Tja ik at het heel veel eerst, maar ja nu ik het weet heb ik zoiets dan laat ik het liever staan, ook omdat mijn vader al kanker heeft gehad en mijn schoonmoeder ongeneeslijk kanker heeft, dan ben je toch extra voorzichtig denk ik, maar het is inderdaad niet iets om meteen van in paniek te schieten, maar ja ik schiet nergens echt van in de paniek, heb bij mijn eerste enorm veel gerookte zalm uit vacuum gegeten omdat ik domweg niet wist dat het niet mocht, nou ja hij is ook gezond ter wereld gekomen hoor
Mist, is er wel eentje uit het ergenis topic, niet waar? En voor de stoelgang werkt actimel en activia hier fantastisch Jet, als je kleine beetjes vruchtwater verliest, moet je toch binnen 24 uur bevallen. Vliezen zijn dan toch gebroken/ gescheurd?
pffffff Ben echt erg bezig vandaag Net de schrik van me leven..........ipv ff door te lezen ga ik me meteen zitten opwinden krijg net kaartje van de drukker binnen heel groot VAKATIESLUITING van 30 juli t/m 21 aug Staat er heel klein onder....... Natuurlijk drukken we wel uw geboortekaartje Konden ze niet neerzetten: Uw geboortekaartje word gedrukt maar we gaan wel genieten van een vakantie Beetje een zwangere vrouw in de stress laten schieten Ik ga weer me papierzooi opruimen:S heb weer zo'n manie dat ik moet opruimen......heb stapel papieren liggen die uitgezocht moeten worden Knuffie Wan
Wordt dan toch wel spannend met Jet. Maar dames, als iedereen eerder dan de uitgerekende datum wil bevallen, zijn er ook een heel stel die flink overtijd moeten gaan. Zullen we dan maar gewoon netjes op de dag zelf bevallen? Uitzondering voor Jet, Kuki en Loran
O Wannie, wat een kippen maar gelukkig dat ze die kaartjes dan wel doen, voor hetzelfde geld... @Kiki, ooowkeee, of een paar dagen eerder, gewoon iedereen 4 dagen eerder ofzo
Kiki morgen misschien weer naar huis, da's goed nieuws! En mamavanamber een uur wachten bij de VK? Ik vind het al erg als ik een kwartier moet wachten, zit je daar maar te zitten.... Nou vanmorgen de aannemer gebeld en die kan dus niet eerder iemand sturen dan na de bouwvak. Dat gaat dus niet werken, dus de behanger maar gebeld. Die had gisteren nl gezegd dat hij het eventueel ook wel kon doen. Komt dus maandag. Dan kan ie daarna behangen, dan moet het nog min 2x gesausd worden. En dan wordt 8 augustus de vloer gelegd... Pff zal zo blij zijn als alles klaar is...... Denk dat ik maar even met een boekje op de bank plof.. Later!
Hoop dat het allemaal lekker snel zal gaan Ien, en dat je niet hoeft te bevallen tijdens het behangen hihi Ik ga weer even wat te bikken zoeken.
Iets te bikken...mmmmm....ik denk zelf momenteel aan een lekker swirl's ijsje...die verkopen ze hier beneden
Het is echt ongelooflijk, ik kom binnen lopen bij gezond plus, en ik kon meteen door naar de verloskundige, hoera hoera hoera ! Natuurlijk meteen over het vruchtwater gehad, dit zijn zulke kleine proporties, dat het niet schadelijk is. Er wordt in de tussentijd meer nieuw vruchtwater aangemaakt dan ik verlies (tenminste, dat zijn de woorden van de VK). Bloeddruk was helemaal in orde, wel iets lager dan normaal, maar okay, nog niet iets om me zorgen over te maken. Uk is goed ingedaald, hoofdje ligt helemaal vast, mijn lichaam is klaar om te bevallen ! Toch ook nog de mogelijkheid besproken om ingeleid te worden als ik voor 2 augustus niet bevallen ben, daar gaat ze nog even over nadenken. Ze zag wel aan me dat ik er behoorlijk doorheen zat, ik moest nog net niet huilen.... Ze belt me vanmiddag nog even om het een en ander door te nemen. Volgende afspraak staat gepland voor 1 augustus, maar zij hoopte net als ik dat ik de kleine vent dan al volop aan het vertroetelen ben !
Goedemorgen allemaal! Tenminste dat was het nog toen ik begon met lezen....... Oooooh, ik word elke keer onderbroken... Eerst onverwacht bezoek en net weer de telefoon.... Ik begon dit bericht om 12.10 uur..... Ik ga weer even verder lezen....
Bestel maar hoor Tanja, ik haal het wel voor je (en ik eet het ook nog op voor je, whoehahhahaha !) Kiki, met stiekem bedoelde ik zonder dat mijn manneke er weet van heeft, hahahahaha !