Augustus 2008 mama's !

Discussion in 'De mama's' started by miranda4xmama, Jul 21, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    Jun 13, 2007
    1,943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    weet t niet meer wanneer ik nu moet testen :(

    ik weet ook niet of ik dit nu al gevraagt heb...

    23 april mirena eruit
    26 april ongesteld , begonne met pil
    30 april pil vergeten
    1 mei uhh gezellig gehad in bed

    moet ik nu de 23e april gebruiken als begin omdat die mirena er toen uit gehaald is geworden?
    of 26 april gebruiken omdat ik toen "ongesteld " was ?
    of juist de 30 april omdat ik toen gestopt ben met de pil?

    ken natuurlijk die calculator ook niet gebruiken als ik de begin dag niet weet van me cyclus en moet ik dan uitgaan van 28 dagen? of moet ik dat gewoon afwachten.
     
  2. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    @ Denice: Ik zou de eerste dag van je ongi aanhouden als begin van je cyclus, dus de 26e.
     
  3. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    Jun 13, 2007
    1,943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    marleen nog bedankt voor je reactie..

    Maar nu ging ik net naar de wc ... ben ik ongesteld geworden... :cry: ik had zo'n goeie hoop he... dit vind ik echt niet leuk :(
     
  4. Arri

    Arri Fanatiek lid

    Dec 21, 2007
    2,566
    0
    0
    denice, ik ook. Je cyclus begint met de ongesteldheid, dus ik neem aan ook in jouw geval.

    Jenny, ook weer een berichtje voor jou! Wat ongelooflijk zeg, zo onverwacht. Ik wens jullie allemaal heel veel sterkte en kracht toe, ook voor maandag!!
     
  5. Arri

    Arri Fanatiek lid

    Dec 21, 2007
    2,566
    0
    0
    denice, ik ook. Je cyclus begint met de ongesteldheid, dus ik neem aan ook in jouw geval.

    Jenny, ook weer een berichtje voor jou! Wat ongelooflijk zeg, zo onverwacht. Ik wens jullie allemaal heel veel sterkte en kracht toe, ook voor maandag!!
     
  6. Arri

    Arri Fanatiek lid

    Dec 21, 2007
    2,566
    0
    0
    HUH?? nu al ongesteld? Dat kan toch niet. 26 april was je het voor het laatst. En nu weer? weet je zeker dat het je menstruatie is?
     
  7. Elfya

    Elfya Niet meer actief

    Jemig, ik lig alweer 15 pagina's achter. Poeh, daar gaan we dan weer:

    @Marleen: heb je je sollicitatiebrief al geschreven? Hoe is het met Jasper en Thomas?

    @Alieke: gefeliciteerd met de koop en verkoop van jullie huis.

    @Duster: als wij een dagje weg gaan slaapt Vera ook meestal niet. Of heeeeele korte slaapjes. Leuke foto's trouwens.

    @Tesske: hoe gaat het met Tess haar benauwdheid?

    @Binna: spam je foto's als je de nieuwe bank hebt staan?

    @ChantalChannie: ben je heel marktplaats aan het volzetten! Heb je al veel reacties? En wat knap van Tygo

    @lauwie: ja, gezellig. Kom ook de 23e!

    @Petra: wat een ellende zeg met dat hoesten en piesen.

    @Setteke: wow, wat een goede koop op MP. En wat knap van Silke dat ze al op handjes en knietjes zit.

    @Chantico: ik zal bij Vera eens voelen aan haar fontanelletje vanavond en Vera heeft pas 1 tandje (maar die staat wel recht volgens mij).

    @Rebbel: fijn dat je ons zo op de hoogte houdt. En helemaal goed nieuws dat het er allemaal goed uitziet.

    @Arri: Vera zit wel los, maar kan niet zelf gaan zitten. Wij gebruiken geen huismerken qua voeding.

    @mamavanlucas: welkom, gezellig dat je mee komt kletsen. heb je foto's van je katjes? Vind ik altijd zoooo lief namelijk.

    @Schatje: keelontsteking, bah. Hopelijk ben je er snel weer vanaf.

    @Miepie: gaat het al beter met je hoofdpijn?

    @Jenny: meisje toch, wat vreselijk! Gecondoleerd en heel veel sterkte de aankomende tijd.

    @Toetie: hee, is je stoeltje eindelijk binnen. Gelukkig maar.

    Ik heb de laatste pagina's afgeraffeld hoor. Het was toch echt te veel om op alles te reageren.
    Verder hou ik me bewust buiten een aantal discussies :)

    Zo, ik moet nu echt weer aan het werk. Dus even geen ego (morgen weer).

    Doegie
     
  8. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    Jun 13, 2007
    1,943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    ja echt ben ongesteld t is niet een klein beetje ofzo.. :S misschien dat t straks stopt nog? moet ik het dan alsnog als ongestelheid ( is dat een woord? ) rekenen?
    ja ik weet zeker 26e was ik ongesteld. was maar 1 dag ook maar misschien dat dat was omdat ik met de pil was begonnen dat het toen gestopt is daardoor.. ?
    en nu ben ik dus met de pil gestopt he ( nou ja vergeten ) vanaf vrijdag af aan kan het niet zo zijn dat ik dan doordat ik gestopt ben met de pil opnieuw nu ongesteld word? of is dat raar en zitten er echt teveel dagen tussen?
    volgens mij is me hele cyclus naar de maan. snap t niet echt. heb een beetje trekkerig en stekend gevoel nu kan toch gewoon door ongesteldheid zijn nu of ook niet? en is het iets anders? heb normaal niet zoveel last van ongesteld zijn.
     
  9. Arri

    Arri Fanatiek lid

    Dec 21, 2007
    2,566
    0
    0
    denice, ik heb nog nooit de pil gebruikt, dus kan niet vertellen vanuit mijn ervaring. Maar ik denk dat je ongesteld bent geworden omdat je met de pil bent gestopt. Dit is nu dus dag 1. En vanaf nu begint dus een nieuwe cyclus. Wil je weer aan de pil beginnen, of ben je nu definitief gestopt?
    Het is inderdaad jammer dat je nu ongesteld bent, maar het zou ook wel heel toevallig zijn als je nu zwanger zou zijn. Hopelijk zijn jullie snel in verwachting!
    hoe gaat het met alle voorbereidingen voor het verhuizen?
     
  10. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    May 15, 2008
    4,258
    0
    0
    Rijen
    @Denice; Als je met de pil stopt (of hem vergeet ;) ) word je idd ongesteld. Arri heeft dus gelijk dat nu je nieuwe cyclus weer ingaat. Wil je verder gaan met de pil, dan moet je daar vandaag weer mee beginnen

    Liefs Silvia
     
  11. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    May 15, 2008
    4,258
    0
    0
    Rijen
    Alweer een afwijzing op een sollicitatie binnen :cry: Ik word er een beetje moedeloos van........
     
  12. Linka76

    Linka76 VIP lid

    Dec 14, 2007
    9,703
    0
    0
    Denice, is wel erg jammer, had je zo erg gehoopt? Lukt dat wel met Fanicinieel als jullie nog een kindje erbij willen? En heb je al een werk gevonden?
     
  13. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    denice was die eerste bloeding mischien niet van het verwijderen van de spiraal
    anders even de assistent van je huisarts vragen? die kunnen je vast meer vertellen, want wij kunnen alleen maar wat gokken

    ga je weer beginnen aan de pil?? of nu gewoon klussen...

    rebbel wat super dat jullie al een uistlag hebben
     
  14. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    Aug 17, 2007
    11,361
    266
    83
    Noord-Brabant
    @Rebbel, fijn van die goede uitslag. Dan zal de rest ook wel goed zijn.

    @Denice, ga je nu nog aan de pil? Jullie zouden er toch voor gaan als jullie in een nieuw huisje zouden zitten? Kun je net zo goed nu alweer stoppen.
     
  15. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    Jun 13, 2007
    1,943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    Linka ik had echt gehoopt dat ik nu al zwanger zou zijn. had me er echt op verheugt. :oops:

    ja zoiezo ga ik nu stoppen met de pil je ziet maar ik kan dat toch niet zo denken aan de pil en ja gewoon veel dingen die ik nog moet doen en vergeet ik zoiets snel. Had het zelfs in de agenda gezet. maar ja als ik dan vervolgens niet kijk in de agenda gaat dat natuurlijk niet werken. Dus nu eventjes nog wachten misschien wat "oefenen " even MET regenjas :p kijken hoeveel dagen mijn cyclus is en wanneer me ei enzo. en dan gaan we er HONDERD % voor :D
    Zeker een tweede kindje gaat lukken. Budget genoeg. Kenny heeft LOONSVERHOGING gekregen. en mag volgende maan deen cursus gaan volgen voor de vrachtwagen nog zodat hij meer uren in de vrachtwagen mag rijden. Is iets nieuws over 10 uur moeten ze nu een certificaat hebben terwijl hij heeft het Vrachtwagenchaffeurs diploma alles erop en eraan. en nu komen ze dan met dit. aghja het word betaald door de baas :D dus budget hebben we genoeg. niet veel maar genoeg voor beetje sparen ( voor dingen die stuk gaan en vakanties ) en een tweede kindje .


    Nieuw huisje komt steeds dichter bij we hebben een stappen plan gemaakt per dag opgeschreven wat er moet gedaan worden, wie er gebelt moeten worden. En kenny de vrachtwagen van zijn werk kan gaan lenen om de spullen over te verhuizen. mensen staan ook al klaar en weten ongeveer wanneer ze kunnen verwachten dat ze gevraagt worden om mee te helpen voor de verhuizing.

    Nu hoop ik ook echt dat die datum niet weer gaat verschuiven maar ook echt EIND mei word. want anders ga ik zachtjes maar toch ook hard in de oren van de woningbouw schreeuwen waar die sleutel blijft. wij gaan vanavond eventjes wandelen naar ons nieuwe huisje misschien dat ze binnen bezig zijn nog met badkamer. en dat we even kunnen spieken en maten kunnen opnemen :D die hebben we nog niet.. hihi hoe slim .
     
  16. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    Jun 13, 2007
    1,943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    hey sjorsje ik zat nu net te kijken he naar je banner 2007, 2008 en straks dus ook 2009 hoe grappig :D hihi 3 kindjes op een rij :)
     
  17. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Zo, vanmorgen onverwacht visite daardoor nog steeds niet klaar op mp. Was iemand van de zwangerschapsgym met haar kleine meid. Die kruipt echt in rap tempo de kamer door en gaat al zelf staan en zitten enzo. WAt een verschil dan weer. Zit ongeveer 6 weken tussen die 2. Silk was niet zo in haar hum. Steeds erg moe en rode wangen en errug mopperig. MIsschien toch weer tanden. We moesten eerst Tymen nog even naar de PSZ brengen, maar nu ligt ze eindelijk lekker in haar bedje. Zal ik d'r straks ook wel wakker moeten maken denk ik...

    @ Rebbel, nou de eerste goede uitslagen zijn binnen! Super! Ik blijf aan jullie denken!

    @ Denice, het kan idd eerst wel wat een vreemde cyclus zijn. Stoppen met de Mirena en dan stoppen met de pil. Je lichaam zal echt nog even moeten wennen, denk ik.

    @ Jennys, hoe is het met je, meid?

    @ Clautje, nou dat viel dus tegen die goede koop. Ik heb in goed vertrouwen die doos zo meegenomen en zij zei dat het supermooi was. Niet dus. Ik heb het meeste weg gegooid, helemaal verwassen. De paar dingetjes die nog wel redelijk waren heb ik op mp gezet. Dus goede les: eerst kijken en dan kopen. Ik heb die mevrouw overigens nog wel gemaild dat het me behoorlijk tegenviel, maar uiteraard niks meer gehoord. Heb wel een leuk spijkerbroekje en 2 shirtjes binnen gekregen vandaag en die zijn wel helemaal leuk! Silke heeft nog niet weer op handjes en knietjes gezeten.

    @ Duster, he balen zeg!
     
  18. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    @ Denice: Als je stopt met je pil word je ongi. Dat komt door de hormonen. Waarschijnlijk ligt nu je hormoonhuishouding op z'n gat en moet je je volgende cyclus even afwachten. Je lichaam is een beetje ontregeld en dat moet ff herstellen. Wat super van Kenny!

    @ Clautje: M'n sollicitatiebrief gaat vandaag op de post :D! Thomas en Jasper zijn allebei nog steeds wat hangerig. Jasper wilde net zijn fles niet en ligt al een hele poos te slapen. Ook Thomas is zonder te eten in slaap gevallen op de bank! Ik heb m in bed gelegd en ben boodschappen gaan doen. Jeroen is thuis aan het werk.

    @ Duster: He balen meis, word je niet vrolijk van van al die afwijzingen!

    @ Setteke: Vette tegenvaller van de kleertjes dus! Wat een klote streek. Ik had r ook wel even gemaild hoor, maar ja die laat echt niks meer horen natuurlijk!
     
  19. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    Jun 13, 2007
    1,943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    Hey weet je ik zie nu net rechts een link staan ( haha heeeeeeeeeeel toevallig ik denk ik ga eens goed hier rond kijken op de site misschien ga ik hem dan toch nog mooi vinden)
    zie ik staan hip dagboekagenda..SUPER IDEE als je het mij vraagt.
    nou dacht ik hey ik kan er ook zelf ene maken zoiets. ik heb zin in iets creatiefs maken. is wel voor als je zwanger ben maar ja dat komt wel. heb ik tenminste nog beetje tijd om te maken. moeten jullie maar kijken is echt super leuk. En als ik dat zo bekijk. dan maak er er eerst nog ene voor emy. ik heb toch alles in een schrift opgeschreven. dan kan ik dat alvast in vullen enzo.
    moet me eigen toch even bezig zien te houden kan moeilijk mezelf al in pakken in een doos voor de verhuizing hihi. er is niks meer te doen hier wat ik kan doen.
     
  20. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    klinkt leuk zo dagboekagenda
    en fijn zeg dat je al vervoer hebt met verhuizen!

    goh heb de laatste dagen ook ineens verlangen weer naar een baby.... dacht dat ik er eigenlijk klaar mee was. mijn man wil wel... dat is het niet..

    marleen succes met je soll brief

    balen zeg setteke van die kleertjes. heb het eens gehad, iets wat als nieuw werd aangeboden, een set van mexx, bleek dus niet nieuw, en broekje van prenatal. duurde eerst al eeuwigheid voor ik het kreeg, en toen heb ik dus ook gemaild, maar was inmiddels al achter adres en tel.nr. gekomen (mensen hadden notabene een bedrijf, of haar man) en gezegd dat we wel even langs zouden komen, want mijn man was toch in de buurt.
    kreeg toen heel snel bericht en het was heel snel opgelost

    hihi sjorsje idd grappig ja, 3 op een rij
     

Share This Page