ver te lopen.
     
  19. Mist

    Mist Fanatiek lid

    Dec 18, 2006
    1,201
    1
    0
    Brabant
    Gefeliciteerd mama van Amber, wat gaat de tijd toch snel he!
     
  20. Lintje

    Lintje VIP lid

    Oct 9, 2006
    6,218
    1,423
    113
    Nederland
    Joehoe Amber 3 jaar! :whistle:

    Gefeliciteerd!
     

Share This Page