@schatje suces morgen. en snap wel dat het spannend is fijn wiekend al vast @rebbel wat fijn dat het allemaal goed was @rebbel en duster. ik had ook de angel sound en als ik het hartje wou horen moets ik hem dicht tegen me lies a schaamstreek houden dus niet waar de vk het doet @daisy daar ben ik inderdaat ook nieuwschirig naar hoe je meiden het vinden
pffff....ik heb veel gelezen!! Ik ga eerst maar op een paar dingen reageren, voordat ik verder lees!! Anders raak ik het echt kwijt!! Roos, van harte gefeliciteerd met jouw verjaardag!! heb je een leuke dag gehad? Ben je lekker verwend? Mama, hoe is het met jou?? Vera, man en Melanie, van harte gefeliciteerd met jullie kleine meid!! Ik ben erg benieuwd hoe het met jullie gaat!! Geniet van elkaar en van elk moment!! Sjudith, van harte gefeliciteerd met jullie trouwdatum!! Leuk!! Houd van trouwen!! Enne... tja, die jurk... Laat ik het zo zeggen: jij liever dan ik!! Daisy, hee wat leuk dat jij iets van je laat horen!! doe je wel rustig aan!! Je mag rustig herstellen van een keizersnee hoor!! Ik vind dat je wel heel snel naar huis toe mocht zeg!! Heb je lekker nog wel kraamzorg he?? Debby, pffff sjonge wat een heftig verhaal van jou/jullie zeg!! Weet niet zo goed wat ik moet zeggen. Maar wil je heel veel sterkte wensen bij alle moeilijke momenten dat je je kleine mannetje mist!! Miranda, tja, voor jou geldt hetzelfde! Lindy wordt gemist en het gemis is zo pijnlijk!! heel veel sterkte joh!! Ik ga me nog buigen over het namenlijstje.... moeilijk!! Linka, ai... het gaat niet zo goed?? wat is er aan de hand? Lucht je hart hoor, krop het niet!! Leuk al die huwelijksaanzoeken...ik had ook twee aanzoeken geraden!! Uiteindelijk ben ik maar bewust mijn mond gaan houden!! En het aanzoek kwam toen volledig onverwachts!! zo, nu ga ik nog de laatste pagina's lezen!
Rebbel, fijn dat alles goed was joh!! Geweldig. Ik had ook een Angelsound. Het gaf een prachtig gehoor!! Wel zit er verschil tussen de hartslag van het kindje zelf en de hartslag via de navelstreng. Navelstreng heeft meer ruis. Schatje, spannend joh morgen!! Ik hoop echt dat alles er goed uit ziet!! Happy, fijn dat Janna weer goed gekeurd is!! En klein...?? zo klein vind ik haar helemaal niet hoor!! Qua gewicht zit ze toch keurig rond het gemiddelde?? Kom ik aan mijn mijn 8120 gram!! oeioei!! Klein maar fijn toch?? Vandaag een heerllijk dagje gehad. de eerste echt vakantiedag. mijn man was vrij... hij heeft de hele dag geklust!! moest echt gebeuren. nu morgen en overmorgen lekker weg: babydump, winkelen en een dierentuin. En vandaag benik heerlijk met Hanne en mijn moeder wezen zwemmen!! geweldig!! Hanne genoot volop en daar was ik erg blij mee!! prachtig zoals ze aan het dobberen was!! En daarna hebben manlief en ik nog heerlijk zitten barbecueën op het balkon!! mmmm gezellig!! En lekker voor de lijn!! maar ach...!! Groetjes en een fijne avond verder! Arri
@ Rebbel: super dat alles goed was Ik had ook een Angelsound maar werd er niet altijd rustig van hoor, heb wel eens in het ziekenhuis gezeten omdat ik het hartje niet kon vinden. Kan dus ook verkeerde resultaat geven,maar ja nou was mijn situatie natuurlijk iets anders. @ Schatje: succes voor morgen meid Ik hoop dat alles goed is met kleine uk @ Linka: wat is er aan de hand?? @ Happy: Janna helemaal weer door de keuring, goed zo. Zo klein is ze niet hoor, Laureen had volgens mij bijna dezelfde cijfertjes afgelopen keer. @ Juud: heftige jurk zeg!! Maar goed dat vindt jij leuk hè. @ Petra: kan me ook wel voorstellen dat je het hier niet over de naam van jullie beeb gat hebben (maar ik kon het toch proberen) @ Setteke: ik begrijp ook wel hoe je je uitleg bedoeld hoor. Bedankt voor je knuffel. @ Dais: leuk om even snel iets van je te lezen. Wat mochten jullie snel naar huis zeg. Kom maar lekker bij van alle gebeurtenisssen.
Gewoon dipje dat ik niet gelukkig mag zijn en dat ik beetje eenzaam voel...Beetje belazerd ook dan nog en dat wil ik niet erover hebben. Maar goed, knuff voor meiden. En wil ook geen medelijden hebben hoor
Zeg heb je al een foto van de kleine man met je nieuwe Nijn Saartje? Ik moest ze helaas weg doen maar zijn in goede handen bij Sjorsje (dank nog) De jurk is idd helemaal mijn ding nu nog een betaalbare blouse vinden voor Angelo, die er bij past...iemand tips ?
Sjeeeetje wat werk jij veel hemel ! Ga je die maand vrij nog ergens heen? Wel fijn dat alles inorde is met de kleine!
Dank je wel lieve Jenny. Oja Juudje, sorry dat ik nu pas zeg, gefeliciteerd. Rebbel ook gefeliciteerd met goede hartslag!
@Noura, ik ben het helemaal met je eens. Zou zelf ook nooit mijn kindje daar achterlaten! @Petra, leuke foto's! Wat is roosje goed verwend! @Rebbel, wat fijn dat alles goed was in het zh. Opluchting weer he? @Marleen, heb je nog in het zonnetje kunnen zitten ? @Mieppie, wat goed dat Malou los staat! Leuke foto's weer! Mooie trouwjurk! @Moniki, fijn dat Silvan weer groente eet. Hier gaat er regelmatig een schepje appelmoes overheen @Clautje, goeie reageeractie! Veel plezier bij de fotograaf! @Sjorsje, jeetje wat een nacht! Hoe is het nu met Lianne? Wij hebben ook een nieuwe laptop ook met vista word er knettergek van. Geen oplossing voor de muis, zit nu weer op de oude laptop @Lauwie, wat raar bij je buren. Ik zie mijn schoonmoeder er ook wel voor om in mijn huis te neuzen als we op vakantie zijn Het ziet er dan ook altijd schoner uit als toen we weg gingen @Chantal, fijn dat jullie zo genoten hebben van de vakantie! Wat heeft tygo er een hoop bijgeleerd, applaus! Goed nieuws van je advocaat en makelaar! Leuke foto's! @Setteke, goed nieuws geen tape meer! Hopelijk is je pootje snel weer de oude. @Puck, eeuh Pip? Haha flauw, o zo grappig was je zelf ook al Wel sneu voor je konijn gelukkig niet hoeven lijden. Hopelijk vind de cavia zijn nieuwe vriendje leuk! Misschien fluffy? @Lauwie, wat knap van Otje dat ze zich zo groot heeft gehouden bij het prikken. Lekker tegenstrijdig advies weer, ik zou de tandarts geloven @Debby, mooie uitnodigingen! Leuk gedichtje ook, zelf verzonnen? Ik vind de 2e het leukste. Jeetje wat een vehaal, krijg er gewoon tranen van in mijn ogen Dikke knuffel! @Judith, jeej wat leuk gefeliciteerd! Die jurk is echt geweldig!!!! @Esprit, man en Melanie, hartelijk gefeliciteerd met de geboorte vanb Melissa! Geniet lekker van elkaar! @Linka, dikke knuffel, hoop dat je snel weer beter in je vel zit. @Daisy, wat ben weer snel thuis! Fijn dat alles goed gaat. Hopelijk word de pijn snel minder. @Duster, de hele serie Lost? Maak je er een marathon van Welk seizoen zit je? @Happy, fijn dat alles goed was bij de fysio/cb. WAt zielig dat ze last had van de prikjes. Pffff en ik maar klagen dat ik 32 uur moet werken, jij zit op 40 uur. Sterkte, nog ff volhouden. (klote vakanties ook altijd)
Ik meld me af voor vanavond, heb weer van die onrustige benen. @ Puck, wil ook wel graag een foto zien van kleine Saartje @ Miranda, je hebt gelijk ook hoor met het vissen naar de naam, zou ik ook doen en ik vind het al zo moeilijk om geheimen te bewaren, zeker nu op het eind @ Daisy, fijn om even kort van je te horen, je bent wel een stoere hoor met je drie prachtige meiden en dan toch even wat van je laten horen. Vind het bijzonder leuk dat je ook nog aan Roos haar verjaardga dacht, dank je wel @ sjudith, blouse voor Angelo, ik heb echt geen idee @ Linka, ik hoop dat je snel deze dip te boven komt, vind het enorm balen voor je dat het elke keer weer 1 stap naar voren 2 stappen terug is. Je moet wel weten dat je het hier altijd kwijt kan en dat je je niet groot hoeft houden. slaap lekker en tot morgen liefs mama van een dreumesmeisje ( )
Hoera Bart noemt mij mama! Ben zo blij Hij had het wel al een paar keer zomaar gezegd, maar als hij nu wat wil word ik gewoon geroepen haha. Papa is een beetje teleurgesteld hij wil ook papa genoemd worden Ik was een stukje met Bart aan de hand door het huis aan het wandelen, en ineens trekt hij zich los en loopt zo 5 stapjes verder Toen wist hij het niet meer en ging maar zitten. Ben zo trots!!!!
Papa wordt hier ook mama genoemd. ha ha Laureen kan wel papa zeggen maar als ze hem ziet is het mama. Nog even verder oefenen dus. @Toetie: goed van Bart hoor!!!
baksters, ik ga oefenen met een taartje. het is voor donderdag (vriendje jarig). kan ik dan morgen biscuit maken en woensdag bekleden?