@Petra; Succes bij de VK. Wat een schattige foto's. Roos kijkt zo lekker onschuldig @Alieke; Het gaat allemaal wel snel zeg, spannend! De sollicitatie is als adm logistiek medew. bij een groothandel @Tesske; Heb liever 24uur, maar het is niet zo makkelijk om een baan te vinden en het geld kunnen we ook goed gebruiken. Dirk is overdag meestal thuis, dus we hebben nauwelijks oppas nodig. Er staan een hoop doktersbezoeken op de agenda zeg. Wat doen ze bij de provocatie? Ik hoop dat volgende week jouw angst voor over het knobbeltje weggenomen kan worden. Ik kan me voorstellen dat je erover twijfelt om bij je huidige werkgever te blijven. Het was natuurlijk een k....streek die hij jou geleverd heeft. Succes met je beslissing @Rebbel; Fijn dat de HA jullie weer zo'n goed gevoel heeft kunnen geven. Het kan haast niet anders dan dat alles goed is met jullie kleine man @Binna; Leuke foto's! Wat een schattig moederdagcadeau @My Angel; Beterschap voor Ayoub @Setteke; Mooie cijfers @Toetie; Ik heb het hierboven ook al gezegd, maar de functie is als adm. logistiek medew. bij een groothandel. Jouw reageeractie is ook SUPER. Lekker, shoppen. Je koopt al gauw te veel, daarom ga ik maar nooit naar de stad Grappig dat Bart hebbe zegt. Zegt hij nog meer (papa en/of mama)? Matthijs niet. Die zegt alleen wa, wa Liefs Silvia
noura, zoals jij het omschrijft klinkt het pijnlijk. weet er verder niets van binna, dus als yoghurt goed gaat, dan is hypoallergeen overbodig? ze krijgt al 1,5 maand yoghurt en heeft nu pas eczeem, dat kan toch bijna niet meer daarvan komen? leuk hoe silver de folders doorspit , heel dametje al! arri, ik had niet verwacht dat ze eczeem zou krijgen. niemand in de familie heeft het. mijn vriend heeft alleen hooikoorts. gaat het bij hanne vaak snel weer over? ga morgen maar eens naar de apotheek. vandaag bij de etos al balneum badolie tegen jeuk en nieuwe vaseline gehaald. wat goed dat hanne zelf kan zitten! sjudith, beterschap! otje is altijd al wel knuffelig. delilah, gaaf die schommel! clautje, dank je. hoe gaat het met jullie? petra, grappige foto's! veel plezier morgen bij de vk! tesske, in haar halsje heeft ze vaak een smetplek, maar dit is echt eczeem. voor haar halsje heb ik miconazolzalf tegen schimmel. wat een pech heeft die kleine tess toch. voel me lullig dat ik al verdrietig word van eczeemplekjes terwijl jullie met die benauwdheid en koemelkallergie zitten en nu ook nog met een knobbeltje en extra controle voor de longetjes. hoop dat tess snel echt weer fit is en dat er een manier gevonden wordt dat de voeding vergoed wordt, zonder provocatie! succes met kiezen uit de 3 banen opties! my angel, knuffel voor jou! linka, hoe is het met jou? setteke, goed gegroeid dus! toetie, bij de etos wisten ze niet of cardiflor ook voor baby's mag. ze gaan bellen en dat hoor ik woensdag. blijkbaar mag het dus wel.. hoe was jouw moederdag? (sorry als je het al verteld hebt) lezen jullie elke dag voor/ boekjes met je kleintje? welk moment van de dag doen jullie dat?
Ow ja? is dat zo? ik dacht dat gewoon voor de verzekering gaat. Dus dat het eerst van je eigen risico afgaat. maar niet dus. En vervelend ben je niet hoor!
@arri voor kinderen tot een bepaalde leeftijd zijn een hele hoop dingen gewoon verzekerd En zal ik het je nog mooier vertelen voor je zelf kost een dokters consult ook niks daar ben je voor verzekrt met je basis verzekering. @lauwie als je meisje gewoon goed reageerd op groente fruit brood en nu ookyoghurt dan heeft ze die voeding op zich niet nodig. door dat van jou ook al alle antie stofen heeft gehad via je bv. je moet alleen niet zo mar over gaan. want er zit wel een verschil en dat merken ze dan in hun maagje weet niet hoe vaal ze het krijgt. want als het maar eens in de zoveel tijd is zal ze het niet merken. als je meer wilt weten vraagje maar. wij zijn nu net 1,5 week afgebouwd van de hypo voeding
Heb ik even wat leuks en dat wil ik graag met jullie delen! Lisette 3 dagen oud Silke 3 dagen oud Lisette 14 dagen oud Silke 14 dagen oud Lisette 5 maanden oud Silke 5 maanden oud Lisette 5 maanden oud Silke 5 maanden oud Lisette 9 maanden oud Lisette 9 maanden oud
binna, ze krijgt misschien eens in de 2 weken iets binnen van de kv. zo vaak oefenen we ook niet meer en als we oefenen gooi ik ook 99% weg. ik twijfel alleen of het niet toch aan de yoghurt ligt, maar vind dat ook weer onwaarschijnlijk na 1,5 maand.. setteke, SUPER leuk! ze lijkt op sommige foto's echt sprekend op je!
Goedemorgen meiden! Ik wil nog even spammen met foto's van moederdag. En met foto's van Giulia's nieuwste trend... mete en blokje in haar mond kruipen En ook gewoon wat lieve foto's Samen in bed: kadootje van Giulia: En dan nog even slapen na de kadootjes: Lekker kruipen...: Klimmen:
Goeiemorgen meiden, @ Puck: He bah meis, toch diabetes... Ik vind het erg rot voor je! Enne...dan gaan we speciaal voor jou maar weer wat actiever worden met de afvallers! Ik ben begonnen aan poging 368.000... ! Gisteren een uur gaan lopen 's avonds en daarna nog 200 buikspieroefeningen gedaan en vanmorgen weer. Ik moet nu maar eens stoppen met zeuren en gewoon afvallen @ Noura: Au...dat klinkt allemaal pijnlijk... @ Philly: Wow, ook Renske gaat al staan! Wat een lief poppetje! @ Denice: Inderdaad maar 9 mei aanhouden als je 1e dag. Hopelijk ben je nu gelijk weer regelmatig ongi. @ Duster: JIPPIE!!! Wel veel uur hoor... Maar ik hoop dat je aangenomen wordt!!! @ Lauwie: Thomas en Jasper krijgen weleens een soort van eczeem als hun huidje te droog is. @ Kimm: Ik vind het maar een lastige situatie, maar ik denk dat je de aangifte door moet zetten. Dit mag toch niet zomaa gebeuren! En laat het de sfeer aub tussen Bertram en jou niet verzieken meis, dat is het echt niet waard!!! @ Deliah: Ach die Wesley heeft het naar zijn zin @ Petra: Ook Roos gaan staan , hoera!!! Wat een onschuldig koppie op die foto's ! Erg lief! Leuk weer even naar het hartje luisteren! @ Linka: Samen afvallen, da's een goed idee. Succes! @ Tesske: 3 Banen, inderdaad een luxe probleem Provoceren bij Tess lijkt mij ook niet zo'n goed plan, maar de voeding vergoedt krijgen is toch wel erg fijn hoor, want het is echt niet goedkoop! He bah, ik hou ook niet van knobbels, maar ik kan mebijna niet voorstellen dat het iets ernstigs is... Tenminste dat hoop ik! @ Rebbel: Klinkt allemaal erg positief!!! Gelukkig!!! @ Binna: Ach wat een leuke foto's weer van Silver! Erg leuk! @ Setteke: Weer een baby boven de 10kg! Jasper moet de 28e en ik denk dat wij ons dan wel aan kunnen sluiten . Jeetje wat lijkt Silke op jou, wat leuk!!! @ Juud: He bah blaasontsteking,bleh................................... Ach wat een leuke foto's! @ Schatje: Hoe is het met je meis? Dikke knuffel!!! ------------------------------------------------------------------------------------------- Ik zit me suf te verzinnen hoe ik onder dat vrijgezellenfeestje uit kom... Ik heb er helemaal geen zin in. Die meiden zijn ook niet allemaal mijn types. Ze vinden zichzelf zo leuk en kunnen vreselijk gemaakt doen...Bleh! Ik ben weer begonnen met sporten en lijnen...poging 368.000 maar ik word zo gefrustreerd van dat geblubber. Verder heb ik 2 hangerige kindjes, maar nog geen waterpokken in zicht. Hoewel ik bij elk rood vlekje denk zal het dan nu beginnen?? Ik heb alles ervoor in huis, dus we zien wel!
Goedemorgen allemaal. Ik ben vrij en het zonnetje schijnt. \/ @Petra: wat een schattige foto's van Roos. @Tesske: bah wat vervelend dat je voorlopig nog aardig wat doktersbezoekjes voor de boeg hebt. En hopelijk is dat knobbeltje niet ernstig. Ik zou trouwens wel gewoon naar die sollicitatiegesprekken gaan hoor. Misschien bevalt een van die functies je wel veel beter. @Rebbel: wat goed dat je HA even belde. Ben je toch weer een beetje gerustgesteld. @Binna: leuke foto's. Ik heb ook zo'n mooie theepot, maar dan in het geel. @Myangel: sterkte met de diarree en ik ik lust het niet fase. @Setteke: mooie cijfertjes hoor. Wat leuk die foto's! Vooral op die van 5 maanden vind ik Silke echt sprekend op jou lijken. @Toetie: aahhhhh, wat lief dat Bart zijn knuffel een kusje gaf. En dat hij al hebbe kan zeggen. Zozo, lekker geshopt, hihi. @Lauwie: ik lees Vera altijd een boekje voor voordat ze gaat slapen. Dan zit ze zo lekker in haarpyamaatje bij me op schoot in de schommelstoel. En somslezen we overdag ook wel eens tussendoor een boekje. @Juud: smelt....... @Marleen: way to go =D> Met Vera gaat het de laatste dagen supergoed. Ze eet prima (nu ook zelfs 8 maanden potjes, eindelijk!), slaapt goed en lacht de hele dag. Kruipen of staan zit er voorlopig nog niet in denk ik. Maar ik vind het wel prima zo. Vandaag lekker thuis. Straks ga ik even twee grote hortensia's poten in de potten bij de voordeur. En ik heb nog wat perkgoed van mijn vader staan, wat ook een mooi plekje verdiend. Ga nu eerst even douchen. Oh ja. ik wil ook eindelijk eens foto's spammen, maar weet niet hoe dat moet. Kan iemand me even pb-en? Tot zo.
@clautje : je hebt pb! @juud: wat een lieve foto's weer.. @setteke: ze lijkt echt wel op jou! Meiden vandaag word ik gebeld door mijn gyn voor mijn bloeduitslagen duimen dan maar.. kusjes
Goedemorgen! Nou, gelukkig een betere nacht gehad. Ik ben wel tot half tien bezig geweest om Silke in slaap te krijgen, maar goed. ze was vanmorgen wel vroeg, honger, maar ja, ze wilde gisteren ook niet zo goed eten. Tymen moest gisteravond laat heel erg hoesten. Het deed ook zo'n zeer, maar na een lepel hoestdrank is hij lekker gaan slapen. Het snot zit nog steeds overal bij beide kindjes! @ Kimm, ik zou die aangifte nu ook doorzetten hoor! Al zou het een kleine kans geven dat hij wordt aangepakt, dan is dat al mooi meegenomen. @ Arri, dank je, ik denk wel dat Yara bij haar past! Jee, wat goed dat hanne nu zelf zit! @ Juud, he bah, blaasontsteking! Ik had het in onze verkeringstijd heel erg (tja, hoe zou dat nou komen...... ) Ze zeggen dat je cranberrysap moet drinken, verzuurt de urine. Silke is ook zo kroelerig, maar dan alleen met mij of papa. Ze is vreselijk eenkennig op het moment en hangt heel erg ana me. Hoort erbij zeggen ze op het cb. jammer dat Silke het alleen veel erger heeft dan Tymen. Silke weet ook heel goed wat nee is (ze kan het tenslotte ook al heel goed roepen....), dan kijkt ze me aan met zo'n ondeugende blik, en probeert het weer. Zie ik nou op 1 van die foto's een trap? jullie wonen toch in een apartement? Leuke foto's hoor! Ze heeft ook zo'n lekker bekkie! @ Puck, ik neem aan dat je diabetes type 2 hebt? Pff, dat is nogal wat! Gelukkig kun je er goed mee leven mits je medicijnen gebruikt en je aan een dieet houdt, maar toch blijft het balen! Hoe hoog zijn je bloedsuikerwaardes? @ Delilah, ik had die foto ook op hyves gezien! Wat leuk! Zo'n schommel hebben wij ook bij het speeltoestel. gaat dit weekend geplaatst worden! @ Duster, jeetje meis, wat een reageeractie! =D> @ Petra, jeetje, Roosje ook al staan. Wat een schitterende foto's! @ Alieke, gefeliciteerd met jullie (bijna) gekochte huis! @ Tesske, we verdrinken hier in het snot.... Oh jakkie, dat hoop ik niet dat ze nou weer gaan provoceren. Arm meiske! Voel ze zich eindelijk weer lekker! Ik hoop dat de KA er iets op vindt! Bah, een knobbeltje! kan me voorstellen dat je daar wel een beetje ongerust van wordt. Nou, dat is me ook wat, kiezen uit drie banen! @ rebbel, goed zo meid, houd moed! @ Binna, wat een leuke foto's van Silver! eet ze die folders niet op? Silke wel! @ Myangel, krijg je nog wel wat voor moederdag of zit het er helemaal niet in? De jongens maken het je niet makkelijk zo te lezen.... @ Toetie, wanneer zijn ze erachter gekomen dat bart een afwijking aan zijn hartje heeft? Hij hoeft geen medicatie of zoiets? Hihi, hebbe! @ Lauwie, wij lezen altijd met tymen een boekje voor het slapengaan op het grote bed en daar zit Silke ook bij. Al doet die niks anders dan klieren, zodat ik haar vaak maar rond laat kruipen. @ Marleen, zeg je toch dat je al een afspraak had staan? Is ook zo, een afspraak met een club veel leukere meiden! @ Clautje, mooi dat Vera het zo goed doet! Ik zag dat schatje je al een pb heeft gestuurd, ik wacht op je foto's! @ Schatje, ik duim voor je!
@ Clautje: Wat een dametje al! Leuk! @ Setteke: Ik heb ook al gezegd dat ik eigenlijk al wat anders had, maar ja... De mannen gaan a.s. zaterdag naar Antwerpen. We zijn op hun trouwdag de hele dag erbij, want hij is een goede vriend van Jeroen, maar ik zie ze erg weinig. Aan de ene kant vind ik het lullig om niet mee te gaan, maar aan de andere kant heb ik er ook erg weinig zin in! Ik had me er op verheugd om jullie van zp nu eens te ontmoeten.... Ach dat gesnotter...Thomas lag gisterenavond ook zo te hoesten, maar sliep gelukkig lekker door. Oh, Yara = leuk! Als je dichterbij had gewoond dat was ik r komen stelen Toen ik naar je advertenties keek toen zag ik dat je ong 163km bij mij vandaan woont... Niet echt belangrijk, maar ik dacht jemig wat een eind! (lekker nutteloze info... ). -------------------------------------------------------------------------------- Jasper eet eindelijk fruit en groente met stukjes!!!! Brood gaat er nog steeds niet in... En ik denk dat hij echt al een hoektand krijgt! Zijn tandvlees komt naar boven en het wit van die hoektand komt steeds beter inzicht. Ik kan het niet zo goed uitleggen, maar het is een heel stom gezicht eigenlijk...! De kids zijn net lekker in bad geweest. Jasper sliep al vroeg en ik heb ze maar vanmorgen in bad gedaan. Jasper heeft ook al weer een uurtje geslapen... Slaapkoppie! Ik moet nodig ramen zemen (doe ik denk ik 1x in de 3 a 4 mnd denk ik, want heb er echt een hekel aan...) en ik heb nog wat strijk liggen. Verder was ik niet zoveel van plan vandaag! Hier schijnt de zon heerlijk, maar het waait weer zo hard, da's wel jammer!
setteke: wat een schatje! Ik wil ook zo een! En leuke fotos weer zeg! Dat je zoveel fotos hebt van jezelf met alle leeftijden! ga vandaag ff mee kletsen en probeer vanavond ff terug te reageren op de rest. Heb laatste dagen weer erg last van hoofdpijn en kan dan ook echt helemaal niks! Laatste dagen voel ik iedere keer wat warmer aan en heb het ook niet koud meer. Dat terwijl ik normaal een echte koukleum ben....Weet iemand of het zou kunnen dat je temp gestegen is dat kan voelen? Heb namelijk een klein beetje het gevoel dat ik misschien wel zwanger ben....alleen durf ik het niet zo hard te zeggen omdat het de vorige keer alleen maar niet ongesteld werd door pco. Ff het verhaal: 22 april laatste x ongesteld (stop met de pil en mn cyclus is gewoon 28 dagen wel apart en dat terwijl er pco is geconstateerd) 1 mei volgens mij mn ei gevoeld had namelijk steekjes onderin en veel slijm 2 en 3 mei geklust Nu dus afwachten op volgende week 20 april of er dan misschien een ongesteldheid aankomt of het kan natuurlijk ook dat ik me vergis en niet mn ei heb gevoeld en dus niet ongesteld wordt door de pco.... wel een beetje spannend.... Schatje: Ik duim heel hard voor je!!!!!!!! dikke knuffel! Marleen: Go marleen!!!!! clautje: lieve fotos!!!!! sjudith: Ook al van die mooie fotos! Moet zelf toch ook echt ff binnenkort weer gaan spammen met mooie fotos!
De lijst volgens de leeftijd de groeilijst Milan 27-06-08 2600gr/47cm.............04-05-09 44wkn 9300gr/71cm (mama Rebbel) Laureen 14-07-08 3000gr/48cm.........11-05-09 43wkn 9000gr/71cm (mama Miranda) Fenne 16-07-08 2780gr/xxcm............14-04-09 39wkn 9600r/72,5cm (mama Daisy) Linne 16-07-08 2850gr/xxcm...........14-04-09 39wkn 9700gr/72,5cm (mama Daisy) Djayden 21-07-08 3220gr/48cm.........10-03-09 33wkn 9070gr/69cm (mama schatje1) Anissa 22-07-08 3020gr/49cm..........27-04-09 40wkn 8150gr/70,5cm (mama Noura) Olivier 22-07-08 4040gr/53cm...........12-03-08 33wkn 9260gr/70,5cm (mama Puck2008) Donique 25-07-08 3010gr/48cm...........28-01-09 27wkn 7120gr/67cm (mama Mik) Roos 26-07-08 3160gr/49cm...............10-03-09 32wkn 8250gr/68cm (mama Petra) Jurre 28-07-08 3610gr/53cm..............20-03-09 34wkn 8510gr/70,5cm (mama TJB) Emy 31-07-08 3410gr/51cm .............25-03-09 34wkn 8700gr/74cm (mama Denicepino) Stan 31-07-08 3730gr/53cm.............07-05-09 40wkn 8360gr/72 cm (mama Aykietje) Giulia 01-08-08 3765gr/50cm............06-03-09 31wkn 8030gr/71cm (mama Judith) Malou 01-08-2008 3505gr/51cm.........21-04-09 38wkn 8420gr/72,9cm (mama miepie28) Hanne 03-08-08 3650gr/51 cm..........24-03-09 33wkn 7270gr/66,5cm (mama Arri) Djim 04-08-08 4220gr/52cm.............08-05-09 40wkn 10850gr/75cm (mama Lique80) Wesley 05-08-08 3560gr/52cm.........18-03-09 32wkn 9580gr/72,5cm (mama Delilah) Melanie 06-08-08 4090gr/50cm ........17-03-09 32wkn 7380gr/67,5cm (mama Esprit) Renske 07-08-08 3290gr/xxcm..........23-03-09 33wkn 6825gr/68cm (mama Philly) Silvan 07-08-08 3180gr/51cm............17-03-09 32wkn 9400gr/76cm (mama Moniki) Silke 09-08-08 4460gr/54,5cm..........11-05-09 39wkn 10230gr/76cm (mama Setteke) Toby 11-08-08 2545gr/45cm..............02-04-09 33wkn 7700gr/68cm (mama Vogeltje) Matthijs 13-08-08 3870/51cm............26-03-09 32wkn 8185gr/70cm (mama Duster2000) Britt 14-08-08 3645gr/50cm..............09-03-09 30wkn 7375gr/68,6cm (mama Queenbee) Danique 16-08-08 3580gr/51,5cm......03-04-09 33wkn 9770gr/70cm (mama Aliekeppink) Patrick 16-08-08 3250gr/xxcm...........03-04-09 33wkn 9580gr/71cm (mama Pruts27) Sophie 16-08-08 2790gr/48 cm.........24-04-09 36wkn 8775gr/72,5cm (mama Naat80) Tygo 17-08-08 4260gr/53cm..............14-04-09 34wkn 8670gr/72cm (mama Chantalchannie) Vera 20-08-08 3135gr/50cm..............24-03-09 31wkn 7680gr/70cm (mama Clautje80) Mylan 21-08-08 3300gr/52,5cm.........03-04-09 32wkn 8940gr/69cm (mama JennyS) Sven 21-08-08 3470gr/xxcm.............24-03-09 31wkn 8360gr/70,7cm (mama BoBam) Ottilie 22-08-08 3660gr/51cm............23-03-09 30wkn 8120gr/68cm (mama Lauwie) Jasper 22-08-08 3930gr/54cm............02-04-09 32wkn 9375gr/71,4cm (mama Marleen2109) Janna 25-08-08 3140gr/48cm............20-04-09 34wkn 8445gr/67,5cm (mama Happy 1980) Jeslyn 26-08-08 4400gr/51cm............18-02-09 25wkn 7880gr/70cm (mama Linka) Britt 26-08-08 2755gr/49cm..............14-04-09 33wkn 6350gr/66cm (mama Foreverfriend) Bart 27-08-08 4280gr/54cm................23-03-09 30wkn 9880gr/70,5cm (mama Toetie) Tess 30-08-08 2559gr/46cm..............23-03-09 29wkn 6780gr/64cm (mama Tesske) Yosyp 02-09-08 3260gr/49cm............20-04-09 33wkn 7430gr/68cm (mama Sjorsje) Silver 10-09-08 4600gr/55cm............23-03-09 28wkn 8510gr/71cm (mama Binnabinna) Gemiddeld woog de augustus baby 3464,48 gr en meette 50,51 cm agenda 11-05-2009 Silke cb 14-05-2009 Patrick cb 15-05-2009 Giulia cb 18-05-2009 Britt cb (Queenbee) 19-05-2009 Vera cb 02-06-2009 Janna cb Milan 6700 gr bijgekomen en 24 cm gegroeid op 44 weken Milan is gemiddeld 150,80 gr per week bijgekomen en 0,54 cm per week gegroeid Vorige meting 09-03-09 36wkn 8890gr/71cm Laureen 6000 gr bijgekomen en 23 cm gegroeid op 43 weken Laureen is gemiddeld 139,53 gr per week bijgekomen en 0,53 cm per week gegroeid Vorige meting 09-02-09 30wkn 7750gr/66cm Silke 5770 gr bijgekomen en 21,5 cm gegroeid op 39 weken Silke is gemiddeld 146,87 gr per week bijgekomen en 0,55 cm per week gegroeid Vorige meting 09-03-09 30wkn 9640gr/71,5cm De huidige gemiddelde augustus baby weegt 8519,00 gr en meet 70,31 cm Is jouw schatje gewogen en gemeten, stuur dan ook een PB-tje naar Aykietje of Happy1980, dan past een van ons de lijst even aan
Goeimorgen meiden @juud wat een leuke foto's @setteke wat leuk zo die foto's bewust zo gedaa? en ze lijkt wel opje zeg @clauwtje had je ook gbp maar zag later dat je het al wist. erg leuke foto's @happy weer super de lijst @marleen ik zou gewoon niet mee gaan als ik jou was. je had de afspraak met ons toch eerder haden ze het maar optijd moeten zeggen nu heb je al wt. tja ik ben daar makelijk is hoor. zekker als ik er geen zin in heb. Nou meisje ik gaat zo even twee keukentjes halen die op geknapt moeten worden. ga of ze samen voegen of gewoon opknapen en verkopen. liefs sabrina